Jak poderwać chłopaka?

misia22

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
124
Punkty reakcji
0
Hej :)
mam 14 lat i jeszcze nigdy nie miałam chłopaka, a bardzo chcę już od dłuższego czasu... lecz jeśli widze jakiegoś ładnego chłopaka to nie wiem co mam zrobić :(

co mam zrobić żeby takowy wiedział że się nim interesuje?

chcę dodać że nie jestem najśmielszą i wygadaną osobą na świecie i nawet jeśli wszyscy będę pisali że jestem jeszcze za młoda i żebym wracała do książek to i tak nie zrobie tego!

a i jeśli ten temat sie powtórzył to przepraszam. pozdro
 

disip

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Posłuchaj. Jestem gejem, ale powiem Ci co chłopy lubią :p
Po pierwsze BĄDŹ NATURALNA! Nie zgrywaj innej, fajnej, bo w większości nikomu to nie wychodzi. POPROSTU POWIEDZ NP. "ZE SZKOŁY WRACAMY"? I się zaśmiej. Uśmiech to podstawa ;) Powodzenia
 

Martunia0704

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
277
Punkty reakcji
3
Tez uważam że uśmiech to podstawa:) jesli widzisz fajnego kolesia to sie usmiechnij do niego u mnie to zawsze dziala:) tzn dzialalo bo teraz w stalym zwiazku jestem :)
 

misia22

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
124
Punkty reakcji
0
a jeśli widzę kogoś na mieście (przez krótką chwilę) to co robić?
 

Martunia0704

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
277
Punkty reakcji
3
hmm to raczej sie go tak latwo nie poderwie:( najlepiej tam chodzic gdzie ich wiele i latwo poderwac np: mecz piłki nożnej :), w pubach łatwo nawiązać znajomości a nawet w parku siedzac na lawce
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
a po co tak na sile chcesz miec chlopaka?
rozejrzyj sie dobrze po szkole moze sie jakis znajdzie :)
 

Martunia0704

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
277
Punkty reakcji
3
Ja ja rozumie ze nie chce miec chłopaka ze swojej szkoły też kiedyś byłam w jej wieku i pamietam swoje miłosne rozterki:)
 

misia22

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
124
Punkty reakcji
0
a ile można być samym :/

a mi to rybka czy on będzie ze szkoły czy nie :p tak tylko się zapytałam :D
 

disip

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
14 lat? to chyba poczatek gimnazjum :D wiec weź sie za ksiażki a nie pytaj jak poderwać chłopaka :/
ewelinaa, przestań. Normalne, że chce mieć chłopaka! Ciekawe, czy w jej wieku ty nie rozglądałaś się za chłopakamii :/
Trzymam kciuki misia! Wkońcu znajdziesz tego na białym koniu ^^

14 lat? to chyba poczatek gimnazjum :D wiec weź sie za ksiażki a nie pytaj jak poderwać chłopaka :/
ewelinaa, przestań. Normalne, że chce mieć chłopaka! Ciekawe, czy w jej wieku ty nie rozglądałaś się za chłopakamii :/
Trzymam kciuki misia! Wkońcu znajdziesz tego na białym koniu ^^
 

Martunia0704

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
277
Punkty reakcji
3
to co ma przezyc swoj pierwszy pocalunek jak bedzie miec 20 lat!! oczywiscie szkola najwazniejsza a tak w ogole za nauke trzeba sie wziasc w 3 klasie gim
 

Martunia0704

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
277
Punkty reakcji
3
Ale ja tu nie mowie o sexie. Moim zdaniem pocalunek ma daleko do sexu chyba ze ktos az tak bardzo jest nie wyzyty ze podczas pocalunku sie tak podniecie ze zaraz do lozka isc. Dla mnie to calkiem normalne miec w takim wieku chlopaka a najlepiej tak o 2-3 lata starszego :)
 

Ewelinka***

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
271
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
:::Kraina Szczęścia:::
Ale ja tu nie mowie o sexie. Moim zdaniem pocalunek ma daleko do sexu chyba ze ktos az tak bardzo jest nie wyzyty ze podczas pocalunku sie tak podniecie ze zaraz do lozka isc. Dla mnie to calkiem normalne miec w takim wieku chlopaka a najlepiej tak o 2-3 lata starszego :)



Hahaha no tak niech sie uczy do przyszłego zawodu.....
 

disip

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
W 100% popieram! WIEK NIE MA ZNACZENIA! A pocałunek a seks to dwie różne sprawy...! Oczywiście jedna z drugiej może wyniknąć, ale to już nie istotne
 
Do góry