Jak jej powiedzieć że już nie kocham?

Rymek

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2012
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Mój kumpel ma problem, ponieważ ma dziewczyne przez 3 lata. Ona w nim bardzo zakochana. A on właściwie już jej nie kocha.
Co ma zrobić?
Jak delikatnie powiedzieć, że nie chce z nią być?
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Niech "kolega" zmieni status na facebooku z zajętego na wolny. Nic nie będzie musiał mówić. Może też jej to napisać na GG i od razu zablokować.

Skoro się "ten ktoś" tak wmieszał, że kiedyś kochał i mu się nagle odwidziało, to niech chociaż ma odwagę jej powiedzieć, zamiast szukać takiego sposobu, by się nie pogniewała. Idiota pozostanie idiotą, a za bycie kretynem trzeba odpowiednio zapłacić.
 
K

krzysztofandraszak

Guest
@Einherjar - nie wyzywaj innych ludzi, dobra? :) Już od pewnego czasu jesteś trochę za bardzo uszczypliwy w stosunku do ludzi i choć naprawdę nie chcę to muszę dać Ci te ostrzeżenie.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Nie wyzwałem użytkownika. :tongue:

EDIT: Widzę nagle zmieniłeś zdanie.
 

Volant

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Najłatwiej tak:
- Cześć. Musimy pogadać. Już cię nie kocham. To koniec. Pa.

Ludzie żyją w fikcji, że da się rozstać tak żeby było delikatnie i gładko. Dlatego kobiety mówią "Zostańmy przyjaciółmi" ale to nie robi żadnej różnicy, bo i tak w odczuciu jest jak otrzymanie kopniaka w jaja.

To co się mówi nie robi ŻADNEJ różnicy, więc swoje dobre serduszka odłóżcie na inną okazję.
 

Rymek

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2012
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No wiecie ale ja nie chce je zablokować przez gg. Chciałbym z nią gadać dalej spotykać się ale nic więcej...

Poradźcie coś konkretnego...
 

misiektygrysek

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
236
Punkty reakcji
8
Wiek
41
To kolega ma problem,czy ty?....
Nie twórz takich bzdurnych tematów więcej i miej jaja chłopie i powiedz jej to w oczy...
Ile ty masz lat? 14?
z tym fb i gg ,przypuszczam że to była ironia :]
Ogarnij się,albo powieś się na kablu od myszki.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
No wiecie ale ja nie chce je zablokować przez gg. Chciałbym z nią gadać dalej spotykać się ale nic więcej...

Poradźcie coś konkretnego...

A to sie zagwostka rozwiązała, kolega nic nie musi robić!!
Ty sie chłopie zdobądx na szczerosc, skoro ona Cie kocha i poświęciła tyle czasu na bycie z tobą to miej dla niej na tyle szacunku, żeby powiedzieć jej to prosto w oczy!
Pisanie czegos na GG albo mówienie dajmy sobie troche czasu na odpoczynek jest po prostu poniżej pasa, tchórzostwo pełna gębom!
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
No wiecie ale ja nie chce je zablokować przez gg. Chciałbym z nią gadać dalej spotykać się ale nic więcej...

Poradźcie coś konkretnego...

Jesteś... mało rozgarnięty :) To znaczy Twój wyimaginowany kolega :) Jeśli ona Cię naprawdę kocha, a usłyszy od Ciebie, że nie ma szans na nic więcej niż koleżeństwo, to nie będzie chciała Cię widzieć. Więc o spotkaniach możesz zapomnieć. Przyjaźnie damsko-męskie nie istnieją. Chyba, że ta dziewczyna jest aż taką idiotką, że gotowa jest zostaćTwoim podnóżkiem, bylebyś przy niej był. Pasujecie do siebie. Jedno bardziej żałosne od drugiego. <_<
 
A

Ascalioth

Guest
Hah dobre, delikatnie powiedzieć nie kocham - sorry ale nic z tego.

Niezależnie od intonacji i sposoby - boli tak samo!

Ale jeżeli on nie chce się męczyć to niech to zrobi od razu, ale szczerze, bez ukrytego "bo.."
 
Do góry