Jak mu pomóc?

wirus90

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Znam pewnego chłopaka właściwie to mój dobry kumpel, ale jest jedno ale on bierze marihuane :((((((. Coprawda nie bierze codziennie ale co tydzień :(((((( On jest super bo wysportowany i wogóle ale nie chce patrzeć na to jak przez to się zmarnuje:((((((( co ja mam robić bo jak mu to powiem wprost to mnie wyśmieje :(((((((
 

Columb

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
2
Wiek
34
wirus. W takiej sytółacji nie ma się co rozczulać trzeba to gosciowi wypersfadować tak prosto z mostu nie wżne jak zareaguje. nawet jesli cię wysmije to wierz mi jesli zachowasz powage sytułacji to jednak może nie odrazu ale po pewnym czasie xroxumie ze to co robie nie jest za dobre. Poprostu musisz go cały czas przkonywać bo naprawde szkoda dobrego kumpla zeby się tym swinstwem truł. BB)
 

izolda601

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wezmę dziś na piwo?
spróbuj z nim porozmawiać, może nie ma z nim kto rozmawiać na ten temat, może to z jakiegoś konkretnego powodu... spróbuj do niego dotrzeć i dowiedzieć sie o powody tego. Spróbuj namówić na odwyk
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
hmm ja nie mam pojecia jak mozna kogos z takiej sytuacji wyciagnac... :/ moich 2 kolegow cpa i nic nie moge zrobic :(
 
Do góry