Jak Można Zgwałcić Prostytukę?

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
,,Jak można zgwałcić prostytukę???" :lol: :lol: :lol: no właśnie jak to możliwe a zresztą powiedział to A.Lepper
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
<_< normalnie... jak kobieta nie chce sexu a meżczyzna się pcha na chama to jest gwałt. I nie ważne czy to prostytutka czy pani z osiedlowego sklepiku :/
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Prostytutka nie zawsze musi chcieć.
"To ja ustalam z kim, kiedy, gdzie i za ile" - Pretty Woman ( film )
(;
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
Prostytuka sama sobie wybiera klienta..
I gdybyś nie wiedział/a gwałt to zmuszenie kogoś do stosunku płciowego,
Więc z tego wynika,
że mozna zgwałcić prostytutkę.
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Jeśli kobieta* nie wyraża dobrowolnie zgody na stosunek to jest to gwałt.Bez względu na jej zawód.


* I mężczyzna też. :D
 

pomek

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
No tak ale ona wyraziła zgode. Dopiero potem uznała ze on nie ma gumki , sie oburzyła i zrobiła z tego afere :sexy: :sexy: To było pod publike. pewnie ktos jej zapłacił :lol: :lol:
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Jeśli posuniesz prostytutkę i nie zapłacisz to może być gwałt :D
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
No tak ale ona wyraziła zgode.


Co do tej konkretnej sytuacji to prostytutka zgadzała się na stosunek do momentu gdy "pan" europoseł miał gume.Gdy ją zdjął odmówiła.Mimo to jurny europoseł ją wziął :D .Więc to był gwałt.

Z drugiej strony Samoobrona to partia ceniąca wartości chrześcijańskie.Więc może europoseł chciał bo chrześcijańsku ,bez gumy, bez grzechu :D .

Więc może to nie był gwałt tylko SAMOOBRONA? :D
 

RendeR

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
Lepper jest za mądry :] Można zgwałcić prostytutke !! Dziwka tez czlowiek !!
 

LifeIsCool

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
chyba dziwka też kobieta:D bo nie wiem jak na chlopaków dających :cenzura:ki się mówi XD
 

pomek

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
no przecierz jej na siłe nie brał ona wiedziała co robi ,stać go przecierz na inne prostytutki jakby sie mu nie dała , przecierz nie bił jej ani nic :p jakby ja tego tego bez gumy a ona by nie chciała bo by poprostu odmówiła i poszedłby do innej :bag:
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
no przecierz jej na siłe nie brał ona wiedziała co robi ,stać go przecierz na inne prostytutki jakby sie mu nie dała , przecierz nie bił jej ani nic jakby ja tego tego bez gumy a ona by nie chciała bo by poprostu odmówiła i poszedłby do innej
no tak, rpzeciez Ty się doskonale obeznajesz w tej sytuacji. i wiesz, jak było.

to sprawa oczywista, że prostytutkę można zgwałcic, wybrała sobie takie zycie, sex- za pieniądze, ale nie na wszystkich klientów musi się zgadzac. jeżeli ktoś wymusza na nas stosunek seksualny- to gwałt.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Przede wszystkim to też człowiek. I jak każdy człowiek ma święte prawo samodecydowania o sobie. Dlatego ma prawo odmówić klientowi, lub odmówić określonej formy seksu.

ymaganie że z gumką jest jasne i czytelne - przeciez ona ma prawo chronić własne życie i zdrowie, a klient może być zakażony HIV. Czy trudno zrozumieć jej opór, dla mnie jest logiczny.

Poza tym każdą osobe można zgwałcić. Skoro żona normalnie kocha sie z mężem, to oznacza że on ma prawo wziąść ją bez jej zgody? To też gwałt, panowie.

kiedy kobieta mówi nie, to oznacza nie. Zresztą, w drugą stronę jest tak samo.
 

pomek

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
ja niemoge, ale nie odmówiła. :bag: Sam poseł mówił , Ze wiedziała co robia a dopiero póżniej sie dowiedział ze ją zgwałcił :p
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Owszem, odmówiła - stosunku bez prezerwatywy. I miała do tego święte prawo.

A tacy panowie mogą potem zdziwić się, kiedy założą im kajdanki na ręce. No, skoro poszła do mnie, to wiedziała po co, a że potem mówiła nie i drapała - widać tak lubi... straszne...

:/
 

pomek

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Robicie z niej ofiare a ona dostała w łape i powiedziała to co ktoś chciał usłyszeć. Zresztą zgłoszenie gwałtu miało miejsce długo po zajściu. Pewnie zgłosiała to gdy sie dowiedziała , że on ją zgwałcił :eek:k: :p . czysta gierka polityczna nic mu nie udowodnili.
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Czy można zgwałcić prostytutkę? Tak, ale tylko w SAMOOBRONIE :D
 
Do góry