Jak gruba osoba ma zwrócić na siebie uwagę

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Na zdjęciu w profilu słabo to widać, że tak powiem :/

No właśnie, widać tylko jakiegoś pamperka... :)

BTW: jeśli chodzi o laski, to ja np. nie zwracam wiekszej uwagi na ubiór, tylko na oczy i face (generealnie look). To jest dla mnie klucz, jedno spojrzenie i wiem czy mi się podoba czy nie.

J.B
 

Lila1010

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jeśli, któraś z Was waży ponad 100kg to będzie mi miło przeprowadzić z nią wywiad! Interesuje mnie przedewszystkim jak najbardziej pozytywne podejście takich kobiet do życia, ich osobowość czy też utalentowanie:) Czekam na maile liliana.bakowska@gmail.com
 

Kopciuszek

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
221
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Death Land
a ja uważam, że facet powinien zaakceptować Ciebie taką, jaka jesteś.
jeśli tego nie potrafi, to jego problem ;-) ale najpierw powinnaś zaakceptować sama siebie. nie widziałam Twojego zdjęcia, ale skoro inni mówią, że nie masz się czym przejmować, to uwierz w to :) nie nakręcaj sama siebie, bo odnoszę wrażenie, że trochę to robisz.
co do ubioru, zgodzę się z powyższymi wypowiedziami.
nie ubieraj się na szaro, 'nudnie'. włóż coś modnego, ładnego i bądź sobą ;-)
 
N

nianiaSweet

Guest
Osoby grubszę są dużo bardziej szczęśliwe i roześmiane niz te chude, więc może powinnaś wykorzystać radość i uśmiech w przyciąganiu faceta!
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
a ja uważam, że facet powinien zaakceptować Ciebie taką, jaka jesteś.
jeśli tego nie potrafi, to jego problem ;-) ale najpierw powinnaś zaakceptować sama siebie. nie widziałam Twojego zdjęcia, ale skoro inni mówią, że nie masz się czym przejmować, to uwierz w to :) nie nakręcaj sama siebie, bo odnoszę wrażenie, że trochę to robisz.
co do ubioru, zgodzę się z powyższymi wypowiedziami.
nie ubieraj się na szaro, 'nudnie'. włóż coś modnego, ładnego i bądź sobą ;-)

Zgadzam się... też nie widziałam zdjęcia, ale moja rada jest taka: eksponuj to, co masz najlepsze i maskuj niedoskonałości. Odpowiednie ciuchy, makijaż, fryzura mogą naprawdę dużo zdziałać. Ważne żebyś dobrze się czuła we własnej skórze, bo pewność siebie to podstawa :) pozdrawiam :)
 

karla_s

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
No właśnie - "wygląd to nie wszystko" i jest wielu mężczyzn, chłopaków, którzy wbrew pozorom doskonale o tym pamiętają.
To, że nie wyglądasz jak modelka (większość z nich to anorektyczki), wcale nie oznacza, że nie jesteś lub że jesteś mniej atrakcyjna. Akceptuj siebie taką jaką jesteś, bądź naturalna i zawsze się uśmiechaj :] - to działa bardzo pozytywnie.
A mężczyźni też nie przepadają za takimi chudzielcami, lubią jak jest się do kogo przytulić :)
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
No właśnie - "wygląd to nie wszystko" i jest wielu mężczyzn, chłopaków, którzy wbrew pozorom doskonale o tym pamiętają.
To, że nie wyglądasz jak modelka (większość z nich to anorektyczki), wcale nie oznacza, że nie jesteś lub że jesteś mniej atrakcyjna. Akceptuj siebie taką jaką jesteś, bądź naturalna i zawsze się uśmiechaj :] - to działa bardzo pozytywnie.
A mężczyźni też nie przepadają za takimi chudzielcami, lubią jak jest się do kogo przytulić :)

Przepraszam, musze to powiedziec ale jeśli facet ma czuć do kobiety naprawdę grubej jakikolwiek pociąg seksualny (który także warunkuję udany związek, to oczywiste) to musi być zboczony, musi mieć jakąś filię. Nie mówie, że taka osoba nie może byc miłym facetem, ale po prostu męski umysł ma dosyć ukształtowane pojęcie atrakcyjności (zarówno przez media jak i przez nieliche pozostałości instynktu w kwestiach seksualnych). Kobiety naprawdę grube mogą mieć więc problem ze stworzeniem związku przy wszystkich aspektach szczęśliwego, oczywiście można żyć z facetem bez pożycia ale atrakcyjność pomaga w radości we dwoje.

Chciec to móc, Twoje ciało to Twój wybór... tak poza tym co już powiedziałem.
 

Meila

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
ci którzy zwracaja uwagę tylko na twój wygląd debile, badz soba to najleprze lekarstwo
 

meww

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
78
Punkty reakcji
0
Co jest z wami? Przecież podobno krągłości są sexy ;) Zależy od gustu. Kobieta "przy kości" też może się przecież podobać :)
 

Makavel

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
190
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Cyrk
niech głośno beknie, wtedy wszyscy zwrócą na nią uwagę
 

Krolewicz

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Ballymena
A ja mysle ze powinas schudnac ja 20 kg schudłem w 3 miechy i teraz jestem chudy jak patyk :)
 
Do góry