jak poderwać w pociągu?

misiaka

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witajcie! Od kilku lat dojeżdżam pociągami na uczelnię. Razem ze mną dojeżdża pewien chłopak w moim wieku, którego nie znam, a bardzo chciała bym poznać. Jakoś nie mam pomysłu, jak zacząć. Może jakieś podpowiedzi?
 
A

alfabeta11

Guest
Bry.
Może to zabrzmi jak bym się naśmiewał czy coś(oczywiście tak nie jest), ale po prostu usiądź koło niego i powiedz cześć. Nie ma co się krępować czy coś. Po prostu cześć i niech się dzieje co chce. Tutaj nie ma co wymyślać jakich planów wpadnięcia na niego. Siadasz, witasz się, rozmawiasz ;)
 
0

03092010

Guest
Skoro on Cie nie zaczepia, to moze nie jestes w jego typie. Wiem, moze byc niesmialy, jednak widze, ze za to Ty jestes bardzo smiala. Albo ja staroswiecka.
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Mógłbym napisać w inny sposób to samo co analfabeta, ale niezbyt mi się chce. "Cześć" to najlepsze co możesz zrobić.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Jeśli jesteś na tyle odważna to poprostu przysiadz sie do niego i zagadaj na jakis neutralny temat
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Rada Ladyinblack jest dobra. Przecież każdy może usiąść w przedziale obok każdego i spytać o to - dlaczego te koła pociągu tak stukoczą.
 

Paweł..

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lublin - stolica czegoś tam?
Albo dlaczego w pociągach nie montują drzwi obrotowych? Najważniejsze by się nie bać, najwyżej pozbędziesz się niepotrzebnych złudzeń albo nawiążesz znajomość która w późniejszym czasie może przerodzić się w coś poważniejszego
 

ernest_debesciak

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
580
Punkty reakcji
5
Ja miałem inny sposób. Fakt - kretyński ale działał i pewnie do dziś by działał gdyby nie mój wiek. Kiedyś, za gówn....rza bardzo, bardzo podobała mi się pewna Pani. Cholernie mocno chciałem na nią wpaść by ... zagadać, zaczepić. I wpadłem!!!! Tak ją wycmokałem, wytuliłem że szok!!!! :D
Udawałem że pomyliłem z dawną przyjaciółką :D :D :D
Lecę do niej (na nią :D
cmok, cmok, tulanka, Basia, co ty tu robisz.. Kupe lat, mała! Boże!
cmok, cmok...
Minuta cmokania, tulenia, radości (ale byłem aktorzyna :D
by...

PS. Chodzilismy 2 lata :D

PS.2 Przyłącz się, nawijaj że go znasz, nie daj dojść do słowa a jak już wytłumaczy Ci pomyłkę - będziecie w trakcie rozmowy...
Odwagi :D
 
M

MacaN

Guest
Autorka żyje ? :p Jak powiesz " cześć " i przedstawisz się, to jeśli mu się spodobasz - wszystko się potoczy gładko ;)
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Jak poderwać?
Ostrożnie!
Chodzi o to, żeby jakiegoś choróbska nie poderwać.
 
Do góry