moveme

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
najlepiej obserwować co się dzieje :) często jest dużo plakatów ze wszystkimi informacjami :)
 

andre2k

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2012
Posty
41
Punkty reakcji
1
Ja najwięc kasy oszczedzam na imprezach, w piątek i sobotę siędzę w domu i dzięki temu jeste całkiem sporo kasy do przodu
 

1ma717

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja najwięc kasy oszczedzam na imprezach, w piątek i sobotę siędzę w domu i dzięki temu jeste całkiem sporo kasy do przodu
ale co to za zycie siedzenie w domu na weekendach ;] ja lubie wszelkie akcje promocyjne na na jednej z nich wygralem laptopa :] dlatego juz sie zapisałem do tej akcji realu wyjdą tańsze prezenty na święta.
 

Bienio

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Oszczędzanie jest przereklamowane. Pieniądze trzeba inwestować a potem wydawac na przyjemności nie oszczędzać. Życie jest za krutkie na pierdoły.
 

Dzebedajah

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
wątek o oszczędzaniu? a co tu wymyślać - wystarczy ładować w skarpetę :D
 

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
W pewnym stopniu popieram Benia tzn. powinniśmy próbować inwestować pieniądze i czerpać z nich korzyści, jednak popieram także akcje promocyjne/rabaty/zniżki i jak tylko mogę korzystam z nich, teraz jest akcja promocyjna w Realu, gdzie można uzyskać rabat i nie omieszkam jej ominąć, na pewno się przyłączę, w ten sposób 'zarabiam' w jakimś stopniu poprzez inwestowanie i oszczędzam (z czego mam ogromną satysfakcję i radość) poprzez różne zniżki
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Nie uważam, ze oszczędzanie jest przereklamowane. U nas wiekszość społeczeństwa odkłada w przysłowiowa skarpetę, z której potem i tak nic nie ma. Nie wszyscy u nas zdają sobie sprawę, ze sukcesywne odkładanie niewielkich kwot na IKE na przykład, w przyszłości mogą okazać się zbawienne.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
No właśnie, przecież to całe grono specjalistów czuwa nad bezpieczeństwem naszych środków i nad stopą zwrotu.
Niewielkie kwoty, który zainwestujemy dziś mogą zaprocentować w przyszłości.
 

tube

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
Najlepiej do tego celu wybrać konto oszczędnościowe,
gdzyż można robic regularne wpłaty i powiększać kwotę oszcżędności.

Dobre rachunki oszczędnościowe mają banki:
- Alior Sync,
- BGŻOptima,
- mBank.
 

OszczednyPiotr

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Oszczędzanie w przydomowy sklepie na pewno nie jest efektywne. Za to pani sprzedawczyni jest mistrzynią w dokładaniu produktów do mojego koszyka. Ja osobiście wystrzegam się kupowania w innych sklepach niż supermarkety bo po prostu się nie opłaca.
 

hvera

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2013
Posty
13
Punkty reakcji
1
Kantory internetowe - rewelacyjny sposób na oszczędzanie przy wymienianiu walut :) Szczegóły warto sprawdzić w którejś z porównywarek.
 

Internetka

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
37
Punkty reakcji
1
Najprościej jest odkładać co miesiąc niewielkie sumy na konto oszczędnościowe - tyle na ile nas stać.
Dobre konta do oszczędzania mają Deutsche Bank, Alior Sync, mBank.
 

internetowo

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
polecam alior sync, bo dają w promocjach fajne lokaty
ja teraz mam np. na 5% założoną u nich
 

aga_krol

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
  • kupując w dyskontach
  • robiąc listy zakupów
  • planując z wyprzedzeniem
  • nie kupować rzeczy pod wpływem impulsu
  • korzystać z komunikacji miejskiej, pociągów
  • wyłączać sprzęty z prądu
  • zatykać kurki myjąc
 
Do góry