Jak poznać ze jest sie naprawde zakochanym?

B

Bad_Boy

Guest
No właśnie jak poznać czy naprawde jest sie zakochanym w tej wybranej przez siebie osobie?? I na odwrót? :)
 

promyczek1611

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
No właśnie jak poznać czy naprawde jest sie zakochanym w tej wybranej przez siebie osobie?? I na odwrót? :)

mnie na przykład ściska w brzuchu za kazdym razem gdy pomyśle o tej osobie ale to miłe uczucie ;o) ciągle mówie o nim ... myśle .. nie moge sie skupić na nauce gdyż on ciagle jest w moich myśleach, zrobilabym dla niego wszystko by tylko byc szczesliwym, bardzo pragne jego szczescia ... tak jest u mnie !
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Bad_Boy, Ty powineneś dostać bana za zakładanie co raz to durniejszych tematów.

BTW: ile masz lat?

J.B
 
B

Bad_Boy

Guest
No jednak sa porządni użytkownicy którzy potrafią sie wypowiedzieć sensownie w temacie:)

J.B zacioles sie z tymi banami?? co widze temat w którym sie wypowiadasz to ciągle mówisz żeby dawać bana :bag: i tylko to umiesz tak??
PS. mam 18,5

Sorki za OT:)
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Jednak głupich nie sieją.

Niech Ci będzie. Laska "zakochana":

1. robi dobre lody (nie mieli w ustach tylko dobrze ciągnie)
2. jest posłuszna
3. nigdy nie odmawia (prawie)
4. komplementuje
5. wtula się w Twoją poplamioną koszule
6. nie dostrzega tego, że jesteś stuknięty
7. stara się
8. proponuje spotkania, wyciąga na imprezy itp.
9. Dobrze służy swojemu księciu

J.B
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Zakochana osoba pragnie szczęścia drugiej osoby
nawet gdyby miało to oznaczać zostawienie tej osoby
Jednak mimo wszystko jest osobą z zasadami,i wymaga
od ukochanego szacunku
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
szczerze mówiąc też się kiedyś zastanawiałam czy jestem zakochana (a może nadal to robię?)
ale wydaje mi się ze kochamy kogoś wtedy gdy nie potrafimy sobie wyobrazić życia z kimś innym gdy potrzebujemy tego kogoś gdy pragniemy go każdą myślą gdy czujemy że z nikim innym nie było by nam tak dobrze
 
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
467
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
za siedniu gór i siedmiu rzek...
A ja dodam ze jest siew stanie zrobić wszystko dla takiej osoby (tzn. ma sie takie klapki na oczach).

Widzi sie tylko ta jedną dziewczynę wszystkie inne są po prostu zwykłymi dziewczynami :D

Szanujesz jej zasady i dbasz o jej szczęście przy sobie :) po prostu zależy ci na niej :)
 

promyczek1611

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
A ja dodam ze jest siew stanie zrobić wszystko dla takiej osoby (tzn. ma sie takie klapki na oczach).

Widzi sie tylko ta jedną dziewczynę wszystkie inne są po prostu zwykłymi dziewczynami :D

Szanujesz jej zasady i dbasz o jej szczęście przy sobie :) po prostu zależy ci na niej :)

dokładnie, i nie widzi sie wad tej osoby a nawet jak sie widzi to sie to " olewa " bowiem, osoba w ktorej sie kochamy jest dla nas idealna ;))
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Jak ja byłem zakochany w dziewczynie, to wcale nie uważałem ją za idealną, ale mimo to byłem pewien, że ją kocham. ;)
 

lxX

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Spod Sukienki Kapciuszka
Moje zdanie jest takie, że o zakochaniu się można mówić dopiero wtedy, gdy naprawdę pozna się drugiego człowieka, ale od tej gorszej strony, tj. pozna się jego wady. Jeśli nauczysz się je akceptować, będziesz potrafił obrócić je w dobry żart, znaleść w nich ukrytą wartość - nie będziesz miał potrzeby zmieniania ich, wtedy powiesz, że jesteś zakochany - a wiesz dlaczego? Bo będziesz potrafił spędzić z tą osobą cały swój wolny czas, bez ani chwili smutku, nudy, zwątpienia, cierpienia. Nie będziesz wymagać żadnych zmian, będziesz uwielbiać drugą osobę za samą jej obecność.

To tylko jeden, ale najważniejszy z moich 'warunków' zakochania się.

pozdrawiam,
lxX.
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
Pocenie się dłoni.. Przyspieszone bicie serca.. ''Motylki'' w brzuchu... Uczusie bliskości i przywiązania.. ;D
 

Aleq

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
masz takie kozaki?
Najlepiej dać sobie czasu, poczekać. Kiedy poznajesz dziewczynę i ci się podoba to nachodzi fascynacja, przez niektórych nazywana "zauroczeniem". Może się ona skończyć na dwa sposoby: a) zakochujesz się, b) twoje zainteresowanie zainteresowanie tą osobą mija i jakoś cię już nie pociąga, więc jak widzisz najlepiej przeczekać ten stan i zobaczyć co będzie dalej.

@Up
Nie. :) To jest właśnie stan zafascynowania, wszystko chcesz o tej osobie wiedzieć, cały czas o niej myślisz, wszystko co się dzieje rozpatrzasz pod jej pryzmatem, czujesz się jakby cały czas przy tobie była, więc denerwujesz się swoim zachowaniem, "co ona o tym pomyśli", stąd te "objawy".

A z drugiej strony Bardock dobrze mówi, poznajesz jej wady i jeśli dalej ci się podoba to się zakochałeś. :)
 
Do góry