Jak oni śpiewają

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
czystość- chodzi oto , że albo ktoś fałszuje, albo śpiewa czysto, czyli ma 'słuch muzyczny' i potrafi że tak powiem wczuć się w muzyke, wie kiedy wejść ze słowami, wie jak zaśpiewać, żeby było dobrze i słyszy te 'nieczyste' dźwięki. :D
Dziekuję serdecznie za wytłumaczenie.Teraz bede wiedziala,co Gorniakowa mowi do ludzi.
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
No ja jestem strasznie ciekawa kto wygra. Chciałabym, żeby to była Agnieszka, ale wydaje mi się, że jednak wygra Natasza, w sumie to ona fajnie śpiewa, ale nie lubię jej za to, że jest taka zarozumiała. A sms na pewno żadnych nie będę wysyłać, bo jest mi to obojętne kto wygra :p
 

eredia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
513
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Nysa
Też wolałabym żeby wygrała Agnieszka... za tę drugą nieprzepdam za bardzo...
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
no i Agnieszka wygrała. No i bardzo dobrze. Na przekór tym wszystkim wstrętnym jurorom. Natasza jakieś nutki nie dośpiewała, ale i tak dostała 6, a jaak Włodarczyk takie coś się zdarzyło to 4 jej dali..wrr..strasznie mnie tam wkurzała Górniakowa z Zapędowską do kupy. Na szczęście wygrała lepsza ;) A Natasza taka zła widać była, że hej jak się okazało, że to nie ona wygrała :p
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
tez sie ciesze ze Agnieszka wygrala bo Natasza byla taka dumna i pewna siebie;/
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Dziekuję serdecznie za wytłumaczenie.Teraz bede wiedziala,co Gorniakowa mowi do ludzi.
nie ma za co :) .
Super, że wygrała Aga. :p Ślicznie zaśpiewała tą ostatnią piosenkę. :)
Ah, ale Natasza była zła. :D A potem, jak Aga na końcu śpiewała, już po wynikach,to wszyscy tam przyszli (uczestnicy programu), wszyscy, oprócz Nataszy, a jaka była zła. :p
Dobrze jej tak. :D

Podobało mi się też, jak zaśpiewała Górniakowa, naprawdę ślicznie.
Ktoś tutaj jeszcze napisał, że co z tego, że Natasza śpiewała wcześniej, bo Agnieszka też.
Ale Aga nagrała piosenkę do filmu czy coś, etc. A Natasza miała SWÓJ zespół i oto mi chodziło. To tyle. :p
A na jesień druga edycja.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
ja żałuję trochę - ale jak czas może pokaże - to i może Natasza się doczeka swojej płyty :)
 

malenstwoM

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Lublin
Ogladalam wczoraj powtorke i, mimo ze za nia nie przepadam, to Agnieszka byla lepsza, ale gorzej ja oceniali.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Suuuper! Przynajmniej już nie mam podejrzeń, że program był ustawiony. I już chciałabym słyszeć płytę Agi. Nie wiecie kiedy wyjdzie? Może wcześniej, niż za rok? :D
 
Do góry