Jak podejść do tej sytuacji ? Dać szanse czy nie ?

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Pytanie głównie do dziewczyn . Czy byłyście kiedyś w takiej sytuacji , że jakiś chłopak napisał Wam, że sie różnicie a po paru miesiącach chce znów odbudować z Wami kontakt , spotkać się i zapomnieć o tym co było ? Jak to traktujecie ?
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Może warto spróbować ;) Ważne co Ty sądzisz? Wg Ciebie to co powiedział było bezpodstawne? Jeśli tak daj mu jeszcze jedną szansę, chyba że sama uważasz, że za bardzo się od siebie różnicie i nic z tego nie będzie... :niepewny:
 

Ah My Goddess

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
279
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Kuj-Pomorskie
Rozstał się z Tobą i poszedł do innej? Jeśli tak to niech się wypcha trocinami.
A jeśli nie mogłabyś dać mu szanse ale tylko jeśli coś do niego czujesz.
Jednak jeśli boisz się cierpienia że znowu sie nie uda i znów będziesz musiala przechodzić trudne chwile to podziękuj mu.
Wszystko zależy od Twojego nastawienia,aczkolwiek szansa mu się chyba należy:)
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
Uważam, że jeżeli macie porównanie, jak czujecie się w swoim własnym towarzystwie i we wzajemnym związku, a jak osobno - i wybieracie jednak związek, to macie podstawy na zbudowanie wyjątkowo trwałej relacji.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Z jakiegoś powodu powiedział, że się różnicie i zerwaliście kontakt. Teraz zmienił zdanie? Ja nie wierzę w nagłe przemiany, raczej brak mu towarzystwa.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Każdy zasługuje na drugą szansę. Może niech na początku zostanie Twoim przyjacielem, kumplem? Z uwagi na przezorność, nie dawaj mu od razu szansy, bo może być tak, że źle na tym wyjdziesz. Poobserwuj jego zachowanie względem Ciebie.
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
jesli chcesz sie spotkac, a chcesz bo nie zakładałabys tematu gdyby było inaczej, to sie spotkaj ;]

ja w stosunku do ludzi zbudowałem sobie zasade do dwóch razy sztuka - błędy popełniamy wszyscy i o dziwo niektórzy z nas wyciągaja z nich wnioski, a kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :p

na poczatku po prostu badz bardziej zdystansowana, zeby ziom obczaił, ze jak jeszcze raz od.pier.do.li krzywa akcje to nie bedzie nastepnych szans. tzn. biega, zeby za szybko nie poczuł sie za pewnie

powodzenia :)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Najpierw myslał, że do siebie nie pasujecie, różnicie się, a teraz zmienił zdanie? Dziwne...
Kiedyś poznałam faceta, który mi się podobał. On jednak stwierdził, że jestem dla niego za młoda, na pewno jestem nieodpowiedzialna, nie myślę poważnie, głupoty mi w głowie itp. Po jakimś czasie spotykania się na stopie koleżeńskiej, kiedy poznaliśmy się lepiej, zmienił zdanie. Ja jednak nie dałam mu drugiej szansy, uniosłam się dumą ;)
Ale my się chociaż w tym czasie poznawaliśmy, widywaliśmy, więc miał podstawy do tego, żeby zmienić swoje zdanie o mnie, a w Twojej sytuacji chłopak chce odbudować relacje tak nagle? Pewnie nie wyszło mu z inną, albo się nudzi w długie, zimowe wieczory, takie jest moje zdanie.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Szczerze , to we mnie też siedzi ta duma . Podpowiada mi , że skoro miał szanse mnie poznać pare miesięcy temu , ale wyszło jak wyszło bo podobno jak stwierdził , różnilismy się a teraz znów sobie o mnie przypomina to podchodze sceptycznie do tego . Powtarzam sobie , że zmarnował już tą szanse . W trakcie jednej z rozmów zapytałam sie go właśnie oto co zaważyło , że tak nagle zmienił zdanie przypomniałam mu co mi pisał pare miesięcy temu , to powiedział , że ludzie się zmieniają . Podobno zdenerwowałam go tylko tym , że zaczęłam sie go dopytywać dlaczego do mnie pisze , że skoro nie wyszło mu z innymi dziewczynami to dlatego sie odzywa. Próbowałam wyjaśniać mu na spokojnie dlaczego tak pomyślałam , ale mam wrażenie , że dalej kręcimy się wokół jednego tematu co jest przyczyną naszych nieporozumień . Zauważyłam , że podchodzi dość powaźnie do rozmów na gadu - wystarczy , że nie odpisze mu odrazu , albo jestem mniej rozmowa to pisze mi , że rozmowa sie nie klei . Napisałam mu , że jak liczą się dla niego rozmowy na gadu to niech wpadnie na czata , zawrze pare nowych znajomości całe dnie nie odstąpi od komputera , aż wkoncu wyalienuje od ludzi , ale to jego sprawa.. ja powtarzałam od zawsze , żeby gadu najlepiej traktować alternatywnie jak ktoś nie ma innej możliwości kontaktu od tego paskudztwa tworzą się tylko zbędne spory o same błahostki . Podesłam mu , że jeśli tak podchodzi do sprawy to nasza ostatnia rozmowa . Natomiast dzisiaj dostałam od niego przeprosiny za wczoraj , że niepotrzebnie o tym rozmawialiśmy naprawde chce , żebym uwierzyła że ma dobre intencje dlatego o tym rozmawiamy , bo podobno mam cały czas wątpliwości . Dałam mu do zrozumienia , że jeśli oboje chcielibyśmy porozmawiać to tak zrobimy bo gadu to nieodpowiednie miejsce do rozwiązywania problemów . Myśle , że między nami jest za dużo niedomówień..
 

pycia21

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lubuskie
no fakt gg nie jest zbyt dobrym sposobem na rozmowe z kimś ważnym wele rzeczy wmożna źle odczytac... i później wychodzą jakieś nieporozumienia. rozmowa bedzie najlepsza;) musisz sama sprawdzić czy naprawde ci na nim zależy jeszcze... bo jesli cie do niego nie ciągnie to nie widze sensu...
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
jesli cie do niego nie ciągnie to nie widze sensu...
albo na najbie pisałas te słowa albo nie umiesz czytac miedzy wierszami

przeciez po tym co autorka pisze to jasne ze ma chcice na kolesia, ale zastanawia sie czy nie uniesc sie dumą, pokazac jaka to ona niby nie jest twarda bo siedzi w niej wciaz uraza i boi sie, zeby znowu jej nie wy.chu.jał
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
albo na najbie pisałas te słowa albo nie umiesz czytac miedzy wierszami

przeciez po tym co autorka pisze to jasne ze ma chcice na kolesia, ale zastanawia sie czy nie uniesc sie dumą, pokazac jaka to ona niby nie jest twarda bo siedzi w niej wciaz uraza i boi sie, zeby znowu jej nie wy.chu.jał


To faceci lecą na wygląd dla mnie to rzecz nadrzędna , bo nie musze mieć koło siebie jakiegoś przystojniaka , za którym każda dziewczyna chce się obejrzeć . Nie śpiesze sie do nawiązania związku . Do tej pory jakoś sobie radziłam sama te pare miesięcy też wytrzymam . Jak nie ten to kto inny.. Nie będe wypłakiwać się w poduszke , że skoro nie udało mi się z jednym facetem to z pozostałymi wychodząc z założenia , że może być w ten sam sposób .
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Sama wiesz jak powinnaś postąpić, znasz go najlepiej, ale mi się wydaję, że to nie ma sensu skoro tyle czasu dałaś sobie radę bez niego to czemu teraz miało by się to zmienić, a trafisz na kogoś komu nie będą przeszkadzać "różnice"

Pozdrawiam :*
 

tycia86

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jeżeli powiedział ci wprost że nie chce być z tobą bo się różnice znaczy że nie mógł czegoś zaakceptować albo po prostu nie chciał z tobą być, najwidoczniej po jakimś czasie zaczęło mu się nudzić i teraz chce wrócić. Dla mnie powrót nie miał by sensu .
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
ale przymuły z was :p nawet Einstein nie od razu wpadł na swoje pomysły. moze chłopak potrzebował dojrzec/przekonac sie ze z innymi dobrze ale z Predictable najlepiej :p
spotkac sie moze, nie musi od razu rozchylac ud przed nim...no chyba ze lubi :p

w sumie (nie liczac mnie bo przez wrodzona skromnosc nie wypada mi sie samemu chwalic :p) najsensowaniej wypowiedziała sie Nieprzenikniona
 
Do góry