Jak pozbyć się natrętnego wielbiciela???

Status
Zamknięty.

kurczaczek

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Majdan Królewski:)
Mam problem!!!!!!!!!!! Poznałam kiedyś takiego chłopaka. Wydawał sie całkiem fajny i miły dlatego zaczeliśmy gadać na gg. no i niestety się dowiedziałam że on dosłownie wszytsko o mnie wie(w tym problem że ja mu nic nie mówiłam!!).
Wie gdzie mieszakam jak się nazywam co lubię itd. itp. a nawet jakim motocyklem jeździ mój wujek!!!!!!!!!!!!!!!!. Totalny psychol. Ja się go trochę boję. Wszyscy mówią że przesadzam ale ja się boję!!i co ja mam zrobić??
 

kurczaczek

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Majdan Królewski:)
dzięki, ale jak mu dam bana to przecież on może sobie coś zrobić, on cały czas mi mówi że mnie kocha itd. kurcze ale pech teraz to już nie wiem:(
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
hmm niop racja napisz/powiedz mu ze on dl Ciebie nic nie znaczy i nie lubisdz go to moze wezmie sobie to do serca i przestanie cie meczyc :]
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
kurczaczek, witam gorąco cię na naszym forumowisku


A co do tematu to ja uważam że
Ktoś z twoich bliskich znajomych albo nawet rodziny sobie z ciebie jaja robi
to moja pierwsza teza
jeśli podasz więcej szczegułów to pomyślimy nad planem uwolnienia się od tajemniczego wszechwiedzącego

/kiedyś sobie robił mój szwagier ze mnie taka jaja :hyhy: :hyhy: :hyhy: /
 

Misiek ;]

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Uważaj!!!

Poradziłabym Ci żebyś naprawde uważała na tego człowieka tacy ludzie mogą byc niebezpieczni!! Dobrze by było pogadać z kimś dorosłym. Pozdro!!! Życze powodzenia!!! ;]
 

Tunidra

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
120
Punkty reakcji
0
Miasto
z domu
przede wszytskim uwazaj na siebie !
z takimi typami nie ma zartów :zdegustowany:
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
kurczaczek, moja rada taka:najpierw zmień numer gg.Zobaczysz co się będzie działo.Numer podaj najbardziej zaufanym i sprawdzonym przyjaciołom.
Jeśli nadal tak będzie,to znaczy ,że ktoś naigrawa sobie z ciebie.A jeżeli go znasz osobiście,unikaj z nim kontaktu,nigdy nie bądż przy nim sama.
 

arbusek

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
wlkp
Wszystkie wcześniejsze rady są bardzo dobre. Skorzystaj z tych, które ty uważasz za najlepsze. Przede wszystkim jednak nie pozostawiaj tej sprawy samej sobie, bo to może sie źle skończyć- oby tylko nie dla ciebie...
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
kurczaczek, łech ile ja ostatnio psycholi na kompie tu mam,że sszok.Z nimi tzreba ostro.Ja tam sie nie ciackam.Mówię że moi znajomi to tacy,że dadza.......
że są dedektywami i wszsytko sie dowiedzą o nim.I tam takie.Co prawda z niektórymi nie idzie tak postąpic.
 

Kicius_kit

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
101
Punkty reakcji
0
A wy już od psycholi Go nazywacie. Może Ciebie dobrze zna ale boi się powiedzieć Ci w prost co czuje dlatego mówi skrycie przez gg. Jak Ciebie kocha to Ci nic nie zrobi.
 
E

Eruantalon

Guest
:cenzura: mu z gazurki. To słuszna metoda i będziesz bardzo true.
 

lonely-virgo

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
109
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
kraina marzeń i snów
no ja ostatnio miałam takiego natrętnego typka, który twierdził, że mnie zna, to mu napisałam, że jestem 45-letnią szczęśliwą mamą 2 bliźniaków. Gostek stwierdził, że musiał chyba pomylić numery i sobie poszedł :p
 

Kicius_kit

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
101
Punkty reakcji
0
Ostatnio z nudów zaczepiałem osoby na gg oczywiście dziewczyny. z jedną osobą miło się gadało, a że wybrałem osoby z mojego miasta to zapytałem się z jakiej ulicy jest. Oczywiście dostałem odpowiedź i okazało się że znam typa co nad nią mieszka. Zaczeła podejrzewać, że ją znam. Wy dziewczyny macie chyba jakiegoś fioła na tym punkcie
 

Kicius_kit

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wcześniej miałem neta przez komórkę (modem gprs) i gg to było dobre rozwiązanie. Ale nie o to chodzi. Niektóre dziewczyny i nie tylko one chwalą się znajomościami. A ten chłopak nie chwalił się że ją zna ale wiedział o niej dużo rzeczy. To może nasówać na myśl że ją zna bo od kolegów by się tego nie dowiedział
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Kicius_kit, no ze mną by ci się to nie udało hi hi ;)
Ja nie lubię gadać z nieznajomymi.Zaraz stawiam blokadę. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry