Jak Jej To Powiedziec?

rogalik :D

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
mam problem. chcem powiedziec mojej dobrej kolezance ze ja kocham ale nie wiem jak bo nie mam odwagi :( . nie naleze do osob ktore potrafia walic prosto z mostu. juz jej pare razy napisalem po pijaku na gg ze ja kocham ale wiecie jak to jest przez gg :/ . to nie byl dobry pomysl. przez to gg nie potrafie jej tego powiedziec prosto w oczy. nie jestem tez pewny czy ona tez cos do mnie czuje. chociaz pisala mi takie rzeczy jak "slodki jestes" itp.chcem sie z nia spotakac ale nie mam odwagi. pomozcie prosze!!:smutas:
 

KoB!eTa_DeMoLkA

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
troszq odwagi :p chyba wolisz wiedzieć na czym stoisz niz mieć złudne nadzieje? tak więc wdech wydech i umów się z nią!! :]
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Pogadaj z nią. Nie od razu o twoim uczuciu. Myśle, że najpierw powinieneś wybadać czy masz u niej szanse, dowiedzieć się co o tobie uważa.
 

rogalik :D

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
tyle ze ona o mnie bardzo dobrze mysli bo juz gadalismy na takie tematy :p . mowi ze jestem wyjatkowy bo nie mysle o niej jako o fajnej :cenzura:e tylko jak o dziewczynie idealnej we wszystkim(sam jej to powiedzialem :p ). zapomnialem napisac ze ona ma chlopaka z ktorym niedlugo ma zerwac(mowila mi). nie ma przecierz takiego wagonu, ktorego nie mozna odczepic nie?? :lol: . tylko jak tu sie upewnic, ze jak juz dojdzie do tego, ze wyznam jej milosc, ze ona mi nie odpowie ze nic do mnie nie czuje??(zamotalem troche) kurcze co wy z nami robicie (kobiety). ja tu juz od zmyslow odchodze. <placze>. i co o tym myslicie??
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Oj.. jak ma chłopaka, to lepiej się w to nie mieszać, bo możesz go zranić :{ Tylko skąd wiesz, że zerwą ? Nie układa się im ? Jeśli tak jest to może jednak masz jeszcze szanse, bo wspomniałeś że mówi teź o tobie bardzo dobrze. Możesz powiedzieć jej że jest dla Ciebie ważna i zależy Ci na niej... wtedy może spróbuje zrozumieć o co chodzi i dojdzie do tego sama, a jeśli woli Ciebie od tamtego chłopaka to z nim zerwie i droga wolna ...
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Skoro mówiła Ci, że zerwie z chłopakiem...Czy jakas czasem myśl Ci się nie nasuwa??
Bo mi tak :)
Nie no wydaje mi się, że może chce zerwać z boyem na to by poprostu być razem z Tobą...
 

Zabi

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
Mi tez sie tak wydaje ze chce z nim zerwać żeby być z Tobą.... może weź się z nią umów... pójdźcie gdzies i wtedy wyznaj jej milość :)
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
umów się z nią człowieku! ;) powiedz jej co czujesz do odważnych świat należy! :D powodzenia!!
 

adin

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
zaproś ją na spacer,rozmawiajcie jak w waszych sprawach sercowych..zapytaj się czy taki gość jak Ty ma u niej szanse,nie dochodź do setna sprawy za wcześnie.."słodki jesteś" nie musi oznaczać dażenie drugiej osoby uczuciem aczykolwiek jest taka możliwość..
 

rogalik :D

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
napewno nie, ale przed spotkaniem moglbym jej dac do zrozumienia. a piosenka naprawde-kazda dziewczyna wymieknie. wejdzcie na moj edysk i sciagnijcie ta piosenke. www.edysk.pl. moj login-rogal0071, a moje haslo-klocek. powiedzcie czy nadaje sie. bo ja mysle ze chyba tak. jka juz wejdziecie to po lewj wejdzcie w folder ROGAL0071 na koncu listy bedzie. thx z gory :)
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Hmm...piosenka...jest średnia jak dla mnie...ale możesz ją wysłać :)
W sumię to mógłbyś wysłać jej piosenke Urszuli-Dziś już wiem...ale ta piosenka jest dosyć znana...więc pewnie ją już ma...Choć ma ona, ehh...jakiś nastrój i klimat w przeciwieństwie Bracii Soprano...
Rób jak chcesz :)
 
Do góry