jak dodać suwaczek?

Status
Zamknięty.

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
Tak jak w temacie, jak mam dodać suwaczek?? bo nie bardzo się w tym orientuje.. <zawstydzony>
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
suwaczek? taki który ci odlicza czas do jakiegoś wydarzenia na przykład?
www.suwaczek.pl chyba
tam na tej stronie będziesz miał podane, co masz skopiować i wkleić w sygnaturę.
i potem wchodzisz w panel kontrolny, tam edytujesz sygnaturę.
zrozumiałe? bo nie umiem tłumaczyć :p
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
ema napisz do mnie pw jak znajdziesz suwaczek i go zedytujesz to ci go wstawię do sygnaturki - następnym razem nie zaśmiecaj forum ntymi tematami tylko poproś któregoś z moderatorów jeśli masz z czymś problem - pw lub e-mail
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
następnym razem nie zaśmiecaj forum ntymi tematami tylko poproś któregoś z moderatorów jeśli masz z czymś problem - pw lub e-mail
A ja myślałam że ten dział jest właśnie po to że jak się ma z czymś problem to można napisać. Niekoniecznie musi to być zaśmiecanie forum bo być może ktoś następny będzie miał podobny problem i znajdzie odpowiedź w już napisanym temacie. Przyznam że w tym przypadku problem jest naprawdę drobny ale w przypadku poważniejszych to przecież dobry pomysł żeby pisać je tutaj. Inni będą mieli okazję przeczytać i może wybrnąć ze swojego problemu.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
tak się składa jakoś, że inni nie czytają tematów tylko zakłądają nowy - jeśli się roizejrzysz zobaczysz, że tematów "jak zostać moderatorem" czy "czemu nie naliczają mi sie posty" jest po kilka (naście)
i czy osoba która ma z tym problem czyta te tematy? nie ! zakłada po prostu nowy
zamykam ten temat
autorkę proszę o pw - jeśli nadal ma problem lub o kontakt na gg ze mną 4210409
 
Status
Zamknięty.
Do góry