Jak Odpowiednio Sie Zabezpieczyć?

Status
Zamknięty.

Gosienka1986

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Wydaje mi się,że najbardziej odpowiednim zabezpieczeniem będzie poprostu prezerwatywa.
Polecam Durex Extra Safe. Pozdrawiam :papa:
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
Nika sprawdzalam na interii. I bardzo dziekuje Ci za ta stronke.Ale ja mam takie pytanie a mianowicie kiedy tak naprawde sa najwieksze szansce na to ze wpadne. Bo zawsze wydawalo mi sie ze przed okresem nie mozna wpasc.


ciaza moze sie zdazyc tylko jesli jajeczko polaczy sie z plemnikiem, jest bardzo mala szansa zeby kobieta zaszla w ciaze :) ale absolutnie polecam 3 dni i 3 dni po owoulacji sie kochac i to minimum, owulacja przy 28 dniowym okresie wystepuje po 14 dniach od 1 dnia miesiaczki tak okolo

pozdrawiam
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
najwieksze szanse zeby wpasc sa wlasnie tak jak maniac napisal mniej wiecej w polowie cyklu, przed okresem jest raczej bezpiecznie, pod warunikem, ze masz regularny cykl
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
no w tym problem wlasnie ze ja nie mam regularnego cyklu. Boje sie ze cos zawale i puzniej bede zalowala. A moze jednak dziewczyny isc do tego ginekologa przed wspolzyciem??
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Jesli masz sie tak stresowac, to lepiej idz ;) I najlepiej wez pigulki. A jak nie, to prezerwatywy + globulki i powinno byc dobrze :)
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
dziekuje jelonek za tego posta. Ale wolalabym sie obejsc bez ginekologa a z drugiej strony mysle ze cos zawale i bede miala wtedy problem
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mi sie wydaje ze nie powinnas nic w ten sposob zawalic! jezlei beda globulki i gumka to bedzie dobrze
 

pachol83

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piekary Śląskie
Elcia Elcia, Ty maly niedowiarku...mowimy Ci, ze nie taki diabel straszny jak o nim media pisza ;)

Po prostu nie mozesz sie tak panicznie bac !! To naprawde bedzie przyjemna chwila w zyciu i sama z siebie bedziesz sie smiac ze swojego niepotrzebnego stresu. Glowa do gory ! :)
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
łatwo wam mowic a raczej pisac bo macie to juz za soba i ja tez bym chciala miec ale nie moge sie odwazyc, chociaz bardzo tego chcemy z moim chlopakiem. Jesli sie cos wydarzy to dam wam znac ale narazie nic nie planujemy w najblizszym czasie bo ja jade na praktyke do Francji a wiec najwczesniej to gdzies dopiero w czerwcu no chyba ze cos sie zmieni do tego czasu. Pozdrowienia
Nie zapominajcie o mnie i jesli bedziecie mieli mi cos do powiedzenia to piszcie chetnie odpisze na waszy posty
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
elcia dlaczego chcesz miec to za soba, jak to jest piekne przezycie? ciesz sie, ze masz to jeszcze przed sobą
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Jeśli mogę wtrącić to gumki z durexa są naprawdę mocne!!! :)
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
wszyscy polecaja mi prezerwatywy z durexa czyli wydaje mi sie ze nie jest konieczne isc do ginekologa i jesli zrobie to przed okresem to nie wpadne
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
elciu usilujemy Ci to od kilku postow wytlumaczyc :) bedzie dobrze, durexy wytrzymale sa :)
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
testowane na zywych ludziach...dziala i nie ma problemow, kombinacja globulki+durexy.
Bezstresowo...teraz to cwaniak jestem B)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a kiedys to pewni eportkami trzesles
aha elcia unimile tez moga byc, a i pepino sa super :)
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
:p
ojj, zebys wiedziala, jak zalezy Ci na kims to boisz sie zeby mu krzywdy nie zrobic...no i tak sie nawzajem przez 2,5 roku balismy:D
pepino moga byc:)
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
moze i przychodzi, ale roznie to bywa jak zbyt dlugo sie zwleka.
jesli oboje chca, a sie boja i nic z tego przez dluzszy czas nie wychodzi to zaczynaja sie schizy, wiem z doswiadczenia.
a co do tematu to moja kolezanka stosuje spiralke, twierdzi ze nie ma dla niej lepszego zabezpieczenia, ja chiba nie skalbym z radosci gdyby moja kobieta takie cus sobie zafundowala:)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
spiralka jest dla kobiet, ktore juz rodzily ;) wiec odpada, a tabletek ja nie moge brac :/
tak sie schizowalisci yeti? ja troche
 
Status
Zamknięty.
Do góry