Jak poderwać chłopaka?

truskawa01

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Może to było już gdzieś napisane, ale nie znalazłam niczego odpowiedniego...

Czy macie jakieś teksty na podryw chłopaka? Co im mówicie gdy podchodzicie do nich? O czym rozmawiacie? Napiszcie co robić, a czego nie.

BŁAGAM! Nie piszcie żeby być sobą i że wszystko będzie ok, że rozmowa sama się potoczy... - TO JUŻ WIEM!!! i jeśli nie chcecie mi pomóc to nie dodawajcie żednej odpowiedzi!
 

Anusiatko

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
` Nibylandia
BŁAGAM! Nie piszcie żeby być sobą i że wszystko będzie ok, że rozmowa sama się potoczy...

no a właśnie to jest bardzo ważne... bo na naturalności zajedziesz dalej niż na udawaniu kogoś ;)

a jesli chodzi o podryw...wszystko zależy od kolesia ;D jesteś kobietą, więc nie wmawiaj mi że nie masz talentu do flirtowania ;) wystarczy tylko wczuć się w sytuacje.
 

truskawa01

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
no a właśnie to jest bardzo ważne... bo na naturalności zajedziesz dalej niż na udawaniu kogoś ;)


pisząc końcówkę mojego postu chodziło mi o to, że ja wiem, że trzeba być sobą i nikogo nie udwać, po prostu nie chciałam aby mi klepać coś co już wiem
 

paulinka_gim

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
109
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wieluń
Nie wiem ile masz lat bo nie uzupełniłaś strony O MNIE ale jak jesteś w wieku szkolnym to stary sposób:

Wpadnij na chłopaka, upuść książki i poproś żeby pomógł ci je pozbierać :D Jak chłopak jest miły to cie chyba gdzieś zaprosi (zadośćuczynienie) :D

Nie wiem czy to jest dobre ale wszędzie o tym piszą :p
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
dziewczyna lata za chłopakiem eeeh nie masz jakiś wartości i to czasem nie powinno być inaczej ??

Ty jedynie możesz troszeczkę poflirtować i tyle a już dosłowny podryw powinien być w jego interesie. Bo jeżeli nie będzie zainteresowania to co będzie dalej ty też sie oświadczysz :p
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
MlodyDlaCiebie Eee sorry a od kiedy to chłopak MUSI latać za dziewczyną? Co w tym złego jak jest odwrotnie? Jak dziewczynie na jakimś kolesiu zależy to co, ma go olać bo jej nie podrywa? Dziwne podejście moim zdaniem...Mamy XXI wiek, jest względne równouprawnienie i nie widzę nic złego w tym, że dziewczyna chce poderwać faceta. Fakt, że chęci muszą być po obu stronach i zależeć musi i jej i jemu, ale jak najbardziej kobieta może zrobić ten pierwszy ruch i dla mnie to nie jest jakieś anormalne...
 

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
Ja nie wiem jak ja to robiłam ( zanim poznałam mojego kochanego) ale zanim pomyslałam jak zrobić ten pierwszy ruch , to facet mnie wyprzedził, a w raz z nim 10 innych fuuu. jak dobrze że już odnalazłam tą swoją druga połowę bo przez pare lat zdązyłam poznać wszystkie męskie techniki podrywania. :D od tych prymitywnych po nieźle wyrachowane ( podryw na samochód, garniturek , krawacik też zawiera moja wiedza na ten temat:) ) Już dosłownie myślałam że nie wyrobie od tych natretów. teraz też za mną sie uganiają, ale na widok mojego chłopaka jakoś tak robią sie bardzo nieśmiali to czasami zaczynam dostawać uczulenie na ich spojrzenia :D :D I właśnie do czego zmierzam. Dobrze jest nawiązać z chłopakiem kontakt wzrokowy, jeśli się uśmiechnie to odwdzięczyć mu sie tym samym. Poznać jego zainteresowania i wykorzystać to :D np. kocha psy? Ma psa? Wychodzi z nim zawsze wieczorem na spacer w to samo miejsce? a ty masz powiedzmy szczeniaka labradora czy goldena czy jakiegos innego kochajacego ludzi pieska? no to do akcji, spuszczasz go tak by malec zauwazył gościa ( dobra jest też piłeczka :D gorzej jak jego pies by tez za nia wystrtował, ale i tak było by nie źle) Mówie ci że na 100% poznacie sie i pogadacie np. o psach na sam poczatek. Oczywiście ta historia to taki przykład, taki podobny do sytuacji którą ty sama możesz stworzyć :D
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Tylko ciekawe co będzie gdy ten chłopak zacznie ja traktować nie tak jak trzeba i co ona wtedy zniesie to wszystko bo on sie jej podoba i będzie o niego walczyć zawsze znosić to inne traktowanie olewanie itp ??

Jak autorka tematu woli zdobywać niż być zdobywana to już nie wnikam w nic :)
 

FELISSJA

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
weź sie nie przejmuj podejdz do niego i spytaj sie o jego numer kom. albo gadu jesli nie jesteś na tyle śmiała wkręc sie w jego towarzystwo zapoznaj sie z jego kumplami xD a później juz samo jakos pójdzie =)
 

truskawa01

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
weź sie nie przejmuj podejdz do niego i spytaj sie o jego numer kom. albo gadu jesli nie jesteś na tyle śmiała wkręc sie w jego towarzystwo zapoznaj sie z jego kumplami xD a później juz samo jakos pójdzie =)

heh.
żeby wziąść jakikolwiek numer to przecież trzeba o czymś z nim pogadać, a dopiero na końcu prosić o numer...
więc o czym z nim rozmawiać?


Tylko ciekawe co będzie gdy ten chłopak zacznie ja traktować nie tak jak trzeba i co ona wtedy zniesie to wszystko bo on sie jej podoba i będzie o niego walczyć zawsze znosić to inne traktowanie olewanie itp ??

Jak autorka tematu woli zdobywać niż być zdobywana to już nie wnikam w nic :)

jeśli będę widziała, że nie jest mną zainteresowany (będzie mnie unikał...) no to przecież nie będę się pchała na siłę!!
nie ten to inny...

nie rozumiesz, że ja nie chcę czekać bezczynnie?!

btw
mam czekać do 30 aż jakiś mnie poderwie?

HELLO JEST RÓWNO UPRAWNIENIE!!



i tak jak już wcześniej pisałam: nie chcesz pomóc - NIE PISZ NIC!
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
dziewczyna lata za chłopakiem eeeh nie masz jakiś wartości i to czasem nie powinno być inaczej ??
Eee, bez przesady. Takie dziewczyny czesto po prostu wiedza czego chca - sa hmm konkretne ? :) Poza tym, to zawsze jakas mila odmiana. Nawet jesli dziewczyna mi sie nie spodoba to staram sie maxymalnie lightowo dac jej do zrozumienia, ze nie jestem zainteresowany. Ogolnie, jednak ma u mnie duzy szacun za probe :)

Zreszta, wydaje mi sie, ze na poczatek wystarcza kontakt wzrokowy + usmiech ze strony kobiety - to dosc czytelny sygnal.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
MlodyDlaCiebie a co? uważasz, że tak jest tylko w relacjach kobieta->facet? Najczęściej właśnie jest na odwrót niestety...a Ty truskawko01 masz rację. Po kiego grzyba czekać bóg wie ile. Bezczynność jest do dupy, lepiej coś robić. Jak nie ten to next please ;) moim zdaniem bardzo dobre podejście :)
Dodam jeszcze tylko to co moi poprzednicy. Kontakt wzrokowy i uśmiech. Tyle wystarczy na początek, reszta to już z górki.
 
Do góry