Jak opóżnic okres o kilka dni?

Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Było do przewidzenia :)
Jednak trzeba chyba czas najwyższy się przyzwyczaić do okresu bo nie jeden raz wypadnie jeszcze w nieodpowiednim momencie ;)
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
ale nie popsulo mi to wieczoru :) bo było suuuper :) a okres po długiej kąpieli zanikł i w ogole go nie było, serio :) hyhy
 
Dołączył
12 Maj 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
Ja miałam na Wigilię, później na bal gimnazjalny, potem na zawody sportowe a teraz będę miała na wycieczkę nad jezioro ;) Super ;) Szczęście. Chciałabym przyspieszyć,ale został mi dzień tak naprawdę ,więc już trudno. Jakbym dostała jutro to akurat jeden dzień wycieczki by mi tylko zabrał...
 

Pupurka

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ojojoj ale pomysły... każdy jeden mnie zadziwia. Najgorsze jest to, że z tymi "domowymi" sposobami to jak w ruletce: albo się trafi, albo nie. A co jak chcesz mieć pewność, że matka natura cię nie zaskoczy akurat w ten konkretny dzień? Tabletki anty dają ten komfort bo można po prostu ominąć przerwę i tyle, ale co jak ktoś nie jest na pigułkach? dzisiejsza medycyna oferuje na szczęście wiele i zrobili też tabletki specjalnie na opóźnienie okresu, które mają taki sam skład jak pigułki hormonalne, tylko że w innej dawce. Idealne na wyjazd bo opóźnią okres nawet i ponad tydzień! nie sprawdzałam jeszcze czy można po prostu kupić je normalnie w aptece, ale na bank są dostępne w aptekcah internetowych np. tu www.121doc.pl/norethisterone.html no chyba, że wolicie pooddawać trochę krwi (co serdecznie polecam chociaż nie wiem jak to się ma do opóźniania miesiączki, ale na pewno przyniesie dużo korzyści innym :)
 
Do góry