Jak oceniać rząd PiS?

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 468
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Ja też mogę sobie pozwolić na wizytę prywatną, ale na co w takim razie idą te składki?
Tu nie chodzi nawet czy stac czy nie. Bo nie ma wyboru. Albo prywatnie 3 tygodnie czekania albo wcale bo pani w rejestracji mówi że nie ma terminów bo nie...i nie wiadomo kiedy bedą... no chyba że lekarz rodzinny napisze skierowanie z cito..... To jakies jaja. W calym 30 tysiecznym miescie 2 laryngologów i oni wolą przyjmowac prywatnie.
Ale dokładnie tak jak piszesz, dlaczego ja płacę na NFZ i nic z tego nie mam, ostatnio nawet z lekarzami rodzinnymi robi się problem, to już ........
W szpitalu w moim miescie sprzet jest całkiem dobry mają tomograf,rezonans, budynki szpitalne po remoncie ale...... nie mają lekarzy ktorzy potrafią opisać wyniki tych urządzen, raz w tygodniu przyjezdza lekarz z sąsiedniego wiekszego miasta i to robi.....
To jest normalne?
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 468
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Cejrowski całą prawdę o prezydencie Andrzeju Dudzie. Swoją drogą czy Andrzej Duda chce wywołać wojnę Polski z Rosją?

Jak wszyscy wiedzą Andrzej Duda to słuzący ukrainców. Jak jechał do Wilna na spotkanie krajów NATO powiedział że jedzie j załatwiac sprawy dla ukrainy a nie dla Rosji. Z tym ze z takim IQ to on może co najwyżej byc słuzącym, nic nie załatwił.
 
Ostatnia edycja:

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Tu nie chodzi nawet czy stac czy nie. Bo nie ma wyboru. Albo prywatnie 3 tygodnie czekania albo wcale bo pani w rejestracji mówi że nie ma terminów bo nie...i nie wiadomo kiedy bedą...
Ale nie powinno tak być w kraju teoretycznie prorodzinnym i stawiającym na dzieci, żeby małe dziecko tyle musiało czekać na wizytę u lekarza! To rodzaj kompromitacji. Tak grzmią o przyszłości narodu. Wtrącają się ludziom w dramatyczne decyzje, nakazując z góry ochronę ciąży, gdzie dziecko praktycznie nie ma szans, narażając kobietę na ryzyko sepsy, a potem nawet nie ma dla tych dzieci lekarzy? Ja nie znam lekarza, który by ich popierał. Środowisko medyczne szczególnie ich nie znosi, a zaraz po nich nauczyciele.
 

Zeus

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2023
Posty
179
Punkty reakcji
19
Kolejnym przykładem jak działa ta władza, jest ostatni przypadek z ujawnieniem danych wrażliwych lekarza przez dr. ekonomii, który próbuje się zajmować służbą zdrowia...
Ilu takich nieudaczników jest w tym rządzie? Na pęczki!
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 468
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Ale nie powinno tak być w kraju teoretycznie prorodzinnym i stawiającym na dzieci, żeby małe dziecko tyle musiało czekać na wizytę u lekarza!
W zadnym kraju który jest członkiem UE tak nie powinno być, ale to też wina lekarzy. Oni zawsze wolą przyjąc [pacjenta w prywatnej przychodni niż w panstwowej. Ogólnie powinno byc tak że lekarz [pracuje albo prywatnie albo na NFZ.

Wtrącają się ludziom w dramatyczne decyzje, nakazując z góry ochronę ciąży, gdzie dziecko praktycznie nie ma szans, narażając kobietę na ryzyko sepsy, a potem nawet nie ma dla tych dzieci lekarzy? Ja nie znam lekarza, który by ich popierał. Środowisko medyczne szczególnie ich nie znosi, a zaraz po nich nauczyciele.
Akurat moim zdaniem to nadgorliwosc lub lenistwo lekarzy, taka natura. Nie wynika to z przepisów prawa ktore są wtedy naciągane, widac to zresztą gdy coś się stanie, zaczyna sie kluczenie i zwodzenie, faszowanie dokumentów itd.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 391
Punkty reakcji
90
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Kolejnym przykładem jak działa ta władza, jest ostatni przypadek z ujawnieniem danych wrażliwych lekarza przez dr. ekonomii, który próbuje się zajmować służbą zdrowia...
Ilu takich nieudaczników jest w tym rządzie? Na pęczki

Kolejnym przykładem jak działa ta władza, jest ostatni przypadek z ujawnieniem danych wrażliwych lekarza przez dr. ekonomii, który próbuje się zajmować służbą zdrowia...
Ilu takich nieudaczników jest w tym rządzie? Na pęczki!
No, zgadza się.

W PiS polityków normalnych nie było i nie ma.

No ale tam wzajemna tolerancja na takie rzeczy, więc co tutaj więcej powiedzieć?
W normalnym, ludzkim kraju takie rządy nie miałyby racji bytu.
Tyle że Polska krajem normalnym nie jest.
 

Gulden

Bywalec
Dołączył
24 Kwiecień 2023
Posty
297
Punkty reakcji
40
Bez wątpienia, na tle niesłychanie profesjonalnej ekipy Donalda, pisici jawią się jak kompletni amatorzy.
Ba, zamiast Naród, wielbić pod niebiosa ich bohaterski reset z bratnimi nam słowianami, czyli Rosjanami, chcą tych zuchów postawić przed jakims trybunałem.
Zgroza.
Czego się spece z PO, nie dotkneli-pobieda.
Autostrady, wybudowane za pół darmo.Firmy z Polski zarobiły.
Stadiony-podobnie, superanckie i tanie w utrzymaniu, jak nie wiem co.
Służba zdrowia?Aż chciało sie chorować.
Sytuacja na rynku pracy?Super, stałe,lecz niskie wynagrodzenia, powodowały tani produkt końcowy.
Sądy, wymiar sprawiedliowści?Sprawny, nieprzekupny, skuteczny.
I tak dalej, i tym podobne...same cuda!

Należy zadać sobie pytanie, jak to było możliwe, że Polacy pogonili głosem wyborczym taką ekipę GENIUSZY, od koryta?
To pewnie wina plam na księżycu, promieniowania słonecznego, i zmian klimatu.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 391
Punkty reakcji
90
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
W Polsce nie było i nie ma w pełni zawsze dobrych rządów, ale porównując do złego PiS, to różnica jest spora.
Bo, co by nie powiedzieć to za takiej Platformy jednak Polska była praworządna. Oczywiście, były tam pewne nieprawidłowości, ale nie na taką skalę, jak to ma miejsce za PiS.
Gdyby, Platforma się zachowywała tak samo jak PiS od 8 lat, to i przed PiS-em Polska by nie miała środków unijnych. Nie byłoby praworządności i wielu innych złych rzeczy.
Poza tym Tusk dostał się do Rady Europy i był jej szefem i dlatego zrezygnował w Polsce z funkcji premiera.
Byle kto nie dostałby funkcji szefa Rady Europejskiej, a nikt w PiS nigdy takiej funkcji nie dostał.
Zresztą, kto by się w takich rządach nadawał do szefa Rady Europy, jak w PiS skłócili Polskę z Unią Europejską? Taki typ jak... Kaczyński nie umiałby sprawować tak ważnej funkcji europejskiej. Ani nikt z jego ludzi.
W PiS nie ma ludzi normalnych.
To są, za przeproszeniem: idioci, złodzieje, szkodnicy, którzy nie potrafią nic nigdy dobrze zrobić.
Taki rząd w normalnym kraju nie miałby racji bytu, bo nie byłoby zgody na to społeczeństwa.
A w Polsce...
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 320
Punkty reakcji
199
Poza tym Tusk dostał się do Rady Europy i był jej szefem i dlatego zrezygnował w Polsce z funkcji premiera.
Byle kto nie dostałby funkcji szefa Rady Europejskiej, a nikt w PiS nigdy takiej funkcji nie dostał.
Jak to ujął Ziemkiewicz:
"jego obowiązkiem było zapewnienie dostatecznej ilości paluszków i wody mineralnej na spotkania Rady".
Prawdopodobnie z tego "odpowiedzialnego" zadania się wywiązał.
Prawdopodobnie było ono ważniejsze niż urząd Premiera RP.

Gdyby zaś to stanowisko było ważne to by tam trafił Niemiec bądź Francuz
Ale na to Stalowy już nigdy nie wpadnie.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Jak to ujął Ziemkiewicz:
"jego obowiązkiem było zapewnienie dostatecznej ilości paluszków i wody mineralnej na spotkania Rady".
Prawdopodobnie z tego "odpowiedzialnego" zadania się wywiązał.
Prawdopodobnie było ono ważniejsze niż urząd Premiera RP.
Ziemkiewicz... Autorytet się znalazł.🤣
 

Zeus

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2023
Posty
179
Punkty reakcji
19
Pytania referendalne, podane przez wodza Kaczyńskiego są na poziomie dziecka w podstawówce, także pan z Żoliborza już pomału tetryczeje ;)
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
W PiS mocno wkurza mnie pisowska telewizja. Telewizja wyłącznie dla starych ludzi, jak to zauważył kiedyś Pan k, w dodatku wojująca z i przedstawiająca w krzywym zwierciadle politycznych przeciwników. Nawet ta lokalna.
Nie pamiętam bardziej dbającego o Łódź prezydenta, niż Zdanowska. Od niej zaczęły się konkretne remonty. Wcześniej moje rodzinne miasto przypominało zacofaną prowincję wschodnią i główną melinę kraju ze slumsami w ścisłym centrum, po którym bali się chodzić przyjezdni i nie był to lęk całkiem abstrakcyjny.
Obecnie ŁWD wychodzą z siebie, jak tu w najgorszym świetle przedstawić panią prezydent i umniejszyć/przemilczeć wszystko fajne za jej rządów.
Przykład- Urodziny Łodzi. Nawet się słowem nie zająknęli, o koncertach, grających artystach. Cała treść tych wiadomości- pikniki 800plis, zero o koncertach, występach, które były naprawdę świetne. Było bezpiecznie.
Na drugi dzień co? Znowu zero o samych koncertach, tylko wielkie narzekanie na rzekomo złą organizację... Bo ktoś tam się włamał na budowę i chociaż nikomu nic się nie stało, było na co ponarzekać i na tym głównie się skupić, robiąc z tego jedyny temat.
A prawda jest taka, że na koncertach było mnóstwo ludzi w różnym wieku, także z małymi dziećmi i nie było widać żadnych zgrzytów, czy przykrych incydentów. Ludzie świetnie się bawili, przy dobrej muzie.
Podobnie z pierwszymi od lat derbami Łodzi. Zupełnie o tym zapomniałam. Przypomniałam sobie jadąc w sobotę na miasto, widząc kolesi w szalikach wracających z meczu.
No to w niedzielę znowu włączyłam ŁWD licząc, że coś się dowiem o tym meczu.
A skąd! Chyba za spokojnie dla nich było i nie dało się ponarzekać na Zdanowską. Na stricte sportowe wiadomości już nie czekałam, przełączyłam na Polsat a tam hucpa i lypa- referendum celujące chyba w idiotów?
Od początku mam taką postawę, że nie zamierzam w tym brać udziału i tylko się w tym utwierdzam.
Telewizja za czasów PiSu wystawia ludzką cierpliwość na naprawdę wysoką próbę. Nie dziwię się, że wielu ludzi rezygnuje z posiadania odbiornika.
 

marioKnZ

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
215
Punkty reakcji
10
Wiek
37
Miasto
Milton Keynes, UK
W PiS mocno wkurza mnie pisowska telewizja. Telewizja wyłącznie dla starych ludzi, jak to zauważył kiedyś Pan k, w dodatku wojująca z i przedstawiająca w krzywym zwierciadle politycznych przeciwników. Nawet ta lokalna.
Nie pamiętam bardziej dbającego o Łódź prezydenta, niż Zdanowska. Od niej zaczęły się konkretne remonty. Wcześniej moje rodzinne miasto przypominało zacofaną prowincję wschodnią i główną melinę kraju ze slumsami w ścisłym centrum, po którym bali się chodzić przyjezdni i nie był to lęk całkiem abstrakcyjny.
Obecnie ŁWD wychodzą z siebie, jak tu w najgorszym świetle przedstawić panią prezydent i umniejszyć/przemilczeć wszystko fajne za jej rządów.
Przykład- Urodziny Łodzi. Nawet się słowem nie zająknęli, o koncertach, grających artystach. Cała treść tych wiadomości- pikniki 800plis, zero o koncertach, występach, które były naprawdę świetne. Było bezpiecznie.
Na drugi dzień co? Znowu zero o samych koncertach, tylko wielkie narzekanie na rzekomo złą organizację... Bo ktoś tam się włamał na budowę i chociaż nikomu nic się nie stało, było na co ponarzekać i na tym głównie się skupić, robiąc z tego jedyny temat.
A prawda jest taka, że na koncertach było mnóstwo ludzi w różnym wieku, także z małymi dziećmi i nie było widać żadnych zgrzytów, czy przykrych incydentów. Ludzie świetnie się bawili, przy dobrej muzie.
Podobnie z pierwszymi od lat derbami Łodzi. Zupełnie o tym zapomniałam. Przypomniałam sobie jadąc w sobotę na miasto, widząc kolesi w szalikach wracających z meczu.
No to w niedzielę znowu włączyłam ŁWD licząc, że coś się dowiem o tym meczu.
A skąd! Chyba za spokojnie dla nich było i nie dało się ponarzekać na Zdanowską. Na stricte sportowe wiadomości już nie czekałam, przełączyłam na Polsat a tam hucpa i lypa- referendum celujące chyba w idiotów?
Od początku mam taką postawę, że nie zamierzam w tym brać udziału i tylko się w tym utwierdzam.
Telewizja za czasów PiSu wystawia ludzką cierpliwość na naprawdę wysoką próbę. Nie dziwię się, że wielu ludzi rezygnuje z posiadania odbiornika.
Święta racja - Łodź generalnie jest atakowana przez obóz władzy ze względu na swoje głęboko Lewicowo, kosmopolityczne ukierunkowanie. Wyjechałem z kraju już ponad 13 lat temu ale muszę przyznać, że miasto zdecydowanie idzie ku lepszemu przynajmniej z mojej odległej perspektywy.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 468
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
No cóz, premierem rządu PiSu jest Mateusz Morawiecki prawomocnie ukarany za kłamstwa.

Sąd nakazał Morawieckiemu przyznać się do kłamstwa o drogach budowanych za rządów PO-PSL​

Sąd Apelacyjny nakazał premierowi Mateuszowi Morawieckiemu zamieszczenie na własny koszt w TVN i TVP Info oświadczenia. Ma w nim przyznać, że podał nieprawdę o tym, że jego rząd wydaje więcej na drogi lokalne niż rząd PO-PSL
Ministrem spraw wewnętrznych tego rządu jest Mariusz Kaminski , kryminalista skazany przez Sąd w 2015.
Były szef CBA Mariusz Kamiński, został uznany za winnego przekroczenia uprawnień szefa CBA i skazany na 3 lata więzienia oraz 10-letni zakaz zajmowania stanowisk publicznych, a jego zastępca w CBA Maciej Wąsik, skazany na 3 lata więzienia. Chodzi o tzw. aferę gruntową.
Oczywiscie prezydent Andrzej Duda zaraz ułaskawil skazanego przestępce, bo PiS to jedna rodzina, to tak jakby ktoś z Mafi zostal prezydentem i ułaskawial przestępców.
"Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej postanowieniem z 16 listopada 2015 roku zastosował prawo łaski wobec 4 osób - korzystając z prerogatywy określonej w art. 139 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej" - poinformowano w komunikacie na stronie Kancelarii
W marcu Mariusz Kamiński został skazany na karę 3 lat więzienia i 10 lat zakazu zajmowania stanowisk publicznych. Oprócz Kamińskiego skazano także Macieja Wąsika, byłego wiceszefa CBA - na trzy lata pozbawienia wolności, a także byłych dyrektorów Zarządu Operacyjno-Śledczego CBA: Grzegorza Postka i Krzysztofa Brendela
A co tam teraz u przestępców z PiSu? Mateusz Morawiecki rządowym samolotem lata na wiece wyborcze PiSu. Gdy posłowie Sejmu pytają się jakim prawem to?
Okazuje się że te loty są tajne i informacje o nich też z .......ważnych interesów państwa.......
Czyli premier okrada państwa latając na partyjne wiece rządowym samolotem ale to jest ważny interes państwa .
BO PANSTWO TO PIS!!!!
Dlaczego Mateusz Morawiecki udał się rządowym samolotem na partyjny wiec w Bogatyni? KPRM na to pytanie nie chce odpowiedzieć. Jak przekazała kancelaria jednemu z posłów opozycji, nie będzie udzielać informacji m.in., ze względu na "ważny interes państwa".
Co można sądzic o PiSie.............. Sąd to powinien rozstrzygnąć...... po wyborach.
 
Ostatnia edycja:

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 391
Punkty reakcji
90
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
No cóz, premierem rządu PiSu jest Mateusz Morawiecki prawomocnie ukarany za kłamstwa.

Ministrem spraw wewnętrznych tego rządu jest Mariusz Kaminski , kryminalista skazany przez Sąd w 2015.

Oczywiscie prezydent Andrzej Duda zaraz ułaskawil skazanego przestępce, bo PiS to jedna rodzina, to tak jakby ktoś z Mafi zostal prezydentem i ułaskawial przestępców.


A co tam teraz u przestępców z PiSu? Mateusz Morawiecki rządowym samolotem lata na wiece wyborcze PiSu. Gdy posłowie Sejmu pytają się jakim prawem to?
Okazuje się że te loty są tajne i informacje o nich też z .......ważnych interesów państwa.......
Czyli premier okrada państwa latając na partyjne wiece rządowym samolotem ale to jest ważny interes państwa .
BO PANSTWO TO PIS!!!!

Co można sądzic o PiSie.............. Sąd to powinien rozstrzygnąć...... po wyborach.
I to jest przykład, że w rządzie są przestępcy.
Prezydent, który ułaskawił przestępców, którzy są winni i nie zostali skazani za nic, jest także przestępcą.
Człowiek, który jest prawnikiem, a tak się zachowuję.
Za coś takiego powinien mieć na zawsze odebrany tytuł prawnika, aby już nie miał takiego tytułu.
To jest wstyd, żeby prawnik złamał prawo.
W normalnym kraju taki gość nie tylko już nie byłby prezydentem, ale by też by także karnie odpowiedział.
Ale w Polsce, za PiS jest bezkarność, więc bandzior nie odpowie za swoje przestępstwa.
Będzie bezkarny.
Dziwię się, że NATO i Unia Europejska jeszcze nie zareagowała... Polska należy do tychże struktur i nie ma miejsca w takim kraju na rządy przestępcze.
Gdyby w Polsce był normalny, prawdziwy prezydent, to byłby "prezydentem" całego społeczeństwa i wszystkich partii politycznych.
Natomiast, Duda służy tylko PiS-owi i za to karnie odpowie.
Nie wyobrażam sobie, aby taki człowiek nie stanął przed Trybunałem Stanu.
 

Zeus

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2023
Posty
179
Punkty reakcji
19
I tak stworzą przyszły rząd z Konfederacją, wspomnicie moje słowa za 2 miesiące...
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Największy brak zmiany to
Zmiany w kulturze i edukacji.
Symbolem nieudolności i
Kompromitacji i na szczęście
Tylko marginalna ilość szkół
Korzysta tego nowego podręcznika
Do historii i oprócz tego brak
Likwidacji urojonego kierunku studia
Gender które nie istnieje i nic
Wspólnego nauką i okrada realne kierunki
I nie opłaca się zajmować nią.
Kulturze nadal pieniądze dostaje
Anty kultura i anty cywilizacja
Nawet po zmianie rządu a media
Pomimo prawa głównie największe
Strony internetowe propagują
Prostytucję dla kobiet i ją wybielają i
Za ich rządów powstało najwięcej
Sztuk oczerniających kraj, wiarę,
Wartości i odpowiadał za to Gowin i
Za te pieniądze sponsorowanie patologii
Która ma za co szaleć na ulicy i robić
Cyrk i spora część żyje dzięki państwu
I miastu .
Polsat i TVN dla całych rodzin propaguje
Urojenia i brak grzywny i usunięcie
Tego by chronić dzieci np Polsat
Sekrety rodziny kapitan wraca
Do domu i nie ma jednej z córek
I nagle niespodzianka córka
Po zmianie płci staje się facetem
I każdy zapyta jakim cudem ktoś
Stworzył taką fikcję i jakim prawem
Fantastyka i czyn kryminalny wobec
Dziecka nie został usunięty prawnie i
Propagowanie by niby lekarz kaleczyl
Dziecko.
Nowe sekrety sąsiadów fantastyka
Że facet po rozwodzie w Tajlandii
Zmienił płeć i innych programach
Stylu dlaczego ja dodatkowo
Propaguje rozwody, branie obcych dzieci,
Urojone orientację.
Od Gowina do innych ministrów
Którzy odpowiadają za kulturę brak
Zdolności zabrania tych pieniędzy
A skutek świat kultury to centrum
Patologii w sztuce i życiu prywatnym
A wyniki finansowe żadne.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Największy brak zmiany to
Zmiany w kulturze i edukacji.
Symbolem nieudolności i
Kompromitacji i na szczęście
Tylko marginalna ilość szkół
Korzysta tego nowego podręcznika
Do historii i oprócz tego brak
Likwidacji urojonego kierunku studia
Gender które nie istnieje i nic
Wspólnego nauką i okrada realne kierunki
I nie opłaca się zajmować nią.
Kulturze nadal pieniądze dostaje
Anty kultura i anty cywilizacja
Nawet po zmianie rządu a media
Pomimo prawa głównie największe
Strony internetowe propagują
Prostytucję dla kobiet i ją wybielają i
Za ich rządów powstało najwięcej
Sztuk oczerniających kraj, wiarę,
Wartości i odpowiadał za to Gowin i
Za te pieniądze sponsorowanie patologii
Która ma za co szaleć na ulicy i robić
Cyrk i spora część żyje dzięki państwu
I miastu .
Polsat i TVN dla całych rodzin propaguje
Urojenia i brak grzywny i usunięcie
Tego by chronić dzieci np Polsat
Sekrety rodziny kapitan wraca
Do domu i nie ma jednej z córek
I nagle niespodzianka córka
Po zmianie płci staje się facetem
I każdy zapyta jakim cudem ktoś
Stworzył taką fikcję i jakim prawem
Fantastyka i czyn kryminalny wobec
Dziecka nie został usunięty prawnie i
Propagowanie by niby lekarz kaleczyl
Dziecko.
Nowe sekrety sąsiadów fantastyka
Że facet po rozwodzie w Tajlandii
Zmienił płeć i innych programach
Stylu dlaczego ja dodatkowo
Propaguje rozwody, branie obcych dzieci,
Urojone orientację.
Od Gowina do innych ministrów
Którzy odpowiadają za kulturę brak
Zdolności zabrania tych pieniędzy
A skutek świat kultury to centrum
Patologii w sztuce i życiu prywatnym
A wyniki finansowe żadne.
Tworzenie filmów też dno i
Brak tych filmów pomimo
Nadmiaru pieniędzy i powinni
Korzystać obcych twórców niż
Krajowych a TVP kultura nic
Szczególnego i porażka plus
Kult obcych seriali głównie tureckich .
Zbędne kierunki studiów stały
Się centrum propagandy
Komunizmu, anarchizmu i innej
Głupoty i tylko te nurty mogą robić
Debaty a inne nie i absurdy zabraniu
Im debaty nawet legalne partie nie
Mogą mieć własnych klubów.
Poprawne osoby mogą nawet propagować
Jak Hartman kazirodztwo i brak
Pozbycia się tej osoby, nawet propagować
Komunizmu i robić kult Bieruta .
Skutek taka Julka ulega głupocie
Albo awansuje na Prostytutkę
Głównie wiosek i małych miast tak
Się dzieje i oprócz tego porzucenie
Wyglądu przez krótkie włosy, glany,
Kolorowe włosy i zaburzone zachowania.
Prawie poprawność a służby głównie
Warszawie i takie czyny występują też
Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku brak
Reakcji na to służb a sądy wybielają.
1 Warszawie można z tęczom dewastować
Auta, atakować kierowcę, wyrywać
Drzwi do auta i próbować atakować
Kierowcę, niszczyć lustro od auta,
Stać na drodze pomimo nagrań brak
Kary za to, atakować ludzi i próbować
Kraść listy poparcia do wyborów.
2 pomimo że palenie flagi to
Czyn kryminalny brak kary pomimo
Jawnego nagrania tego.
Można pomimo prawa parodiować
Flagę kolorami zachowań które nie istnieją.
3 Jasna góra obelga parady wobec
Tego miejsca i obelga wobec świętego
Obrazu i jego oczernianie brak reakcji .
Próba wejścia gdy są wierni i nawet
Gdy są dzieci.
4 Gdańsk wagina parodiująca
Komunię świętą .
5 Warszawie można dewastować pomniki,
Próbować wejść do Kościoła by robić
Burdy i szykany wobec osób które
Nie pozwoliły wejść do niego .
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 468
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Wielki patriota...ukrainski, neobanderowiec ktory udaje że jest Polakiem spotkal sie z prezydentem Portugalii ,pewnie rozmawiali o sprawach mogących pomóc Polsce?
Oczywiscie że nie bo w końcu co Andrzeja Dudę interesuje Polska?
Prezydent Polski, neobanderowiec Andrzej Duda prosił prezydenta Portugarlii aby jego kraj nie przestawal pomagac....ukrainie.
Podobno nawet klęczał na kolanach i błagał go o to .xd
Andrzej Duda to wielki ukrainski patriota, wielbiciel UPA i Stepana Bandery, tak jak jego przodkowie.

O co prosi polski prezydent prezydenta Portugalii? O wspieranie Ukrainy​

Poprosiłem prezydenta Portugalii o niezaprzestawanie pomocy jego kraju dla Ukrainy, zarówno tej militarnej, jak i humanitarnej – powiedział we wtorek prezydent Andrzej Duda po spotkaniu z prezydentem Marcelo Rebelo de Sousą.
„Poprosiłem pana prezydenta o niezaprzestawanie pomocy dla Ukrainy, zarówno tej militarnej, jak i humanitarnej. Podziękowałem za dotychczasową pomoc ze strony Portugalii, za wsparcie, które również przez Polskę było przekazywane Ukraińcom, naszym sąsiadom w postaci chociażby pomocy humanitarnej” – zaznaczył prezydent Duda.
Informacje z portalu Najwyższy Czas nielegalnie blokowanego przez ABW na polecenie PiSu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry