Jak on tak mógł?

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
[


tak tak i ty to wiesz najlepiej, skad ty mozesz wiedziec co czuje drugi czlowiek i kim jest, i ty to wiesz co ja w zyciu stosuje a czego nie, ale ci przebaczam to nierozumna kobieto, ktora wybiera wlasne dobro, czas pokaze czy ci to na dobre wyjdzie

wiesz skad wnioskuje jak w zyciu postepujesz ? z twoich wypowiedzi na tym forum
wiem , jestes z tego typu facetow jak i kobiet jaki byl moj brat,,tylko bral , kontrolowal i nic w zamian, przesadna zazdrosc wybieranie znajomych , ktorzy mu odpowiadali i jeszcze wiele innych rzeczy
i z doswiadczenia wlasnie wiem ze do niczego dobrego to nie prowadzi

i nie musisz mi nic przebaczac,,bo to ty jestes ulomny
 

nawrocki

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
moja zona uwaza ze jest najszczesliwsza kobieta na swiecie, to chyba kazda by chciala miec takiego, jak twierdzisz tyrana, jak ja,
a poza tym to niczego nie musze kontrolowac, bo godzinami ze soba rozmawiamy i ani ona ani ja nie mamy przed soba tajemnic, a tu jak piszesz ze ja tylko biore to chyba nie jestem taki jak twoj brat, bo raczej staram sie dawac, bo wiecej szczescia mam z dawania jak otrzymywania.
pozdrawiam
apropo: pewnie doswiadczen w zyciu jeszcze mialas malo dopiero jestes przed nimi, a i tak pewnie niemadra umrzesz, wiec nie udzielaj rad ktore tylko wg ciebie sa dobre
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Ja bym nigdy nie pozwolila na to zeby moj maz wybieral mi przyjaciol albo kazal wybierac po miedzy nim a nimi.I tez sie nie daj.Bo jezeli on juz teraz kaze ci wybierac to co bedzie pozniej?Bedziesz siedziala sama jak kura?Nie daj sie.Piszesz ze juz jestescie ponad 2 lata tak? czy cos sie wydarzylo z twoimi przyjaciolmi ze on kaze ci teraz wybierac??






moja zona uwaza ze jest najszczesliwsza kobieta na swiecie, to chyba kazda by chciala miec takiego, jak twierdzisz tyrana, jak ja,
a poza tym to niczego nie musze kontrolowac, bo godzinami ze soba rozmawiamy i ani ona ani ja nie mamy przed soba tajemnic, a tu jak piszesz ze ja tylko biore to chyba nie jestem taki jak twoj brat, bo raczej staram sie dawac, bo wiecej szczescia mam z dawania jak otrzymywania.
pozdrawiam
apropo: pewnie doswiadczen w zyciu jeszcze mialas malo dopiero jestes przed nimi, a i tak pewnie niemadra umrzesz, wiec nie udzielaj rad ktore tylko wg ciebie sa dobre


o BOze ty jestes jakis nawiedzony!!!
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
sluchaj no nawrocki a ty cos sie tak podniecil, skad ty mozesz chlopczyku wiedziec jakie ja mialam doswiadczenia w zyciu (bys sie zdziwil)
a coz ta twoja biedna "klamczucha" ma powiedziec jak nie to co ty chcesz uslyszec
 

tojaa

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tutaj
moje zdanie jest takie ja bym go olał bo albo dał mu do zrozumienia
bo czemu dla jednego masz porzucić cała rzeszę choć wiem że to trudne ;/
 

Bacalava

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2008
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
33
przepraszam, że nie czytałam wszystkiego.
dziewczyno, uciekaj! on nie ma prawa mówić Ci co masz robić, a tym bardziej stawiać Ci ultimatum. nie jest Twoim właścicielem. jeśli mu ulegniesz, prędzej czy później zamieni Cię w ptaszka w klatce. nie warto, miałam podobną sytuację...
 
Do góry