Jak lecą wakacje??

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wakacje jak do tej pory beznadziejne. Miałam jechac na obóz sportowy - dostałąm ospy wietrznej (za stara jestem na taka chorobę, więc przesiedziałm wdomu prawie 2 tygodnie), i po obozie :zdegustowany:
Jeśli nie pojadę na Woodstock to się zdenerwuję bo czeka mnie jescze wyjazd z tatusiem :zdegustowany: i ta cholerna nuda aaaa :wstyd:
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Uncle_Sam napisał:
Jak wakacje?? Nuda i nuda, najlepiej jakby się już skończyły.
Taaa! dla mnie i tak nie ma różnicy bo pracuje... ale tez wolałabym żeby sie skończyły, bo we wrześniu mam urlop :p
A w wakacjach lubię to, że jest LATO :D
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
2 tygodnie nad morzem - non stop słońce
10 dni w Londynie - upały niemożliwe

wróciłam do domu i zaczął się czas imprez

wakacje marzenie
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
narazie wakacje są dla mnie zaj.....po prostu nieporozumienie co sie dzieje w tym roku :) klimatt :)
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Ostatnio zrobiło się dość monotonnie,lecz na nudę nie narzekam.
Przede wszystkim czas spędzony z kobietą przy muzyce,dragach,przyjaciołach,tańcu,spontanicznych akcjach no i oczywiście przy kompie.
 

ewela_15

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
W-wa
zgadzam sie... za szybko leca wakacje... własnie dzisiaj z nich wróciłam... ajeszcze cos mnie czeka... a potem szkoła... ja 3 klasa to egzaminy... fee:://

pozdro kocham was :*
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
super wakacje mam nadzieje ze ta beda najlepsze wakacje w moim życiu juz byłam w Bieszcadach na 3 tygodnie i jutro jade nad morze ale fajnie :D Ale troche za szybko te wakacje lecą wogle się nie nudziłam :D Dobra nie bede zapeszać ...
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
dajcie spokój takie wakacje jak w tym roku są raz na 100 lat....same nudy....tylko komp boisko komp boisko komp boisko i tak co dzień....:/
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
no u nas juz chyba prawie tez :]

wiec... jak minęły wakacje? nowe znajomosci/miłosci ?
podróze? wrazenia?

/ja miałem wakacje takie jak DJ Kaseta - nuuudne...
 

Creazy

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja tam byłam tydz nad morzem, troche imprez, dyskotek }tu poznałam kilka ciekwych osób. . . + drobne wyjazdy & reszta spedzona na miejscu. . .Ale jak spędzona. . .(= Było troche nudno, bo wiadomo -co za duzo to nie zdrowo(wolny czas) (= Zleciało za szybko )= Ej serio czas przeleciał mi miedzy palcami, niedawno zakonzcenie roq w gimn, a teraz do LO . . .Z jednej strony to dobrze, bo mnie ciekawość zzera i kce pooznać new ludzi ((= Wiec było nawet wporzo (= kolejne bedą jesce lepsze =D
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
a bu!! jeszcze tylko dwa dni wakacji! kiedy to minęło?? nie chcę do szkołY!
 
A

Anitkaa

Guest
Ja jeszcze mam wakacje ! Kończą sie co prawda pojutrze ale jeszcze są! Lubię na wakacjach się opalać jeżdzę do rodzinki i spotykam się z przyjaciółmi a jak nie ma co robić to bawiesię z moimi kotkami. Kotkom to fajnie takie zwierzątka i wakacje mają całe życie!!! :)
 

Abuś

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2005
Posty
194
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Chełm
mam jeszcze miesiac wakacji :) to sa w ogole najdluzsze wakacje w zyciu..bo od 16 maja :p i chyba juz nigdy tak dlugich nie bede miec... oby :)

milego powrotu do szkol :p :D
 
K

KaMa

Guest
u mnie wakacje ekstra :) Mineły mi superancko :D Byłam u mojego chłopczyka i było superancko :)
 
Do góry