Jak duże jest prawdopodobieństwo ciąży?

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Przecież pisze na teście .
Są takie , które można wykonać już po 6 dniu od stosunku.

Nie ma znaczenia, czy zrobisz go jeden dzień , czy dwa przed okresem.

W każdym razie pamiętaj ,że test nie daje 100% pewności.
 

nadzwyczajnaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
"Biegunka objawem ciąży" - wiem, że w tym temacie zdania są podzielone. Inni mówią, że biegunka to objaw, ale problemów z żołądkiem, a drudzy znów że może być to też objaw ciąży, gdy w organizmie kobiety wzrasta poziom hcg to pojawia się biegunkę. Przypomnę: staramy się z narzeczonym o bobaska. Od trzech dni mam biegunkę. Nie po każdym posiłku, raz dziennie ale mam. Wczoraj przez dzień musiałam się zdrzemnąć, co rzadko mi się zdarza. Od dziś mam nabrzmiałe piersi i boli mnie podbrzusze oraz na mojej twarzy pojawiły się tzw pryszcze (takie objawy mam też przed @). Czy objawy ciąży są podobne do objawów @? Czy na ten moment mogę sobie tylko pomarzyć o bobasku czy jednak zrobić test w spodziewanej @. I nadal mieć nadzieje, że jednak się udało. Jakie jest wasze zdanie. Czy miałyście podobne objawy? pozdrawiam.
 

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Przed okresem jest podobnie, ale warto zrobić test :) Trzymam kciuki :)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
biegunkę możesz mieć od ciągłego życia w stresie przez to, ze non stop wszędzie szukasz objawów ciąży....
ciążowałam dwukrotnie i chociaż każda ciąża była inna, to ich symptomy byly u mnie takie same: zaczęło się od straszliwego zmęczenia i senności, przeszło w mdłości i ból piersi, ale to wszystko było na pewno po terminie kolejnej spodziewanej miesiączki, więc byłam juz po teście beta hcb z krwi, w laboratorium i Tobie też ten test polecam, jeśli dobrze kojarzę Twój poprzedni temat, to możesz isc na betę nawet teraz, bo już wystrarczająco dużo czasu upłynęło, powinno być około 10 dni od czasu domniemanego zapłodnienia. Skierowania nie musisz iść, idziesz do laboratorium i już. Tyle, że wynik może być niemiarodajny i trzeba będzie go powtórzyć po czasie kolejnej spodziewanej miesiączki, wtedy będzie pewność.
 

nadzwyczajnaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
To znów ja. Z kolejnym problemem. W dniu spodziewanej miesiączki wykonałam bobo-test, gdyż w moim mieście w żadnej z aptek, które odwiedziłam nie ma ACONu. (testu ultra czułego). Niestety z porannego moczu wyszedł negatywny. A @ również nie ma. Sama nie wiem co myśleć. Czy jest sens robić sobie nadzieje? Jeśli nie dostane okresu do jutra po południu, to zwiedzę pół miasta, aż w końcu kupię ten test ultra czuły. Zobaczymy, może jednak się udało. Moje pytanie: czy zdarzyło się któreś z Was, że wynik pozytywny otrzymałyście dopiero na 2 lub nawet 3 teście?
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Gdy byłam w ciąży test był od razu pozytywny.Myślę,że trochę za bardzo przepraszam-zafiksowałaś się-na punkcie zajścia w tę ciążę akurat teraz ,świadczą o tym choćby co rusz nowe tematy na forum.Wyluzuj ,kochaj się ze swoim facetem i nie myś bez przerwy o zapłodnieniu-tak postawa zazwyczaj utrudnia zajście w ciążę-.Powodzenia...
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Połączyłam wszystkie tematy, naprawdę nie ma żadnej racjonalnej potrzeby by codziennie zakładać nowy temat o tym samym...
 
Do góry