Jak Pocieszyć Dziewczynę?

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Zacznij od tego żeby posłuchać co ma do powiedzenia. Czasem nie musisz nic mówić żeby ją pocieszyć, wystarczy że poświęcisz jej chwilę :)
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Może teraz niech się jakaś dziewczyna wypowie :] Podobno my nie rozumiemy kobiet :p
 

kaziula99

>*K-a-Z-i-U-l-K-a*
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzies ;P
daj sie dziewczynie wygadac wyrzucic z siebie wszystko... jezeli sie poryczy przytul ja i powiec "to nie Twoja wina"... :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Ja myslę, ze dziewczyna w chłopaku suzka pzrede wsyzstkim oparcia, zrozumienia, powedz dziewczynbie, zeby pzredstawiał swój kłopot, wysłuchaj do końca, nie przerywaj,na koneic zadawaj pytania, powiedz Jej co o tym sądzisz, przytul, niech się wypłacze, pwoiedz, ze będzie dobzre,niech wie, ze zawsze moize na Ciebie liczyć.
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
daj jej się wygadać (tylko uważnie jej słuchaj i nie dawaj odpowiedzi w stylu ... tak... nie.. ) zagłęb się w jej problem, potem możesz zabrać ją do mc donalda albo powariować na spacerze w parku, po prostu jakoś ją potem rozerwij :)
 

Angel_ona

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Wszyscy piszecie że ma ją wysłuchać.... a jeśli ona nie chce nic powiedzieć??? Heh... :bag:
 

Griczkow

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
358
Punkty reakcji
1
Miasto
Ankh-Morpork
Jeśli nie chce powiedzieć to nie wymuszaj tego na niej... po prastu przy niej bądź, niech poczuje że ma w Tobie wsparcie niezależnie od tego co się stało... gdy będzie gotowa to powie o swoim problemie...
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
Kup jej duzy bukiet kwiatow i daj buziaczka....napewno zmieknie :p
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No nie wiem czy kwiaty wszystko zrobią.....
Według mnie to wogóle się nie równa z tym ze chłopak poprostu jest przy mnie.... gdy go nie ma to nawet kwiaty nie pomogą...
 

taka

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
kup jej kwiatuszka albo jakiegoś misiaczka....pisz jej sms'y i pokaż, że o nią dbasz i otaczasz opieką i o niej myślisz....zrobi się jej przyjemniej i może poprawi humorek :)
 

Nowonarodzona

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
37
wysluchaj....(uwaznie i nie przerywaj) pogadajcie buziaczek kwiatki i czekoladki ;)
 
Do góry