Jak mu o tym powiedzieć?

misia00

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Witam! Mam ogromny problem, od pewnego czasu spotykam się z chłopakiem, nie jesteśmy jeszcze razem ale to już nie długo. Mam problem ponieważ ostatnio jak się spotkaliśmy miał brudne uszy w sensie że tak w środku ale wyżej w małżowinie. To były takie jakby strupy, nie wiem dokładnie, wiem że pracuje jako ślusarz więc ma 'brudny' zawód. Jest jeszcze jeden problem, bo byliśmy na długim spacerze a było bardzo ciepło i się spociliśmy, i strasznie śmierdziały mu pachy. Wydaje mi się że nie używa antyprespirantu. Jak mu powiedzieć że ma brudne uszy i śmierdzi? Tak ogolnie to jest facetem dbającym o wygląd i w ogole i dziewie się że mogł przeoczyć te uszy i pachy..Pomóżcie.
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Faceci nie rozumieją aluzji. Trzeba wszystko bezpośrednio i prosto z mostu, gdyż jeśli jest inaczej, zwyczajnie nie wiedzą o co nam chodzi ;)
1. Jak będzie obojętny - znaczy że nie dotarło.
2. Jak się zdenerwuje - to dobry znak, bo jak się mówi 'prawda w oczy kole' i po pewnym czasie postara się to zmienić, trzeba jednak nie raz powiedzieć, a kilka razy powtórzyć ;)
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Ja chyba bym powedziała że chyab zapomniał dziś użyć dezodorantu i od razu poszłabym z nim go kupic
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiem że to głupio i może się obrazić ale najlepiej będzie wprost.
 

Vala

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Wawa
Możesz pójść z nim na zakupy pod pretekstem kupienia sobie kosmetyków i przy okazji napomknąć "może i Tobie kupimy?". Jeśli powie,że nie trzeba to możesz się uśmiechnąć i powiedzieć,że przecież nie zaszkodzi, a będzie przyjemniej.

Ja zawsze wszystko mówię wprost, ale różnie faceci mogą na to reagować ;)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Powiedz wprost, na uj ta delikatność? Z brudasem wstyd się gdziekolwiek pokazać. Powiesz dosadnie i prosto, zrobi mu się głupio i zacznie należycie dbać o higienę.

A pomysł z używaniem antyperspirantu prosto na spocone pachy to szczyt głupoty ludziska ;]
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Ja się nadziałam jeszcze gorzej!! Fajny chłopak zadbany czysty pachnący przystojny, spotykaliśmy się trochę czasu... przyszło co do czego no wiecie... to udałam że strasznie rozbolała mnie głowa chyba nie dam rady bo mam gorączkę i "uciekłam". No fuj... długo miałam traumę po jego smrodku... po prostu tak mnie odrzuciłoże nie umiałam mu już w oczy spojrzeć...
Ale to już taka hardcorowa sytuacja...
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Ech... rodzice nie zadbali o wyrobienie pewnych nawyków to potem albo facet ma problem ze znalezieniem partnerki, albo ta kobitka musi się użerać, aby zaczął się odpowiednio myć...
Cóć, dbajmy o swoich synów, bo nikt inny za nas tego nie zrobi :)
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Powiedz mu o tym wprost faceci nie lubią jak kobiety owijają w bawełnę :)
 

Snow Queen

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ta, faceci nie lubią jak kobiety owijają w bawełnę, a jak się im coś wprost powie, to póżniej trauma na całe życie :p i pretensje do kobiety :p .
 

Edyta_28

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiesz co, niektórzy faceci tak mają - ale to brak szacunku do Ciebie. Uważaj, zeby nie było tak, że ty się będziesz męczyć, a uwagę zwróci ci ktoś ze znajomych. Załatwcie to między sobą.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wprost też Ciężko bo będzie mu przykro ale takie rozwiązanie sprawy chyba najlepsze, po cichutku między sobą, jak mu będzie zależało to to zmieni, a mydło wszystko umyje, nawet uszy i szyję:)
 
Do góry