Jak nauczyć przyjaciółke rozsądku?-problem

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Smutny Znajomy, powiem Ci tak, Kolego. Nie napalaj się na seks z byle kim, byle gdzie, byle było. To, że nigdy nie potrafiłeś "skorzystać z okazji" tylko dobrze o Tobie świadczy, wiesz? Nie jesteś pustym idiotą, który tylko patrzy w co by tu włożyć, a dziewczyny traktuje przedmiotowo. Nie rozumiem tylko dlaczego chcesz taki być. Nie ma tego złego, Kolego, naprawdę. Pomyśl sobie jak będzie miło, kiedy znajdziesz kiedyś całkiem przypadkiem dziewczynę, którą pokochasz całym sercem i to z nią przytrafi Ci się Twój pierwszy raz :)
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Co do seksu to nie chcę się zmienić, zawsze szanowałem kobiety pod tym względem. Żeby było to jasne.
To że opisałem też moją sytuację że prawiczek itd. to nie mam na siłę tego zmieniać. Życie jest jakie jest, a łamaczem serc nie jestem.
Po prostu chcę ożywić życie towarzyskie.
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Postaraj tak przypomnieć sobie różne chwile z przeszłości i zastanów się czy faktycznie życie jest takie złe. Jestem przekonana, że dojdziesz do wniosku, że właściwie wiele osób chciałoby mieć takie życie jak Ty, mimo że ma swoje minusy :) Chcesz ożywiać, to ożywiaj :) Tylko pamiętaj o tym jaki chcesz być, bo najważniejsze to być zadowolonym z siebie i swoich decyzji.
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Mądrze mówisz.
Któż by nie chciał być kawalerem z dobrą pracą który ma już za sobą niezaciekawe dzieciństwo i jakąś nieszczęśliwą miłość. Nie łamię się, nie głupieję póki co. Lecz nie mam jeszcze tego autorytetu i pewności siebie co po dobrej rozmowie z odpowiednim człowiekiem można odzyskać.
Ale.
Już 22 lata, koledzy w moim wieku z wioski mają już dziewczyny, żony a nawet dzieci. Ja zaś nie.
Już czas znaleźć sobie kogoś na całe życie.
Żebym tylko nie musiał budzić się po czterdziestce z myślą że nie ma przy mnie tej wyjątkowej osoby którą kiedyś poznałem a ja nie zrobiłem nic aby ją zdobyć...

Już czas kiedy mam za sobą szkołę i wojsko i mam pracę, czegoż mi więcej do życia potrzeba, teraz czas na miłość której jak zwykle brakuje. No ale to mój czas na moje decyzje, zobaczymy jak dalej mój los się potoczy...
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
No i po co patrzysz na kumpli? Niech sobie mają żony, co z tego? Zazdrościsz czy chcesz ich dogonić? Po co?

Spokojnie, miłości się nie szuka. Na nią się czeka. Zgadzam się z Glammaniarą, dobrze o Tobie swiadczy to że nie wykorzystujesz dziewczyn, niewielu jest takich chłopaków a dziewczyny właśnie takich lubią (na ogół), ja również.
Ożywić życie można na wiele innych sposobów, uwierz mi.

Zastanów się nad tym kim chcesz być i kogo naprawdę szukasz. Nie kieruj się popędem ale rozsądkiem, powodzenia ; *
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Może po to aby nie obudzić się po czterdziestce z myślą że przez 20 lat nie zrobiło się nic aby nie żyć samotnie, żeby mieć kogoś przy sobie, żeby nie żyć dla siebie bo to nie ma sensu, żeby po prostu zasmakować szczęścia i miłości w życiu.
Wiem że życie każdego człowieka ma swoją "wartość", lecz mi swojego nie szkoda bo nie mam ani żony ani dzieci.
Są rzeczy dla których w życiu warto żyć.
Dla piwa czy wódki życia nie poświęce,
Jak piszę to troche wyolbrzymiam, bo na codzień to najwyżej będe więcej rozmawiał i nieco bardziej śmiały co do kobiet. Przecież nie zmienię sie na zawołanie, zmiana postawy i nawyków nie przychodzi na pstryknięcie palców.
Miłości trzeba szukać, no przynajmniej ja szukam. Kobiety raczej nie muszą szukać, prędzej czy później i tak będą mieć męża. Myślę że meżczyźni potrafią się posunąć do bardziej desperackich posunięć niż kobiety co świadczyć może nie tylko popęd seksualny ale także przewaga kawalerów nad kobietami w stanie wolnym.
Żyje się tu i teraz, i od nas zależy to jak te chwile spędzamy, czy jesteśmy szczęśliwi czy nie.
ehhh, co tu mówić... smutne to
:(((((((((
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Ojj nie zgadzałabym się tu ze wszystkim co napisałeś. Uważam że dziewczynie może być równo trudno znaleźć kandydata na męża takiego który byłby w jej typie.

Kobiety mają swoje intrygi i ciekawe posunięcia i robią to na swój sposób ; )
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Jeśli chodzi Ci o wyleczenie zachowania opisanego w temacie to myślę że są 2 lekarstwa.
Pierwsza to podawanie bromu do posiłków, stosowało się to w wojsku aby żołnierze nie mieli tego popędu, z resztą przez 2 miesiące piłem herbatkę bromową. :p
Drugi sposób to ciężka praca wśród rówieśniczek.
 
Do góry