Jak poderwać dziewczyne?

Silna13

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Sugeruje może poczytaj może o sposobach an podryw na
http://www.forumowisko.pl/topic/184707-to-facetka-ma-zabiegac-o-mezczyznea-nie-odwrotnie/... masz wszystko podane jak na dłoni kolego :)
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Nie gadaj z nią! Taki mości pan nie może się zniżać do poziomu zwyczajnej imprezowiczki! To byłaby skaza dla Twego rodu, gdybyś z nią rozmawiał.
Musisz do niej podejść i poderwać ją bez słów- tylko wtedy możesz uważać się za godnego nosiciela swego nazwiska.

Najlepiej zrób tak- podchodzisz, uśmiechasz się, walisz ją kijem w głowę, a jak zemdleje to już jest Twoja. Tylko ją wynieść i tyle.
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
Najlepiej zrób tak- podchodzisz, uśmiechasz się, walisz ją kijem w głowę, a jak zemdleje to już jest Twoja. Tylko ją wynieść i tyle.
mało błyskotliwe poczucie humoru, ale próbuj dalej ;)

nieważne co mówisz, ważne by mówić swobodnie i być pewnym siebie (nie mylić z zapatrzeniem we własną osobę). przyda się też dobry wygląd, a na dłuższą metę oczytanie i inteligencja. możesz zacząć od najzwyklejszego: "jak Ci się podoba impreza?"

btw. sympatyczną lokalizację wybrałeś Greeg ;)
 

Monterolo

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jak już zapraszasz dziewczynę do pokoju to wysprzątaj, przygotuj świece, ewentualnie jakiś dobry film i alkohol na rozluźnienie. Pamiętam jak mojej dziewczynie spodobały się płyty z piaskowca które mam w domu, a później sama też takie u siebie chciała. Nie wiadomo co się Twojej spodoba, spróbuj zrobić dobre wrażenie, tak po prostu.
 

forAiur

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Nom, Dopisuj wszystko. Zeby jakis wpadek w postaci np. gaci na podlodze nie bylo :)
 
N

natulka123

Guest
Na imprezie? Musisz pokazac swoje zainteresowanie, zagadac do niej. Potem zaproponuj jej cos do picia na przyklad. Jesli jej tez sie spodobasz to spedzicie reszte imprezy razem :) Pszukaj sobie bloga Marcina Szabelskiego, to spec od takich spraw :)
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Co za brednie, spec od spraw podrywu. Widziałam dokument o takim pseudospecjaliście - podrywasz tylko głupie gęsi. Jeśli ci to odpowiada to twoja bajka. Poczytaj lepiej wartościowe książki przynajmniej będziesz mieć o czym gadać.:)
 

Carlos83

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2011
Posty
113
Punkty reakcji
1
Najsilniej dziala pewnosc siebie. A samo jej uzyskanie to juz zupelnie inna historia.
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
Sformułowanie użyte w nazwie tematu, jak również działu, sugeruje jakąś formę współzawodnictwa. Takie podejście jest moim zdaniem nietrafione. Można co prawda osiągnąć krótkofalowe subiektywne korzyści, ale prawdziwe szczęście pozostanie poza zasięgiem. Gdy ja i moja ukochana znaleźliśmy się, nie było czegoś takiego, jak podryw doskonały. To wyszło samo z siebie, naturalnie...
 

black_swan

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
proponuję dobre perfumy, szeroki uśmiech, elokwentną minę i intrygującą dyskusję

najlepiej jeszcze jakbyś miał gitarę ;)
 
B

Blancos

Guest
//Lightinside, Chromosom - prosiłbym mimo wszystko trzymać się treści tematów:) Rozumiem, że jesteście zakochani i rozpiera was energia, i najchętniej obwieścilibyście to całemu światu, dlatego nie zamierzam was tępić - ba, to nawet urocze:), niemniej wasze wyznania to taki trochę offtopic, do którego jest specjalny dział na forum:)

np. tutaj możecie sobie deklarować czułości bez ograniczeń:
http://www.forumowis...koncert-zyczen/

Pozdrawiam:)

P.S. Tak, to profilaktyka:) Wiem, że u zakochanych po jednym "kocham Cię" często następuje godzinna dyskusja kto kogo bardziej:)
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
"Podryw na kasztana" powalił mnie kompletnie;p Tak..jako kobieta czuję się tym totalnie oczarowana;p
 
Do góry