Jak do nie "zagadać"

Ramirec

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, przyszedłem tu z taką sprawą a mianowicie : Jak zagadać do dziewczyny ? Mam 14 lat i chodzę z nią do klasy,znam ją od podstawówki. Zakochałem się w niej trochę dawno a mianowicie około 10 miesięcy. Na pseudonim przynano mi "Ramirciu" każdy tak na mnie woła ,nawet pan z infy ale nie czas o tym.Chce do nie wreszcie zagadać ale nie wiem jak ?? Dziś znaczy w sumie wczoraj byłem z nią na koncercie na darmowy wstęp.Ona mnie lubi ja ją też lubię.Ja się interesuje tym co ona się nie interesuje ale mam zdolności w internecie.Ona prowadzi takie kółko taneczne a na podstawie potrzebna strona, a ja to umiem zrobić w domenie "pl" czy to by coś pomogło czy nie ? Reszta moich zainteresowań nie jest raczej potrzebna bo to ASG,militaria i motoryzacja a w szczególności wyścigi NASCAR.Chodzę na treningi kosza a ona na pływanie.Powtarzam jak do nie zagadać ,żeby jej nie odstraszyć czy coś ? Tylko nie wyjezdzać mi z tekstami bo kumpel mi raz powiedział ,żebym do nie tak powiedział

Siemka koteczku... Mam zimne usta może mi je rozgrzejesz xD Zaczołem się polewać z jego wymysłów i też nie chce od was tekstów ,że podbijam do nie i mówie "Będziesz ze mną chodziła ?" albo "Kocham Cię"

Czekam na sensowne posty.

P.S co też zrobić ,żeby zdobyć jej nr GG ?
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Witam, przyszedłem tu z taką sprawą a mianowicie : Jak zagadać do dziewczyny ? Mam 14 lat i chodzę z nią do klasy,znam ją od podstawówki. Zakochałem się w niej trochę dawno a mianowicie około 10 miesięcy. Na pseudonim przynano mi "Ramirciu" każdy tak na mnie woła ,nawet pan z infy ale nie czas o tym.Chce do nie wreszcie zagadać ale nie wiem jak ?? Dziś znaczy w sumie wczoraj byłem z nią na koncercie na darmowy wstęp.Ona mnie lubi ja ją też lubię.Ja się interesuje tym co ona się nie interesuje ale mam zdolności w internecie.Ona prowadzi takie kółko taneczne a na podstawie potrzebna strona, a ja to umiem zrobić w domenie "pl" czy to by coś pomogło czy nie ? Reszta moich zainteresowań nie jest raczej potrzebna bo to ASG,militaria i motoryzacja a w szczególności wyścigi NASCAR.Chodzę na treningi kosza a ona na pływanie.Powtarzam jak do nie zagadać ,żeby jej nie odstraszyć czy coś ? Tylko nie wyjezdzać mi z tekstami bo kumpel mi raz powiedział ,żebym do nie tak powiedział

Siemka koteczku... Mam zimne usta może mi je rozgrzejesz xD Zaczołem się polewać z jego wymysłów i też nie chce od was tekstów ,że podbijam do nie i mówie "Będziesz ze mną chodziła ?" albo "Kocham Cię"

Czekam na sensowne posty.

P.S co też zrobić ,żeby zdobyć jej nr GG ?


Przeraziles mnie, ale to nic nowego. 10 miesiecy jestes zakochany, ale nie robisz nic w tym kierunku, troche zle wrozy na przyszlosc z nia, ale kazdy musi od czegos zaczac. Widac jestes zielony w tych kwestiach :p
Nie przejmuj sie zainteresowaniami, niektorzy ludzie maja zupelnie odmienne, a i tak sa razem szczesliwi, no ale fajnie , ze "masz zdolnosci w internecie" :D heh padam..
Znasz ja tyle czasu, powinnes wiedziec co robic ;)
Rzeczywiscie - tekst, ktory dal Ci kolega bardzo prymitywny, ale coz..
Nie wyskocze Ci, ze masz jej powiedziec "Kocham Cie" - troche za wczesnie na to.
Najpierw masz ja soba zainteresowac, a na razie laczy Was tylko kolezenstwo.
Moze na poczatek zapros ja na basen, powinna byc zadowolona.
Jezeli znasz ja tak dlugo, kolegujecie sie i nie masz nr gg jej to dziwne, komorki tez nie masz?
Poza tym rozmowy na gg to nie jest meritum. Lepiej poznawac na zywo, ale widze- wstydzisz sie heh
Jezeli nie masz jej numeru to np po tym basenie powiedz :" Niefortunnie sie zdarzylo, ze nie mam numeru Twojej komorki , a chcialbym miec, bedziemy wtedy czesciej w kontakcie . Co Ty na to?" .
Potem np umow sie z nia do parku lub do kina na jakis romantyczny film ;) a potem po prostu dotknij ja niby przypadkowo.. itd ... jak bedzie poztywnie nastawiona to mozesz posunac sie dalej typu pocalunek, chociaz nie wiem czy sie odwazysz.. zreszta to sie czuje jak dziewczybna tez tego chce, wiec co ja bede mowic
pzdr :)
 

Ramirec

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Przeraziles mnie, ale to nic nowego. 10 miesiecy jestes zakochany, ale nie robisz nic w tym kierunku, troche zle wrozy na przyszlosc z nia, ale kazdy musi od czegos zaczac. Widac jestes zielony w tych kwestiach :p
Nie przejmuj sie zainteresowaniami, niektorzy ludzie maja zupelnie odmienne, a i tak sa razem szczesliwi, no ale fajnie , ze "masz zdolnosci w internecie" :D heh padam..
Znasz ja tyle czasu, powinnes wiedziec co robic ;)
Rzeczywiscie - tekst, ktory dal Ci kolega bardzo prymitywny, ale coz..
Nie wyskocze Ci, ze masz jej powiedziec "Kocham Cie" - troche za wczesnie na to.
Najpierw masz ja soba zainteresowac, a na razie laczy Was tylko kolezenstwo.
Moze na poczatek zapros ja na basen, powinna byc zadowolona.
Jezeli znasz ja tak dlugo, kolegujecie sie i nie masz nr gg jej to dziwne, komorki tez nie masz?
Poza tym rozmowy na gg to nie jest meritum. Lepiej poznawac na zywo, ale widze- wstydzisz sie heh
Jezeli nie masz jej numeru to np po tym basenie powiedz :" Niefortunnie sie zdarzylo, ze nie mam numeru Twojej komorki , a chcialbym miec, bedziemy wtedy czesciej w kontakcie . Co Ty na to?" .
Potem np umow sie z nia do parku lub do kina na jakis romantyczny film ;) a potem po prostu dotknij ja niby przypadkowo.. itd ... jak bedzie poztywnie nastawiona to mozesz posunac sie dalej typu pocalunek, chociaz nie wiem czy sie odwazysz.. zreszta to sie czuje jak dziewczybna tez tego chce, wiec co ja bede mowic
pzdr :)

Z tym basenem to dobry pomysł ale trzeba by było poczekać bo teraz remont.Co do komórki też nie mam :/ Jeżeli nadejdzie taki czas to tak zrobię.

P.S Ja też zacząłem około 3 miesiące temu ćwiczyć.Jak myślicie spodoba się jej ? Co do ćwiczeń ćwiczę dla siebie i nie wiem czy dalej to robić czy zatrzymać.

EDIT: Znam od brata fajne wierszyki na dobranoc bardzo fajne to je wykorzystam kiedyś :p
 

Midus

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
418
Punkty reakcji
22
Eeee... jak na moje to jakas prowokacja :p
 
M

marco9512

Guest
Masz 14 lat i to jest zauroczenie. Zobaczysz, że za 10 lat będziesz się z tego śmiał.
 
D

Drad

Guest
Na pseudonim przynano mi "Ramirciu" każdy tak na mnie woła ,nawet pan z infy
I taki nick wpisałeś tu pewnie po to, żeby Cię wszyscy poznali :)

Co do Twojego problemu - Ty nie chcesz "zagadać" do laski, tylko wyjść z koleżeństwa. Musisz ją zacząć podrywać; jest o tym sporo na forum - poczytaj.
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
P.S co też zrobić ,żeby zdobyć jej nr GG ?

zapytać. trudne- prawda?
masz 14 lat, to już kawał życia za tobą chłopie. wsadź ją na rower i śmignijcie na romantyczną przejażdżkę.

N.
 

wlascicielek4

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
122
Punkty reakcji
2
Wiek
31
P.S co też zrobić ,żeby zdobyć jej nr GG ?
Pamiętam jak sam miałem takie problemy. Normalnie z nią rozmawiasz i pytasz czy da Ci swój numer gg.
Co do tej swojej ksywki... to nie wiem co ona wnosi do tematu. Chyba tylko tyle, że koleś od informatyki pozna Cię jeżeli korzysta z tego forum.

Drad Ci już powiedział co masz dalej zrobić, więcej nie wniosę do tematu.
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Podejdź do niej i subtelnie zapytaj: "Ruchasz się czy trzeba z Tobą chodzić?"
 

Jalowiec

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
www.gryz.pl
Witam wszystkich forumowiczów:). Też kiedyś miałem takie problemy, ale na szczęście mam to za sobą;p. Jaka jest recepta na sukces? Napewno nie te idiotyczne teksty, które podawane są powyżej, ale zdecydowana chęć poprawy oraz odpowiednie materiały, które po prostu trzeba przeczytać... Jakby ktoś chciał owe materiały to pisać na pw ;)
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
a może : 'zrobisz mi loda? kupie Ci dżinsy' ;O

jak ja miała 14 lat trudniej było o czyjeś gg , czy nr tel. w czasach 'ludzi EnKa i FejsBuka ' myśle ,że to wcale nie jest takie trudne. a najprościej było by ją o to poprosić. czyż nie?

nie wstydź się, dziewczyny nie gryzą.
one pożerają w całości ;]




a jeszcze jedno mnie zaciekawiło, co to takiego 'zdolności w internecie'? ;-D
 

Albinos

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Ja ostatnio wykorzystałem sposób „na karteczkę”. Siedząc w autobusie widziałem fajną dziewczynę, wdziałem, że też zwróciła na mnie uwagę ale nie gapiłem się jakoś specjalnie. Jak wysiadałem dałem jej karteczkę na niej napisałem „masz śliczny uśmiech, zapraszam na kawę jak będziesz miała ochotę zadzwoń” i podałem swój numer Tel. Wieczorem napisała mi sms a na drugi dzień byliśmy już na kawie:) Pomysł z http://sagio.pl/ TV o podrywaniu. Myślę, że to zadziała na większość dziewczyn.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Jak wysiadałem dałem jej karteczkę na niej napisałem „masz śliczny uśmiech, zapraszam na kawę jak będziesz miała ochotę zadzwoń” i podałem swój numer Tel.
Nareszcie jakiś tekst na poziomie, inteligentny, nie nachalny i pozostawia dziewczynie czas do namysłu.
 
D

Drad

Guest
Ja ostatnio wykorzystałem sposób „na karteczkę”. Siedząc w autobusie widziałem fajną dziewczynę, wdziałem, że też zwróciła na mnie uwagę ale nie gapiłem się jakoś specjalnie. Jak wysiadałem dałem jej karteczkę na niej napisałem „masz śliczny uśmiech, zapraszam na kawę jak będziesz miała ochotę zadzwoń” i podałem swój numer Tel. Wieczorem napisała mi sms a na drugi dzień byliśmy już na kawie:) Pomysł z http://sagio.pl/ TV o podrywaniu. Myślę, że to zadziała na większość dziewczyn.
No pomysł dobry - żeby zareklamować kurs dla frajerów. W realu mogłoby przejść, jeżeli ktoś jest "ciachem". Wtedy rozdajesz wizytówki i czekasz na telefony :D
 

stefanb

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
1
przeczytaj temat teksty na podryw :D (jeśli któryś z nich zadziała to ją zostaw)
 

Alejandro

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2010
Posty
11
Punkty reakcji
1
Jak zagadać do dziewczyny ? Mam 14 lat i chodzę z nią do klasy,znam ją od podstawówki.

Odpuść sobie - 14 lat to wiek na naukę, a nie podrywanie dziewczyn. Dziewczyny w tym wieku mają sieczkę zamiast mózgu i same nie wiedzą czego chcą, a więc nie można ich podrywać tak samo jak to jest szumnie propagowane w Internecie jako PUA.

Przydałyby Ci się wskazówki jak mniej więcej myślą dziewczyny zamiast jasnej odpowiedzi co powinieneś zrobić.


No pomysł dobry - żeby zareklamować kurs dla frajerów.
No to sie łapiesz :)

W realu mogłoby przejść, jeżeli ktoś jest "ciachem". Wtedy rozdajesz wizytówki i czekasz na telefony
W sumie masz rację, ale to zawsze lepszy sposób od obczajki i odejścia bez podejścia. Nikt tego nie zrobi za Ciebie, a podanie numeru na kartce jest tylko jednym z szeregu sposobów dzięki którym można podejść do dziewczyny i skręcić coś ciekawego.

Nareszcie jakiś tekst na poziomie, inteligentny, nie nachalny i pozostawia dziewczynie czas do namysłu.
Podzielam, dobry przykład - miałem ostatnio podobną sytuację, ale w kolejce. Finał był taki że dziewczyna mnie zlała, ale tak czy inaczej jestem na plus bo przynajmniej nie byłem jednym z tych 100 osób które patrzą, a nie zagadują.

A nie udało się bo miała chłopaka i akurat z nim jechała na spotkanie <_<

Co do sagio.pl to lubię tę stronę. Mam tam konto (kiedyś na maila dostałem zaproszenie z innej strony) i muszę powiedzieć że to miła odmiana od atakujących z każdej strony informacji o uwodzeniu. Mam nadzieje że dalej będzie się rozwijać w takim samym tempie jak teraz. Plusem jest to że płatności są ryczałtowe, a nie za 1 lekcje lub film jak to jest na większości płatnych serwisów.

Żeby post miał wartość merytoryczną to rady dla zainteresowanego:

- Gadu nie bierz zamiast tego umów się z nią na herbatę i ciacho lub w plener / jakiś event w okolicy będzie to o wiele lepsze niż pykanie na gadu - nic to nie daje.
Co do zagadania to najlepsze jest zwykłe "cześć" i skręcona poprawnie bajera.
 
Do góry