Jak Odpowiednio Sie Zabezpieczyć?

Status
Zamknięty.

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
A ja jestem dopiero z chlopakiem 16 miesiecy i nie wiem czy to nie za krutki okres czasu ale jestesmy bardzo za soba i wydaje mi sie ze nic zlego nie powinno nam przeszkadzic w byciu razem ale lepiej nie zapeszac. :)
a gdybym nie chciala tej globulki to czym moglabym ja zastapic. Prezerwatywa+ ?
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
noo, troszeczke sie poschizowalismy oboje, ale wyszlo na dobre:)
Chociaz momentami zaczynalem sie bac juz ze sie posypie na calosci...ale twarda byla i wytrzymala:)
Z nas obojga to w ogole ciezkie czachy sa, najpierw rozkmina przez pol roku potem nastepne pol roku realizacja, ogolnie nam sie nigdy i nigdzie nie spieszy:D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
i bardzo dobrze yeti, po co sie spieszyc, pozniej zakladalibyscie taki temat jak ten o 14- letniej dziewczynie :]
yeti zdradz moze jak sie zabezpieczacie? gumki czy moze cos innego?
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
A moj chlopak jest spragniony wszystkiego i wszystko by chcial naraz, a ja go ciagle musze powtrzymywac :p
A globulki wcale nie sa takie zle, tylko ze jakas podkladka jest potrzebna, zeby nie cieklo. Poza globulkami moga byc kremy, zele, pianki plemnikobojcze, ale z nimi to nie mialam do czynienia.
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
załóż sobie spiralę, kup tabletki, twój chłopak niech ma prezerwatywę a ty globulki plemnikobójcze, kochajcie się wg kalendarzyka małżeńskiego

a jak zajdziesz to możesz mnie posądzić o alimenty ;)
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
gumki to juz obowiazkowo, poza tym pigulki...ale jakie dokladnie to Ci nie powiem, bo nie wiem:D
Wiem ze musialem wizyte u ginekologa z moja pania odbebnic, znaczy sie ja czekalem na zewnetrz ale i tak sie zle tam czulem:) Wrrr, ja to w ogole mdleje w szpitalach, gabinetach i innych takich tam, tam zawsze smierdzi lizolem a mi sie slabo robi jak czuje ten srodek:)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
yeti czyli u Ciebie podstawa to tabletki, no w sumie najlepiej tez sama bym znow je zaczela brac
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
nooo, w sumie najwieksza skutecznosc tylko maja tez minusy, juz nie pamietam dokladnie ile, zbyt dlugo nie mozna ich brac, co jakis czas trzeba zmieniac chiba. No i trzeba miec troche punktualnosci, bo pod zegarek trzeba brac:)
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
zapewne chodzi o to ze nie mozesz ich brac...ciezka sprawa, tylko zalezy jeszcze dlaczego, niektore rzeczy mozna innymi srodkami niwelowac prawie do zera.
Tylko powstaje drugie pytanie: po co jak sa inne srodki antykoncepcyjne:)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ale nie sa one tak skuteczne
no a tabletek nie moge ze wzgledu na pekajace naczynka i dretwienie, o czym juz pisalam w innym temacie
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
wrrrr, alez wy kobiety jestescie skomplikowane, my to najwyzej uczulenie na gumki mozemy miec:D
ale to moze ustepowac po jakims czasie, chiba nie?
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Hej wam wszystkim. To znowu ja. :zakochany:
chcialam powiedziec ze wczoraj znowu wrocil ten temat i rozmawialam z moim chlopakiem o podjeciu wspolzycia. I zdecydowalam sie jednak na pujscie do ginekologa i zrobienie odpowiednich badan jakie beda mi potrzebne. Tylko mam pewien problem bo nie chce bardzo brac tabletek bo sa drogie a ja nie pracuje a chlopaka tez nie chce naciagac na duze koszty i co mi poradzicie zebym go poprosila zeby mi przepisal.
Nie orientujecie sie przypadkiem jakie tabletki antykoncepcyjne sa dobre ale nie az tak drogie a moze zapytac o te plasterki.
Prosze o porade i pozdrawiam :papa:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
plasterki sa przede wszystkim drogie, ja bralam Microgynon21 jest on czesciowo refundowany i opakowanie wychodzilo niecale 10zl, wiec moze zapytaj o nie
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
noooo, pachol dobrze mowi i nika tez, tylko nie probuj oszczedzac na tabletkch, sa jakies tansze, ale ja bym raczej to odradzal.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
sa nawet za 2,90 Stediril30, nie bralam ale podobno sprzyjaja trwalej nieplodnosci, a te co braalam sa niedrogie i duzo osob je bierze wiec chyba az takie zle nie sa, potem bralam Yasmin za prawie 40zl i bylo duzo gorzej niz po porzednich, wszystko zalezy od organizmu
 
Status
Zamknięty.
Do góry