Jak podzielić pokój

Andrz3!

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Witam, mam mały pokój 4x4m i podczas remontu chciałem podzielić pokój na 2 mniejsze z racji tego że pokój dziele z siostrą.. Chciałem postawić ścianę działową ale nie wiem jak to rozplanować ponieważ problemem jest jedyne okno znajdujące się na środku ściany. Nie chciałbym wstawiać nowego okna. WIęc proszę o pomoc , może wam przyjdzie do głowy jak podzielić pokój aby w jednym i drugim pomieszczeniu było światło z zewnątrz?

Proszę o rady jeżeli ktoś ma napisać że się nie da albo żebym wstawił drugie okno to proszę nie zaśmiecać tego tematu.

Pozdrawiam
 

Attachments

  • pokój.JPG
    pokój.JPG
    15,3 KB · Wyświetleń: 52

Oxar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
205
Punkty reakcji
5
Jeżeli ma to być podział pomieszczenia na stałe a nie rozwiązanie tymczasowe,a nie chcesz wykuwać nowego otworu okiennego,wyjmij obecne okno;postaw ściankę dzieląc nią istniejący otwór okienny na połowę i wstaw dwa węższe okna.
Drugi koniec ścianki możesz wykorzystać do zainstalowania dwóch drzwi do każdego z pomieszczeń,postawionych pod kątem 120 stopni względem tejże ścianki.
 

Andrz3!

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
O świetny pomysł :) właśnie o to mi chodziło. I będzie to chyba najlepsze rozwiązanie dla mnie.
 
Do góry