Jak Odnalezc Sens Siebie ?!

D

Darunia15

Guest
a ja jestem szczęsliwa i nadal chciałabym być tak szczęsliwa,wyjechać do wiekszego miasta i zaczas studia albo iść na jakąs akademie aktorsko wokalną,później zrobić kariere,mieć męża i słodkich dzidziusiów :p i żyć ze 100 lat
 

kalamburka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z panstwa snów
slonczyc szkole
dostac sie na studia
znalezc fajna prace
WYJECHAC DO EGIPTU
HAJTNAC SIE
NO I TO CHYBA BYLOBY NA TYLE
 

Attachments

  • 3081_1_.gif
    3081_1_.gif
    31,1 KB · Wyświetleń: 35

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
na dzień dzisiejszy
zacząć wkońcu nagrywać
bo to mi aż rozpycha serducho
ale jak znam siebie to znudzi mi sie jak milion innych rozpychających rzeczy serce
i mysle ze tak mi minie życie, raz tu raz tam, raz bobie jedno a potem zupełnie coś innego, mam nadzieje ze na złe mi to nie wyjdzie
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
Se dalej tak zyc, zeby ani przez sekunde nie musiec myslec co bedzie jutro. Życ dniem dzisiejszym i dalej miec na wszystko wyje....

No i oczywiscie - Zarobic i sie nie narobic. Ja tam zachlanny nie jestem 2K na miech mi starczy w zupelnosci

a dla mnie to dozyc do tego, ze Cracovia wygrala lige mistrzow
Dozyc do tego ze jakis polski zespol wejdzie do LM <lol>Ja az taki ambitny nie jestem <lol>
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Sens mojego życia... to moi bliscy, którzy są zawsze ze mną, przyjaciele, którzy nigdy nie zawiodą , to ludzie których spotykam, i rzeczy, których doświadczam. Życie samo w sobie jest niczym to ludzie, to rzeczy nadają mu sens.
 

Venom

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HELL
Być przeciętnym człowiekiem! Umieć zrobić swoje! I upiększać swoja dusza ten świat! :p
 

warli

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Wiek
36
zrealizowac swoje marzenia, a kiedy juz to sie uda to... miec nowe marzenia i tak az umre :lol:
 

xenia_ana

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
7-me niebo
nie wyznaczam dalekosiężnych celów, żeby przypadkiem się nie rozczarować gdy mi nie wyjdą :/
jak narazie (mimo tego, że studiuję to co mi się nie podoba :/) za rok chce sie dostać do straży pożarnej, tylko z tymi przękrętami które widziałma w tym roku mam marne szanse,ale zawsze można mieć nadzieje, a w tym widze siębie szczęśliwą :)
Później pracować w zawodzie i spełnić się jako : Zona , matka i hmmmm kochanka :p
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
powiem wam ze ja czasami nie widze sensu mojego zycia -metafora taka :p ale czasem tak niestety mam :( nio a moje cele w zyciu?: skomnczyc gimnazjum jeszcze ten rok i kolejny i juz ! :D dostac sie do LO ,potem na wymarzone studia [jeszcze nie wiem jakie :D ] oczywiscie studiowac w jakims miescie duuzim hiehie i tam zostac jezeli bedzie mi tam dobrze znalezc fajnego faceta ktory bedzie ze mna na dobre i na zle i ktory bedzie lubil moich rodzicow :lol: miec dzieciaki moze dwojke :) i zyc sobie dluuugo i szczesliwie oczywiscie doczekac sie wnukow, ktorzy kupia mi odlotowy prezent na moje setne urodziny :p qrcze ale sie rozmarzylam :p ;)
 

Porter3

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kielce
1.Wykształcić się.
2.Założyć swoją firmę komputerową.
3.Mieć dużo talarów.
4.Wybudować dom.
5.Założyć rodzinę.
6.Na starość dobrze i zdrowo wyglądać.
 
Do góry