jak pozbyć się blizn poperacyjnych?

Destruction5

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
1
Hej. Chciałabym się pozbyć blizn pooperacyjnych. jedna (po wycięciu wyrostka) ma dwa lata, druga (po operacji kolana) półtorej roku. blizny wyglądają jakby były całkiem świeże, są ciemnofioletowe i wypukłe. nie chodzi mi o całkowite ich usunięcie tylko chciałabym żeby zrównały się kolorem z moją skóra a przynajmniej były trochę jaśniejsze. Blizny na nodze krępują mnie przed założeniem spódniczki bez czarnych rajstop które latem będą trochę uciążliwe. W związku z tym czy są na rynku jakieś maści czy inne specyfiki które mogłyby mi pomóc?
 

Bella_Shine

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Mój brat swego czasu stosował maść o nazwie Alcepalan.Pomogła , ale była to stosunkowo niewielka blizna.Najlepiej poradź się w aptece lub w klinice
 

Destruction5

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
1
Moje też są niewielkie. punktowe o średnicy, ja wiem 0,5 centymetra. Bo to na tych na kolanie najbardziej mi zależy.
 

kierowiec

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
47
Punkty reakcji
1
Spróbuj tego

http://www.atw.krakow.pl/kosmetyki_atw_krem_z_wyciagiem_z_nagietka,1,show,detailed.htm

naprawdę pomaga. Wiadomo trochę to trwa, ale miałem całe plecy poszyte kiedyś, a teraz widać tylko takie jasne ślady. Wiadomo nie znikną po jednym czy dwóch użyciach.
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Zapytaj swojego lekarza,ale wydaje mi się że blizn mozna pozbyc się odpowiednią mascią lub kremem. Tylko na to potrzeba czasu i to nie przyjdzie z dnia na dzień.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Dzisiaj widziałam, że estetica studio na swoim profilu na facebooku coś o tym pisała. Możesz sobie poczytać u nich więcej na ten temat. Z tego co wiem, to opisywali jakieś zabiegi laserem. może znajdziesz tam jakieś przydatne informacje.
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
cepan, uzywalam po wypadku

trzeba jednak systematycznie i dlugo sparowac ale rzeczywiscie dziala

blizny sa male i nei am zrostow
 
Do góry