Jak okazać dziewczynie czułość?

kubakrajewski

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Witam!
Chciałbym się zapytać Was, drodzy użytkownicy o poradę. Mianowicie: jestem zauroczony pewną dziewczyną, wydaje mi się że ona mną również ale jest mały problem: ona uważa, że wogóle nie okazuję jej czułości. Nie jesteśmy ze sobą w jakimkolwiek związku, ale darzymy się wzajemną sympatią. W jaki sposób mógłbym okazać jej czułość?
 

smalec17

Księciunio Tomasz! :o)
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
828
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Breslau
musisz być bardziej romantyczny, dowiedz się co lubi. Jeżeli jest osobą, która czerpie radość z drobiazgów to pisz jej liściki, w których będzie uśmiech, buziak czy jakaś miła sugestia. Częściej ją przytulaj
 
C

Crockett

Guest
Ujmę to w sposób dwuznaczny ale chyba każdy zrozumie - okaż czułość "bawiąc się nią" kiedy jesteście razem. Przytulanie, zabawa wspomniana włosami, delikatne pieszczoty rąk, nóg, nic nowego jednym słowem, standardowe gesty. Dziwi mnie tylko, że nie będąc parą ona tego chce na tyle, że zakładasz tu temat nie wiedząc co robić. Gdy zaczniesz robić to co piszę nie wiem jak dalej macie zamiar pozostać tylko we wzajemnej sympatii, nie da się, lada moment coś więcej z tego musi wyjść.
 

smalec17

Księciunio Tomasz! :o)
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
828
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Breslau
rób po prostu to co lubi ;) a jak nie wiesz co to po prostu zapytaj ;)
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Skoro jej się nie podoba jaki teraz jesteś, jaki masz stosunek do niej, to po co masz się starać?
Właściwie nie jesteście razem.
Chyba nawet nie wiesz na czym stoisz.
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
skoro ci się tylko wydaje, to zadziałaj rączkami w odpowiednim momencie. obserwuj wtedy ją, jak się zachowuje. z wyrazu twarzy kobiety więcej idzie wywnioskować, aniżeli z samych słów. przejmij inicjatywę. tylko bez żadnych wyznań.

N.
 

dora20

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Małopolska
[quote name='Qba'$' date='23 maj 2010 - 17:10' timestamp='1274627406' post='2409229']
Witam!
Chciałbym się zapytać Was, drodzy użytkownicy o poradę. Mianowicie: jestem zauroczony pewną dziewczyną, wydaje mi się że ona mną również ale jest mały problem: ona uważa, że wogóle nie okazuję jej czułości. Nie jesteśmy ze sobą w jakimkolwiek związku, ale darzymy się wzajemną sympatią. W jaki sposób mógłbym okazać jej czułość?
[/quote]



Idź z nią do kina at potem na romantyczną kolację :)
Albo kup jej kwiatki, dziewczyny kochają jak się daje im jakiś drobiazg :)
 
Do góry