Jak kupujecie? (18 -) :P

A

arkovianin

Guest
adeaem,dobry agencik z Ciebie tylko jak by wpadła kontrola to sklep by po :cenzura:e dostał...
 

smk

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz / Toruń
Zwykle panie w sklepie są tak tępe, że liczyć nie potrafią wiec wystarczy pokazać szkolną legitymację(jeżeli się ma te 16, 17 lat) i udawać pewnego siebie.

W zeszłym roku mój kolega pokazał tymczasowy dowód i WE DWIE liczyły NA KALKULATORZE. Teraz ma rocznikowo 18 więc miałyby jeszcze większy problem ;P
 

evrinho

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Miasto
TORUŃ
też mieszkam na wsi koło Torunia i własnie jest tam taki mały sklepik tzw. "Drewniak".
Wymiary tego "Drewniaka" są nieco większe niż budka telefoniczna :D
sprzedaje tu niejaka Basia :D każdemu sprzeda :)

a szefowa to nawet zapałek nie sprzeda...
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
adeaem,dobry agencik z Ciebie tylko jak by wpadła kontrola to sklep by po :cenzura:e dostał...

Raczej nie dostałby, bo miał przecież legitymację. A swoją drogą już, że jakby jego np. policja wylegitymowała, sprawdziła tą legitymację i stwierdziła, że jest podrobiona to dostałby pewnie 3 mc odsiadki za fałszerstwo (odsiadki, nie zawiasy).
 

Ziel4rz

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Skierniewice
Fakt. Gdyby natomiast gliniarstwo przyuważyło, że ekspedientka sprzedaje nieletniemu, po prostu, sklep straciłby koncesję na alkohol.

Top.: Ja natomiast kupuję w sposób następujący: wchodzę do sklepu, wybieram trunek, wybieram fajki, płacę, wychodzę. Genialny patent, gorąco polecam :D
 

Kona

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Patentów było wiele: Mówiłem, że dowód zostawiłem w aucie po drugiej stronie ulicy, ładnie się uśmiechałem, jak wchodziłem po flaszkę to kupowałem szereg innych rzeczy a butlę tak przy okazji, a najlepszym patentem jest zakup w obcym języku. Ekspedientki są tak speszone, że można pół sklepu wykupić. :)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
zakup w obcym jezyku to jest dopiero pomysł...

a przy okazji sie zapytam jak wy podrabiacie te legitymacje??
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
mowimy alkoholowi nie dla mlodych... jak widze dziewczyny pijane w wieku ponizje 16 lat to rzygać mi sie chce ..... porazka
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
jak widze dziewczyny pijane w wieku ponizje 16 lat to rzygać mi sie chce ..... porazka

ok, rozumiem cię, ale to nie jest temat o upijaniu się tylko jak nieletni kupuja alkohol.. a poza tym ty też za dużo nie odrosłeś...
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
no ale takie pytania ? jak kupic alkohol nie majac 18 lat ?
lekko mnie to drażni ;p
szczerze to ja zaczelem pic jako 17-latek ;p ^^ wczesniej bylo co innego(i o tym nie bede pisal bo to zly temat) ;p xD
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
no widzisz.. czyli jako niepełnoletnia osoba też kupywałeś nielegalnie alkohol. każdy tak robił..

a temat po prostu jest do podzielenia się sposobami na przepisowych sklepikarzy ;P
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
no ale wiesz .... 17 lat a 14 czy 13 to duzo roznica ..... nie brzydzi Cie taki widok ? jak jakas mala dziewczyna czy chlopak lezy w jakims dole bo jest tak nawalony
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
wiesz jeszcze nie zdarzyła mi sie taka sytuacja, ale troche jest to śmieszne ze takie dzieciaki sa az tak bezmyślne.
mam 16 lat i jeszcze się nigdy nie upiłam :mruga: . poprostu trzeba znac umiar.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
E tam, ja w dwóch sklepach kupuję, jak chcę, po prostu w jednym spytała, czy mam osiemnastkę, ofkors odpowiedziałem, że tak, to więcej nie pyta. W drugim sklepie zaś w ogóle nie spytała i też mam luzik, wiem zatem, gdzie mogę bez obaw nabywać %. :D
 

soul2soul

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
z przyszłości
- 10 Warek
- a dowodzik moge zobaczyc?
- moj, czy syna?

PS
musialem odkopac temat, bo text z betoniarka zasluguje na propsa :)
 
Do góry