Jak Gadać Z Chłopakiem Na Gg?

mleczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z krainy marzeń :)
Hejka wszystkim! No więc mam taki problem, że podoba mi się pewien chłopak. Miesiąc temu chodziłam z jego kumplem i teraz gadam z nim na gg. Zawsze to ja zagaduje, ale nie wiem o czym mam z nim gadać. Jaki mogę dać temat, żeby nasza rozmowa się rozkręciła?? Wiem, że kiedyś ja mu się też podobałam i chciałabym mu dać lekko do zrozumienia, że on mi się teraz podoba. Więc proszę dajcie mi jakieś rady, z góry dzięki
 

maciej87

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
37
No ja na towim mijescu jesli czulbym cos do drugiej osoby to na GG bym tylko sie z nia gdzies umowil na spotkanie i wtedy pogadac w 4 oczy jest o wiele lepiej
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Jak będziesz chciała, żeby On zagadał, to haczyk: pisac, pisać! lista kontaktów mi się skasowała ;) :p ale to tak swoją drogą ;)

A o czym z Nim rozmawiac? Hmm zależy ile masz lat? I skąd się znacie. Jaka jest między Wami różnica i jak długo się znacie. W jakich kontaktach jestescie.

No, ale mniej wiecej z tego wynika, ze jestescie na czesc, tak? No więc jeżeli juz zagadasz, to zapytaj co u Niego, odpowie zdawkowo, jak kazdy (ja ostatnio wysilam sie i piszę raz dobrze, raz źle ;) ). A potem seria pytan w stylu: co dzisiaj robiłeś ciekawego, bo ja siedzę i koszmarnie się nudze... ;P a jak humorek/ samopoczucie?
No i zadawaj pytania, na które będzie musiał odpowiedziec zdaniem, a nie zdawkowym: tak, nie.

Mam nadzieję, ze chociaz troszkę pomogłam :)
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
A ja sama nie wiem... Myślę, że powinnaś z Nim rozmawiać normalnie, na luzie :) Rozmowa powinna być spontaniczna i pełna domysłów :p Nic nie pisz wprost - niech się pogłówkuje trochę :D
 

adibak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Niemce
Umow sie z nim na zywo i lettko daj mu do zrozumienia ze widzisz cos w nim :)
 

ziomalka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Matrix
no coż, prawda jest taka, ze powinnaś spotkać tego chłopaka w realu i wtedy przekonasz sie tak n aprawde, co macie ze sobą wspólnego i o czym moglibyście pogawędzić ... to chyba najlepszy sposób na zawarcie bliższej znajomości, bo każdy wie, ze gadanie na gg to ściema i nigdy tak do końca nie wiesz, co ta druga osoba mysli, czy mwi prawde itp......

ja mam podobną sytuacje, ale to chłopak zagadał do mnie na gg, tylko, ze jest problem - on mieszka daleeeeeeko s\ode mnie, ale mam już w planie, zeby sie z nim spotkać, bo zawsze mamy o czym pogawędzić, a poznaje sie człowieka w całej jego okrasie dopiero w 4 oczy :)

zycze powodzenia :)
 

mleczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z krainy marzeń :)
Ale mi tak głupio zapropopnować mu spotkanie. Bo chodzi o to, że on jest jednym z najlepszych kumpli mojego byłego :( . A w ogóle nie wiem, czy nadal mu sie podobam...
 

ziomalka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Matrix
jeśli nie zaryzykujesz, nie przekonasz sie !!

pamietaj, ze do odważnych świat należy !! :D

liczy sie pozytywne nastawienie, będzie ok :)
 

kvachu

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Miasto
/zadupie/
no coż, prawda jest taka, ze powinnaś spotkać tego chłopaka w realu i wtedy przekonasz sie tak n aprawde, co macie ze sobą wspólnego i o czym moglibyście pogawędzić ... to chyba najlepszy sposób na zawarcie bliższej znajomości, bo każdy wie, ze gadanie na gg to ściema i nigdy tak do końca nie wiesz, co ta druga osoba mysli, czy mwi prawde itp......
ziomalka calkowicie sie z Toba zgadzam :p Rozmowy przez gg nie zawsze sa szczere wiem bo kiedys sam nie bylem szczery na gg :p
 

mleczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z krainy marzeń :)
Oj wiem, ze do odwaznych swiat nalezy, ale mi tak glupio! a jak mam rozkrecic rozmowe tak, zeby to opn zaproponowal mi spotkanie??
 

kkarolcia152

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
A ja mam problewm gdyz jak jakis chłpak do mnie pisze zupełnie nie wiem o czym gadac a nie wspomne jak się spotkam z nim na realu zawsze jest taka cisza strasznie mi gupio nigdy nie miałam chłopaka i nie umiem z nimi gadac pomózcie ...
 

Exent^^

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
nie z dala lBN :P LOP
Dziewczyno powiem Ci tak rozmowy z GG przeżuć na realne. Najlepiej to tam jak byście sie spotkali tak przypadkowo o siebie zahaczyli :)Roamowy tam przez gadulca po czasie staja sie nudne tam po pewnym czsie może uważac ze sie narzucasz no ;PPP PoZdr
 

Martullka16

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jeżeli chcesz aby chłopak zaproponował ci spotkanie to może napisz mu coś w stylu -" W kinie grają w sobotę super film... ale niestety moja przyjaciółka jest chora i nie mam z kim iść" Jeżeli złapie haczyk to zaprosi cię na randkę ;) I dobrze byłoby jakbyś delikatnie sprawdziła czy ten kolega nie chce urazić twojego byłego tym że miałby się z tobą spotkać...Bo może on tego chce ale boi się o swoje kontakty z kumplem.
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
umów sie z nim na zywo i porozmawiaj jak z człowiekiem i daj mu odczuć że ci sie podoba :D
 

archangel

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja jestem w podobnej sytuacji, tyle, że odwrotnie (chodzi o płcie) xD
To, że trzeba się spotkac w tzw świecie za firewallem to wiadomo, tyle, że chyba nie do końca wiem, jak to zrobić i kiedy wyczuć odpowiedni moment itp
 
Do góry