Jak poderwać chłopaka młodszego ode mnie?

Z

Zmiennikzycia

Guest
Jestem w takiej sytuacji, że mam 24 lata i podoba mi się taki chłopak ;)
On ma 21 no mi mam problem jak go poderwać? chodzi na tą samą siłownie co ja.
pomóżcie...
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Zagadaj czy mógł by Ci pomoc, bo chciała byś się dowiedzieć jak poprawnie ćwiczyć ta "tym" urządzeniu, a on widać ma w tym doświadczenie i była byś wdzięczna ;)
Potem zawsze możesz zaprosić na piwo czy kawę w podziękowaniu i się samo potoczy ;)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Hmm nie rozumiem. Wiek masz wypisany na twarzy czy jak ? :)

Szczerze to kobiety 17-25 lat potrafią się tak niewiele różnić - jedne potrafią się tak odmłodzić, a inne "postarzyć", że na oko niemożliwością jest ocena wieku. W związku z tym możesz działać tak samo jak działasz "normalnie".

Choć prywatnie to mi sie wydaje, że bardziej nas pytasz jak to w ogóle zrobić :D wg mnie bardzo prosty sposób to poprosić go o pomoc. Zobaczyć na czym ćwiczy, potem spróbować na tym urządzeniu i np. poprosić go o pomoc, powiedzieć, że nie kumasz jak to urządzenie działa. Jak jest kumaty, i wpadłaś mu w oko to powinien odpowiedzieć, że już Ciebie pare razy widział na siłowni i się przedstawi. No a jak jest niekumaty to będziesz musiała dalej drążyć temat :D
 
Z

Zmiennikzycia

Guest
No to jutro siądę na tlasie i powiem żeby mi pomógł :)
Będzie oki?
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Jestem w takiej sytuacji, że mam 24 lata i podoba mi się taki chłopak
Kurcze, a w profilu masz już 26lat :p

Najprostszy i najlepszy sposób przedstawiono Ci w pierwszych postach, faceci lubią czasami pomagać troszkę nieporadnym pannom. Owszem i zalotny uśmiech niektórych przyciągnie. Bądź coś w stylu: 'cześć, jak idzie trening? Długo tu ćwiczysz?' albo udać głupią i zapytać się czy jest tu nowy.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Ewentualnie coś w stylu "sorry, nie wiesz może, gdzie tu jest siłownia?" - coś w stylu sceny z supermarketem w Czasie Surferów.

Ale problem już pewnie rozwiązałaś.
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Hah i jak poszło ?:) Ostatnio spotykałem się z 27 latką ;) jak to się zaczeło ? Normalnie .. .Wiek nie ma znaczenia - zapomnij o tym ile ma lat może wtedy łatwiej Ci będzie zagadać :) a tak żeby nie było facetom w takim wieku podobają się starsze dziewczyny .. proste ... Powodzonka
 
Do góry