Jak poderwać dziewczynę podczas jazdy na rowerze?

damian82

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
W wolnych chwilach wraz z bratem uwielbiam jeździć na rowerze górskim po okolicy.
Często mijam ładne dziewczyny idące chodnikiem czy jadące na rowerze.
Nieraz chciałbym zagadać do takiej dziewczyny jednak nie wiem jak to zrobić.
Sytuacji nie popoprawia to, że fiołkami raczej nie pachnę ;)
 

alcor

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
325
Punkty reakcji
17
Wiek
13
Miasto
Forumowisko.pl
Zapytaj jaką drogą dojechać do miejsca,które jest w kierunku w jakim ona jedzie,np.miejscowość,albo CPN.Albo poproś o pożyczenie pompki.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jadąc na rowerze zatrzymujesz się obok dziewczyny i mówisz: Witaj biało włosa, którędyż na Grunwald dotrę na mym wiernym rumaku ?
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Proponuję się przed nimi wypier*olić. Od razu wszystkie podlecą i zapytają czy nic się nie stało :p
 

alcor

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
325
Punkty reakcji
17
Wiek
13
Miasto
Forumowisko.pl
Jadąc na rowerze zatrzymujesz się obok dziewczyny i mówisz: Witaj biało włosa, którędyż na Grunwald dotrę na mym wiernym rumaku ?
Dobre...Obawiam sie jednak,że taki tekst odniesie skutek przeciwny do zamierzonego,bo pomyśli,że sie z niej nabija i zamiast pompki dostanie-pompką.

Proponuję się przed nimi wypier*olić. Od razu wszystkie podlecą i zapytają czy nic się nie stało :p
Wzbudzenie instynktu opiekuńczego-przednia myśl:D
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Proponuję się przed nimi wypier*olić. Od razu wszystkie podlecą i zapytają czy nic się nie stało :p
Dokładnie. wystarczy tak upaść, aby np. sobie kolana i łokcie zedrzeć :D cena wysoka, ale po miesiącu nie będzie śladu, a za to może być ktoś obok do opatrywania ran :D ;)
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Dokładnie. wystarczy tak upaść, aby np. sobie kolana i łokcie zedrzeć :D cena wysoka, ale po miesiącu nie będzie śladu, a za to może być ktoś obok do opatrywania ran :D ;)
A jak trafi na nadgorliwą to i reanimować zacznie. ;P
 

damian82

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Zapytałem się całkiem poważnie a zostałem potraktowany humorystycznie <_<

Mając do wyboru ww pomysły wybiorę jednak zapytanie o drogę.

Pomysł wywrócenia się nie przejdzie, bo jak można wy*ierdolić na drodze gładkiej jak stół? :)

Pozostaje jeszcze kwestia zapachu, bo raczej stać 3/4 metry dalej nie jest najlepszym rozwiązaniem ;)
 

Cris2233

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wielkopolska
Jeśli temat nadal aktualny to na początek zmieniłbym określenie poderwać na poznać a potem cała reszta w dowolnej kolejności:

1. Najważniejsze są odwaga, pewność siebie, spokój i opanowanie oraz orginalnosc.

2. Nie traktuj tego zbyt poważnie, podejdź do sprawy z dystansem.

3. Gdy nadarzy się okazja zagadaj normalnie powiedz "cześć Franek jestem". Pogadaj z nią o rowerach, pogodzie itp.

4. W razie czego brat zajmie ją na chwilę zanim coś wymyślisz. We dwóch zawsze raźniej.

5. Zapytaj dokąd jedzie, czy możesz się przyłączyć.

6. Jeśli się uda to po pewnym czasie jeśli wszystko będzie ok niech twój brat pod jakims pretekstem zostawi was samych wtedy możesz jej powiedzieć że ładnie wygląda, ma piękne oczy itp.

7. Na końcu zdobądź jej numer pod pretekstem wspólnych wypraw rowerowych w przyszłości.

8. Nigdy mnie nie słuchaj bo ja zwykły greenhorn jestem.

Trochę wyobraźni i gotowe.
Powodzenia
ps. Łatwo powiedzieć gorzej zrobić, ale jak to mówią "Do odważnych świat należy."
 

wdowiec

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Najlepiej zrobić to w ten sposób. Rzucasz jej kasztana pod nogi (tak żeby nie widziała), podchodzisz i pytasz... czy to Twój kasztan?
Od razu jest Twoja.. :p Możesz też zrobić podryw na Orkę, też działa jak widzisz:)
d2482b1b328bc541748a6f18a7f4d044.gif
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Wjedź w nią to sama rozmowa się nawiąże!
Najłatwiejsze rozwiązania zawsze są najlepsze- pamiętaj o tym!
 

buderchin

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2011
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Ja kilka miesięcy temu miałem taką oto sytuację:

Wyjechałem z bocznej uliczki na główną i akurat jechały dość wolno cztery dziewczyny. Była to droga wylotowa z miasta, niezbyt ruchliwa i wiodąca przez las. Jechały więc na jakąś wycieczkę po okolicy. Przez chwilę jechałem za nimi. Popatrzyłem sobie na pośladki, chwilę powzdychałem. Kształty miały słuszne, ale chyba były to jakieś małolaty. Pomyślałem, że jednak takie jechanie zaraz za nimi może źle wyglądać. Pomyślą sobie, że jestem jakimś napaleńcem. Depnąłem więc i je wyprzedziłem. Gdy już byłem przed nimi, usłyszałem tekst: gdzie kolega się tak śpieszy? Nie zareagowałem i pojechałem dalej.
 

NoCompromise

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2011
Posty
116
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Obrzeża =)
Ja kilka miesięcy temu miałem taką oto sytuację:

Wyjechałem z bocznej uliczki na główną i akurat jechały dość wolno cztery dziewczyny. Była to droga wylotowa z miasta, niezbyt ruchliwa i wiodąca przez las. Jechały więc na jakąś wycieczkę po okolicy. Przez chwilę jechałem za nimi. Popatrzyłem sobie na pośladki, chwilę powzdychałem. Kształty miały słuszne, ale chyba były to jakieś małolaty. Pomyślałem, że jednak takie jechanie zaraz za nimi może źle wyglądać. Pomyślą sobie, że jestem jakimś napaleńcem. Depnąłem więc i je wyprzedziłem. Gdy już byłem przed nimi, usłyszałem tekst: gdzie kolega się tak śpieszy? Nie zareagowałem i pojechałem dalej.

Hah! Dobre dobre. Było zagadać do jednej z nich, tej najładniejszej. Najlepiej zagadać najpierw te gorsze, a potem je zostawiasz, bierzesz za rękę/rower:D tę najładniejszą i mówisz "porywam wam na chwilę Anię. Zbierasz nr tel., pozdrawiasz i jak to powiedziałeś: depniesz dalej :D
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
Jeśli nawet są takie kobiety, które podają nr po kilku minutach rozmowy, jaką macie pewność, że następnego dnia nie poda go komuś innemu?
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Nieraz chciałbym zagadać do takiej dziewczyny jednak nie wiem jak to zrobić.

No, dobra, zlituję się <_<

Najpierw otwierasz usta, to takie coś nad brodą <_< Przedstawiasz się grzecznie i pytasz czy byłaby miła poświęcić Ci parę minut. A dalsza rozmowa zależy od tego, co chcesz uzyskać. Powodzenia <_<
 

mikosik

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja jestem aktywistą i zaproponowałbym wspólną przejażdżkę - po tym, jakbym zainteresował się stanem technicznym jej roweru. :D Prostolinijne. I działa. :)
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Przejeżdżając obok niepotrzeżenie włożyć patyk między szprychy. Jak już zaliczy salto przez kierownicę, zachować się jak prawdziwy gentleman i pomóc :D
 
Do góry