Jak postępowac z facetami?

olcia110

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
139
Punkty reakcji
0
Miasto
;)
Tak jak w temacie. Tyle na forum pisze się o kobietach itp. M.in. to co napisal J.B. - jak "postępowac" z kobietami. A mi właśnie trzeba przewodnik po mężczyznach. Bo ja chyba nigdy ich nie zrozumiem :/ Bardzo bym prosiła, żeby każdy napisał coś od siebie. Albo jeśli ktos by chciał to niech napisze taki mały przewodnik. Będe wdzieczna ;)
I nie krzyczcie jak takie coś już było.
Na pewno przyda sie wielu dziewczynom ;)
 

Tomazo22

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
85
Punkty reakcji
0
Widzieliscie ostatnia reklame AXE? Tak nalezy postepowac
"...nic dla Ciebie nie znaczyla? No dobrze..."
"...moja kolezankapytasie czy moze sie przylaczyc..."
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
1. Nie zdziwić się, jesli powie - "Ale to był tylko seks!"
2. Pamiętać, ze seks jest baaaardzo ważny...
3. Nie żartować na temat męskiego honoru i innych rzeczy, które są ważne dla samców...
4. Nie wkurzać go ;]

To takie generalne uwagi nie zależące specjalnie od indywidualnych cech...
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
ja uwazam ze przedewszystkim schowac walek na naprawde powazna sytuacje...
zeby nie naduzywac go i wykozystywac tylko w celach kulinarnych!!!

pozatym:
facet to typowy pasorzyt i jesli chcesz go dobrze poznac przypatrz sie najstraszliwszemu i najbardziej perfidnemu pasorzytowi na swiecie!!!...
... mnie
otoz: jestem leniem.
jestem stale glodny
mam ochote na sex 22godziny na dobe za wyjatkiem 2 godzin kiedy to jem badz wydalam z siebie efekty jedzenia badz picia
jestem gupi i absolutnie kazdy moze Ci potwierdzic iz naprawde jestem.
moglbym przelezec calymi dniami i nierobic nic jesli niemusze czegos zrobic.
nienawidze zmywac i sprzatac.
jestem typem konsumpcyjnym ktory je pije i spi.
niewiem w co sie ubrala moja dziewczyna a jesli wyjdzie do toalety niepotrafie opisac jej ubrania.
nielubie zmian.
niepotrafie sie ubrac ladnie.

hmmm chyba tyle.

teraz przewodnik czy tez poradnik po typach i sposobach na facetow.
1) jesli facet jest zajety.... nienalezy sie angazowac. jest to jedyna tak swieta zasada.
2) jesli facet jest pijany nienalezy sie wysilac...
3) jesli facet podoba Ci sie tylko z wygladu i widzisz go tylko przelotnie to:
--a) nierob glupstw i niezachowuj sie jakbys go kochala. nie kochasz go moze jestes troche zauroczona. on Ci sie tylko podoba.
--b) dowiedz sie o nim jak najwiecej. nie od kolezanek choc od nich tez mozesz ale poznaj normalnie. nic sie niestanie jesli podejdziesz powiesz: czesc jestem Ania (tutaj rozmowa) nie komplementuj i nie wdawaj sie w dluga dyskusje. poprostu powiedz pare zdan na reszte znajdziesz czas puzniej.
--c) jesli poznasz go po 2/3 takich razach (niemusisz sie przedstawiac za kazdym razem... chyba ze sie niewidzicie pol roku bo on zagina w alpach i moze Cie nie pamietac.)
--d) pod zadnym pozorem niebierz ani niedawaj mu nr telefonu po 5cio minutowej rozmowie.
4) facet jest szczesliwy jesli dostanie buziaka 4fun. ale nie w usta bo uzna za latwa i tyle. wiec:
--a) jesli znasz go od bardzo dawna mozesz go pozegnac buziakiem w policzek.
--b) jesli widzicie sie ktorys raz i odprowadzil Cie albo zegnacie sie bo Tobie jedzie autobus to daj mu buziaka w policzek.
to niejest zle. a facet lubi kontakt fizyczny.
5) kiedy on mowi ze zaplaci na spotkaniu... daj mu zaplacic. mozesz sie usmiechnac ale nie mow "To skandal ze niedajesz mi placic za mojego batonika!!! to moj batonik i niechce zebys swoja krwawice wydawal na mnie!!! ja go zjem ja zaplace i nielubie cie.".
6) niedawaj mu wszystkiego naraz. to jest kategorycznie zabronione jesli chcesz miec faceta na dluzej niz do jutra rana. cialo sie powinno dawac w malych dawkach ale stale. stale i w malych dawkach nie naraz bo sie znudzi ale tez niemozna niedawac nic facetowi bo sie znudzi.
7) calowanie. nie liz faceta na pierwszej randce. niech sie postara najpierw. to dla niego i dla Ciebie dobre bedzie.
8) facet ze wzgledu na to ze jezeli kochana dziewczyna jest blisko slini sie i ma ochote na duzo wiecej. nie wqzaj sie jesli podczas namietnego calowania chwyci Cie tam gdzie niechcesz. poprostu zabiez mu lape powiedz nie i pocaluj w policzek to jest wazne jesli niechcesz tego teraz.
9) to chyba ostatnie typy facetow i miejsca gdzie mozna ich znalezc:
--a) babiarz rozpustnik erotoman. najczesciej wystepuje na wszelkiego rodzaju imprezach massowych, badz w klubach. nieplanuje przyszlosci (a przynajmniej nie z konkretna dziewczyna)
--b) macho. niemal jak babiarz erotoman z tym ze jego mozna spotkac rowniez na wszelkiego rodzaju imprezach sportowych.
--c) romantyk. jest ich wiele typow i rodzajow niebede ich opisywal poszczegolnie. najczesciej sa zamknieci w sobie i nawet jesli uda sie jakiegos spotkac na ulicy badz w parku albo tez na imprezie niewiadomo do konca ze to ten typ faceta. wystepuje najczesciej wszedzie tam gdzie niema wielu dziewczyn bo niezle mu jest wsrod chlopakow i czeka na cos wiekszego niz tylko przelotna znajomosc albo przyjacielski sexik.
--d) paker/dres/kibic (wybaczcie ze wszystko w jednym ale niemam wiele czasu :p ). wystepowanie silownia i imprezy sportowe, stroni natomiast od wydazen i imprez kulturalnych. choc niezawsze.
--e) prymus. najczestrze wystepowanie: szkola, wydarzenia i imprezy kulturalne.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Nie zajmuje sie facetami, to nie bardzo wiem ;D,

Wg mnie trzeba pamietac ze facet to proste uzadzenie (ma tylko jedna wajche :p)
Nie starajacie sie nas zrozumiec, nie odpowiadajcie pytaniami. Dla nas TAK to TAK a NIE to NIE. Wiec nie zdziwcie sie gdy powiecie ze, gdy powiesz nie majac na mysli tak on zrobi to nie.
Facecie w wiekszej ilosci to desperaci, czekaja na obojetnie jaka wskazowke, jakis znak. Inaczej to nawet jakby chcieli to nie podejda. Facetowi powinno sie podawac wszystko na tacy, ale chodzi mi tu o przekazywane informacje. Jak juz wacek napisal nie nalezy dawac wszystkiego odrazu, bo facet szybko sie zniecheci, w pewnym stopniu, pozwalaj mu na troche wiecej. Nie chce mi sie podawac przykladu, bo moglbym uzyc nawet bliskiego kolegii z pokoju.

Co moge jeszcze napisac. Wiekszosc, duza wiekszosc chlopcow, jest wstydliwa, i nawet jak mu sie podacie "na tacy" (taka przenosnia) to on i tak nie podejdzie. Wiec nie liczcie w wiekszosci na inicjatywe z ich strony.

TO ze facet ma pierwszy podrywac, wlozcie sobie miedzy bajki, albo porozmawiajacie o tym z babcia. Teraz juz tak niema, podrywa zarowno dziewczyna jak i chlopak.

Nie wiem co wam jeszcze napisac, wiec nie pisze. Jak juz mowilem nie zajmuje sie facetami wiec duzo nie napisze ;P
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
no wlasnie :D ja tu sie sile opisuje wszystko po to zeby uproscic zycie niedoswiadczonym dziewczynka a Ty tu mi YoManku wierzyc niechcesz... :D
niewszyscy sa jak Ty...
niekazdy facet zniewala sama swoja obenoscia dziewczyny, a kiedy spojrzy jej w "oczy" to sie robi miekka jak galaretka truskawkowa! to jest poradnik (badz jak go tam nazwac) dla tych dziewczyn ktore Ciebie nie spotkaly poprostu xD
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
moze masz racje ;P
Ja nie mam postawy, ani myslenia jak zwykly normalny facet.
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
dokladnie :D wiec pozwol ze ja bede sie wypowiadal jak to jest z normalnymi zwyklymi facetami xD :D
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
nie jestem idealny, nie ma idealow. Mozna powiedziec ze jestem prawie idealem :D.

Kapciuszku nie o to mi chodzilo ;P
 
Do góry