Jak myślicie?

kluzi

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Mam dziewczynę i ona jest strasznie można tak powiedzieć że bez uczuciowa:// znaczy po porostu nie przytuli mnie a tym bardziej nie pocałuje chyba że ją o to poproszę:p Jak myślicie czy wzbudzenie u niej zazdrości coś w Tym pomorze?? a jak znacie inne pomysły to piszcie:p
 

Cajun

Stały bywalec
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
453
Punkty reakcji
167
Mam dziewczynę i ona jest strasznie można tak powiedzieć że bez uczuciowa:// znaczy po porostu nie przytuli mnie a tym bardziej nie pocałuje chyba że ją o to poproszę:p Jak myślicie czy wzbudzenie u niej zazdrości coś w Tym pomorze?? a jak znacie inne pomysły to piszcie:p

Jak ta Ci nie odpowiada to zmień laskę.

J.B
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Skoro jest bezuczuciowa to nie będzie odczuwała zazdrości no nie? xD
Wydaje mi się, że powinieneś zmienić laske. Takie gadanie jak :"weź mnie przytul teraz" albo "pocałuj mnie teraz,proszę" nie ma sensu i mija się z celem :/
 

Launch Look

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Starogard Gdański
Właśnie... Spróbuj ją rzucić i zobaczysz wtedy reakcję.
Jak w ogóle na to nie zareaguje, czyli będzie miała to
w :cenzura:e to dobrze zrobisz jak ją zostawisz, a nóż widelec
będzie chciała do Ciebie wrócić ;)
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Spróbuj ją rzucić, sprawdź jej uczucia, co zrobi, zabaw się jej emocjami.... :eek:k: :lol:

Zależy na jaka laskę w trafiłeś, ale jest kilka opcji rozwiązywań i nie koniecznie będą po twojej myśli i myślę, że niepotrzebnie tym namieszasz jej w głowie i nie będzie chciała wrócić, a ty zostaniesz z rozerwanym na drobne strzępy serduszkiem i będziesz pukał się w głowę: co ja zrobiłem, albo uznasz, że nie była Cie warta, bo nie kochała tak jak sobie Ty to wymyśliłeś.

Zabawy w zazdrości i udowadnianie próby wymuszenia dowodów miłości są dla niedojrzałych emocjonalnie osób i nie gdy nie wychodzi nic z tego dobrego. A ja wiem o tym bardzo dobrze, nawet bardzo dobrze. Wzbudzanie zazdrości jest chwytem poniżej pasa, pozbawianie związku w zaufanie i bliskość. Chcesz tego? Chcesz odnieść skutek odwrotny do zamierzonego i zamiast być czule obdarowany całuskami dostaniesz z liścia :D

Twoja sprawa, ale później nie zakładaj tematu pt. Jak ja odzyskać czy coś podobnego. Już lepsze jest nie robienie nić i znalezienie innej dziewczyny iż podkładanie jej takiej świni!!! Skorzystaj z rady J.B!!!! Widocznie to nie jest ta :/
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
nie przytula i nie całuje cie bo jej nie jarasz i jest z toba z braku laku. z szacunku do samego siebie powinienes dac sobie z nia spokoj.
 

kluzi

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Dlaczego odrazu zmieniać niech ona sie trochę zmieni :D ale ja myśle że ona poprostu ukrywa uczucia wiec może jednak sprobowac choć troszeczke wzbudzić w niej zazdrość:/ bo by zrozumiała że może mnie stracić i zaczeła coś zmieniać (ja jej juz kiedyś mowiłem ha wypominałem jej to że jest zimna i sie zmieniła ale na chwilke i znów to samo) a tak na marginesie to moge miec lepszą dziewczyne niż ona (nie żebym sie chwalił) :D
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
Mam dziewczynę i ona jest strasznie można tak powiedzieć że bez uczuciowa:// znaczy po porostu nie przytuli mnie a tym bardziej nie pocałuje chyba że ją o to poproszę:p Jak myślicie czy wzbudzenie u niej zazdrości coś w Tym pomorze?? a jak znacie inne pomysły to piszcie:p

a ile z nią jestes? moze po prostu sie jeszcze nie rozkręciła. Też kiedys taka byłam ( z pozoru bezuczuciowa), bo facet mnie onieśmielał, ale po pewnym czasie się przełamałam, sama odczuwałam potrzebe zeby sie do niego przytulić. wręcz wskakiwałam na niego :sexy: ( bez skojarzeń)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Moze sproboj ja jakos rozkrecic, rozgrzac :sexy:

po pewnym czasie się przełamałam, sama odczuwałam potrzebe zeby sie do niego przytulić. wręcz wskakiwałam na niego
naughty.gif
( bez skojarzeń)

:przewraca:
 

penpol

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
191
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Prosić laskę, aby pocałowała lub przytuliła?
Jak będziesz chciał, żeby Ci zrobiła przysłowiowego loda to powiesz:
Kochanie, mam do Ciebie taką niezręczną, aczkolwiek dla mnie dość ważną prośbę. Miałbym wielką ochotę na to, abyś wzięła mojego penisa w usta... nie bądź dla mnie bebe... zrób to dla mnie".

Jakaś kpina. Od laski jak coś chcesz to bierzesz. Skoro nie okazuje czułości to albo ją zmień, albo bierz sam co Ci się należy.
 

3kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
Trudno przewidzieć,czy wzbudzenie zazdrości pomoże i Twoja dziewczyna stanie się bardziej uczuciowa. To kwestia charakteru,ale możesz powiedzieć jej że chciałbyś aby sama spontanicznie Cię przytulała lub całowała.
 

M@jkaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Bezuczuciowe dziewczyny nie odczuwają zazdrości!
Sądząc po tym co napisałeś, uczucie, jakie łączy Ciebie i Twoja dziewczynę, ledwo się tli. Nie sądzę, aby prowokacja zazdrości pomogła Wam rozniecić ten płomyk.
Przyczyn powściągliwości w okazywaniu uczuć może być wiele. Być może Twoja dziewczyna ma po prostu słabszy temperament niż Ty. W takim przypadku, jeśli się postarasz, da się wypracować kompromis. Jest też inna opcja - Twoja dziewczyna może zwyczajnie nie ma ochoty na pocałunki i przytulanie albo nie pociągasz jej wystarczająco. Jeśli tak jest, to niewiele możesz poradzić.
Wychodzę z założenia, że jeśli związek nie spełnia Twoich oczekiwań, a dziewczyna Twoich potrzeb, to najlepszym rozwiązaniem jest rozstanie.
 

misiektygrysek

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
236
Punkty reakcji
8
Wiek
41
Dzewczyna pewnie "chodzi" z Tobą dlatego by pokazać koleżankom,że ją też stać na chłopaka.. :lol: Zapewne jesteś w wieku gimnazjalnym,sądząc po problemie,a tak na poważnie to zmień na lepszy model i nie kombinuj bo :cenzura: z tego będzie a nie miłość :)
 

lusiak93

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
"albo bierz sam co Ci się należy?" - nie za bardzo wiem, co miał na myśli mój przedmówca, można się tylko domyślać ;/ Skoro tak myślisz stary, to powodzenia w kontaktach z dziewczynami!
A powracając do tematu- faktycznie, jeśli nie okazuje Ci jakichkolwiek uczuć, to porozmawiaj z nią, zapytaj w czym leży problem- jeśli odpowie " nie wiem" lub coś w tym stylu, to na co Ci taka laska ?
Inna sprawa, jeśli ją kochasz, wtedy się staraj ;)
Pozdrawiam!
 

sirius_sky

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Mam dziewczynę i ona jest strasznie można tak powiedzieć że bez uczuciowa:// znaczy po porostu nie przytuli mnie a tym bardziej nie pocałuje chyba że ją o to poproszę:p Jak myślicie czy wzbudzenie u niej zazdrości coś w Tym pomorze?? a jak znacie inne pomysły to piszcie:p
Uważaj bo jeszcze zobaczy że ją olewasz i Cię zostawi ;/
 

kemotek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
587
Punkty reakcji
1
Drogi Autorze,
Albo jesteś zbyt krótko w związku albo jesteś ciotą.
Kiedyś dojdziesz do wniosku, że jeśli czegoś chcesz od partnerki, to oświadczasz - nie prosisz.

Prosząc dziewczynę o zrobienie czegokolwiek skracasz smycz, na której Ciebie trzyma.
Zapomniałeś o jednej ważnej rzeczy - możesz wzbudzać zazdrość u drugiej osoby z pozytywnym efektem tylko wówczas, gdy widzi w Tobie atrakcyjnego faceta i widać, że jest zazdrosna. W przeciwnym razie odniesie to mizerne skutki.
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
a tak na marginesie to moge miec lepszą dziewczyne niż ona (nie żebym sie chwalił) :D
:eek:k:

tak na marginesie powinieneś ją zmienić na ta 'lepszą dziewczynę' :lol:


O czym my tu rozmawiamy? :D Nie wiem, w czym chłopak ma problem? Jest takim altruistą i męczy się z gorszą? :D :D :D Kupy nie trzyma się :D może chce prze to napisać, że jemu na niej zależy? Miłość? hahahaha! zaraz się zleje ze śmiechu


:bag:
 
Do góry