jak można?

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
jak można przestać kochać z dnia na dzień? jak wyrzucić kogoś z serca? no jak?
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Jak to tylko zakochanie to wystarczy poznać kogoś nowego.

Jak to coś głębszego to z dnia na dzień się zwyczajnie nie da:)

Voila!
 

Eselpe

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
z tego co zauważyłem to wiele ludzi rzuca słowa na wiatr....mówią o miłości po kilku dniach znajomości, o tym że chcą być z daną osobą do końca życia po tygodniu....i właśnie takie osoby mogą i po minucie "przestać kochać"....to poprostu nie mogła by być miłość
 
M

majeczka1990

Guest
z tego co zauważyłem to wiele ludzi rzuca słowa na wiatr....mówią o miłości po kilku dniach znajomości, o tym że chcą być z daną osobą do końca życia po tygodniu....i właśnie takie osoby mogą i po minucie "przestać kochać"....to poprostu nie mogła by być miłość
dokladnie po kilku dniach wydaje im sie ze kogos kochaja a gdy tylko poznaja kogos nowego to jest ups sorry chyba sie odkochalem, gdyby to bylo prawdziwe uczucie napewno nie mineloby z dnia na dzien, tak samo jak z dnia na dzien nie uswiadamia sie sobie ze sie kogos kocha potrzeba czasu

nie mozna z dnia na dzien przestac kochac tak samo jak nie mozna z dnia na dzien sie zakochac .. potzreba czasu na wszystko
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
kochać?

nie można przestać z dnia na dzień, nawet po jakiejś traumie, zanim się odkochamy potrzeba sporo czasu.
 

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
Ojj, nie tak łatwo zapomnieć o miłości i osobie, którą się kochało. Czasami mija naprawdę mnóstwo czasu, zanim człowiek potrafi powiedzieć sobie, że zamknął rozdział i wreszcie może zacząć nowe życie. Najlepiej rzucić się w wir jakichś obowiązków, zajęć, przyjemności, zapełnić czas, by nie było kiedy wspominać. Chociaż i to jest trudne..
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
myślałem, że dostanę od was garść porad, np. więcej biegać co rano, albo jeść czosnek...
 
H

hunter121

Guest
nie można przestać z dnia na dzień, nawet po jakiejś traumie, zanim się odkochamy potrzeba sporo czasu.
20.creation.jpg
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
myślałem, że dostanę od was garść porad, np. więcej biegać co rano, albo jeść czosnek...

zadałeś konkretne pytanie, to dostałeś konkretna odpowiedz :]

to nie była miłość jak przeszła z dnia na dzień. Co możesz robić żeby zapomnieć? cokolwiek zrobisz, jeśli kochasz, to pomoże Ci tylko czas.
 

Eselpe

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
myślałem, że dostanę od was garść porad, np. więcej biegać co rano, albo jeść czosnek...
aaa...to sorki, ale ciężko czasem się domyśleć;) wszystko z czasem mija, najważniejsze to żyć i bawić się dalej, bo jak się zasiedzisz, bedzie jeszcze gorzej. No i tak jak napisal Greeg, dobrze poznać kogoś nowego:)
 

Carlos83

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2011
Posty
113
Punkty reakcji
1
Przez czas.
Najlepiej wypelniony zajeciami absorbujacymi wiekszosc potencjalu intelektualnego - pasja, hobby, zainteresowania.
Ewentualnie odnalezienie kolejnego zrodla uniesien emocjonalnych, lecz z tym nie jest juz tak latwo.
 
K

krzysztofandraszak

Guest
A najśmieszniejsze jest to, że tak łatwo doradzać w sprawach innych, a jak przyjdzie coś zrobić w odniesieniu do siebie to już masakra!
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
podoba mi się ta porada :D
tylko skąd wziąć taką gibką, jak wszystkie siedzą zgarbione przed monitorami i nerwowo obgryzają paznokcie? :D
nie wiem skąd, ale zauważ, ze wtedy umysł mężczyzny jest już i tak w znacznie lepszej sytuacji. Już nie rozkminiasz uczuć, nie zastanawiasz się jak można przestać kochać w jeden dzień - i tak tego nigdy nie ogarniesz, tylko koncentrujesz się na szukaniu gibkiej. :D
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
jakoś mi nie idzie :|
co robią zakochani? bujają w obłokach jaka jest zaje..ta, zapominając i nie zauważając wcale wad.
No, to teraz trzeba zrobić dokładnie odwrotnie :D można sobie dodać, że jakiś czas będzie gruba, zgryźliwa, wredna i pomarszczoną materialistką :D


Istnieje też drastyczna metoda. Metoda "spalonego mostu"
tzn. idziesz i wyrzucasz pannie wszystko to co Ci leży na wątrobie, tak konkretnie by miała dość
jak spalisz most, to przestaniesz sobie zaprzątać łeb złudzeniami typu: "może się ułoży", "może wróci", "spojrzała, więc jej zależy" ... itp. bzdetami
opcja jest jaka jest, ale działa pomagając skrócić czas, bo wiesz, że nic z tego już nie będzie :D
 
Do góry