Jak mam sie zachowywać....

Status
Zamknięty.

Light-r

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
63
Punkty reakcji
0
Witam

I zanim powiem wam co i jak to kilka spraw:

- NIE ZMYŚLAM PROBLEMU TYM RAZEM...TEN KTO TAK UWAŻA NIECH NIE ODZYWA SIĘ W TYM TOPICU !!!
- Moja przyjaciółka we Wrześniu obchodziła 14 urodziny ja w marcu będe ochodzić 14-stkę

No to do rzeczy:

Obaj jesteśmy przyjaciółmi.Zawsze ona mnie rozumiała,jako pierwsza zakumplowala się ze mną w nowej szkole.....dużo mi pomogła już.Uśmiecha się podczas lekcji do mnie ;) Ja też odpowiadam uśmiechem :D Ona jest bardzo inteligętną dziewczyną tak samo jak ja.Urodą nie grzeszymy ale to nam w zupełności nie przeszkadza ona dla mnie jest piekną dziewczyną :D Uznajemy piękno wewnętrzne

Problem w tym że nie wiem jak nie przesadzać z tą przyjaźnią żeby jej nie oszpecić życie tą przyjaźnią...chcę z nią porozmawiać o tym wszystkim że bardzo ją lubię że zawsze nie zależnie od warunków może na mnie liczyć.
Więc powiedzcie jak sie zachowywać zeby sie nie obraziła na mnie.Ze mnei mogą sie śmiać ale z niej nigdy nie pozwolę.Oddałbym życie za nią ;) :)
Ona nie jest kłutliwą osobą.....zawsze odpowiada mądrze ale chce jakoś jej to powiedzieć że takie uczucia dla niej czuję i że chcę się z nią bardzo zaprzyjaźnić.
Jak ja to mam zrobić....
Bardzo mi zależy na tej przyjaźni bez niej nie wiem co zorbię.Pierwszy raz ktoś odwzajemnia moje uczucia i martwi sie o mnie ;)
Pozdrawiam Light-r

P.S JESZCZE RAZ POWTARZAM NIE ZMYŚLAM
 

Emil111

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2008
Posty
78
Punkty reakcji
0
Miasto
Park Demona
No wiesz...wg mnie z czasem to wszystko samo przyjdzie...nie wolno na siłe zmuszac kogoś aby zachowywał sie ten ktos..jak najlepsze przyjaciółki tj. tak jakbyście sie znaly od pisokownicy :bag: :bag:
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
najwyraźniej nie zrozumiałam xD
chcesz z nią chodzić, czy sie przyjaźnić?
nie interesuje mnie to, czy jest mądra, czy też nie :p to nie ma znaczenia, tutaj...

także czekam na odpowiedź :p
 

amoreq92

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
KaToWiCe
MhMmm...wedlug mnie jesli masz odwage porozmawiaj z nia powaznie i powiedz jej jak jest albo poczekaj az samo wyjdzie na jaw i tyle...a jak nie wyjdzie to trudno...powodzenia zycze... ;) ;) :D :D :)
 

Light-r

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
63
Punkty reakcji
0
najwyraźniej nie zrozumiałam xD
chcesz z nią chodzić, czy sie przyjaźnić?
nie interesuje mnie to, czy jest mądra, czy też nie :p to nie ma znaczenia, tutaj...

także czekam na odpowiedź :p

1. Mądra chyba lepiej bo wiadomo , mądre dziewczyny lubią mądrych i spokojnych chłopców i nie patrzą na wygląd
2. My się tak bardzo lubimy(wręcz uwielbiamy) się , że nawet bym chodził z nią , ale na poważnie my mamy 14 lat ! trochę wczas na prawdziwe chodzenie

EDIT:
LOL ..... niezły zapłon macie na tym forum ;/ napisałem posta wczoraj a 0 odpowiedzi ;/
 

Celien

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Widocznie ludzie mają co innego do roboty... I nie odpowiedzą Ci od razu :p
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
1. Mądra chyba lepiej bo wiadomo , mądre dziewczyny lubią mądrych i spokojnych chłopców i nie patrzą na wygląd
2. My się tak bardzo lubimy(wręcz uwielbiamy) się , że nawet bym chodził z nią , ale na poważnie my mamy 14 lat ! trochę wczas na prawdziwe chodzenie

EDIT:
LOL ..... niezły zapłon macie na tym forum ;/ napisałem posta wczoraj a 0 odpowiedzi ;/

no a co my musimy ci odpowiadac???? mamy zaplacone za to???? to tylko dobra wola i chec i musisz sie z tym liczyc
strasznie niecierpliwy jestes jeden dzien to nie duzo

ja mam o wiele przyjemniejszych rzeczy do zrobienia niz ci odpowiadac na tak daremnny temat nie wiadomo konkretnie o co chodzi i bynajmniej nie jest to problem jak dla mnie tylko czujesz do niej miete i sam cwicz to podrywanie

ALE uwaga 14 lat wiec chlopie se idz pograj w pilke albo do ksiazek na to ci przyjdzie czas i odpowiedni moment

ta mlodziez mlodsza albo zglupiala na tym punkcie albo tak szybko dojrzewaja heh sam nie wiem
 

Light-r

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
63
Punkty reakcji
0
I mam nauczkę :(

Ta dziewczyna kocha się w chłopcu o rok starszym od niej.Kurczę taka mądra niby a normalnie już się bawi w zakochiwanie :mruga: ..oby nie zaszła przypadkiem za daleko <_< .Ale ze mnie byl głupek tak myśląc.Po tym wszystkim chce mi się zapaść pod ziemię ze wstydu :bag:

Dzięki wam za radę na życie
TEMAT DO ZAMKNIĘCIA :D
P.S. A ta gipkość to to że zauważyłem ostatnio mniejsze staty na tym forum :niepewny:
 
Status
Zamknięty.
Do góry