Jak Czesto?

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Czy jak macie chlopaka/dziewczyne, to widujecie sie, kiedy tylko macie mozliwosc, czy tez lubicie atmosfere oczekiwania i podekscytowania, ktora towarzyszy nieco rzadzszym spotkaniom?
 

tomek_zlotow

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
228
Punkty reakcji
0
Normalnie widzimy sie i gadamy codziennie w szkole ale spotykamy sie tak powiedzmy przecietne co 2-3 dni chyba ze wakacje to codzienie nad jeziorkiem albo gdzies.
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Niestety, rzadko, mam chłopaka na studiach i przyjeżdża raz na 2 tyg. na weekend:/ ale we wakacja całe dnie razem :)
 

Ania20

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Konin
Niestety, rzadko, mam chłopaka który studiuje w Poznaniu.Widzimy się raz na 2 czasem 3 tygodnie.W wakacje,ferie codziennie.Tęsknimy strasznie za sobą,bo bardzo się kochamy. :)
 

Paulincia

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Bielska_Białej
ja z moim chłopakiem rzadko sie widuję. ALe miałam chłopaka z którym wiidywałam sie codziennie. I moim zdaniem widywanie sie codsiennie nie jest dobre ponieważ czesciej się kloci. Pozdrawiam
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Moj chlopak kilka lat temu mial dziewczyne, z ktora widywal sie codziennie tak, ze nie mial kompetnie czasu na nic innego i zerwal z nia po 7 miesiacach, bo juz mial tego dosc. I teraz jest przeciwny takiemu wdywaniu sie bez przerwy, dlatego ze mna spotyka sie raz na trzy, cztery dni.
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
A ja ze swoim skarbkiem widuję się w weekedny i tylko wtedy jak dostanie przepustkę, bo jest w wojsku, ale we wtorek już wychodzi do cywila :) Ale mimo to i tak na nasze spotkania pozostają weekendy bo on mieszka w innym mieście :( Fajnie jest zobaczyć swoją ukochaną osóbkę w tygodniu tak jak tomek zlotow, Paulincia i Kszaczek ...
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
szczerze mówiac to ... ja z monia widze się na wydziale codzień (studiujemy w 1 grupie :D ) później po zajęciach tez dużo czasu spędzamy razem. Hmmm ... tylko zawsze mamy czas na wszystko nie jest to zbyt zaborcze bo normalne jest nie że każdy czasem ma inne zajęcia akurat.
Zresztą i tak reszte zycia z nią pewno spędze więc ... :D to taki etap już przygotowawczy hehe
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
szczerze mówiac to ... ja z monia widze się na wydziale codzień (studiujemy w 1 grupie :D ) później po zajęciach tez dużo czasu spędzamy razem. Hmmm ... tylko zawsze mamy czas na wszystko nie jest to zbyt zaborcze bo normalne jest nie że każdy czasem ma inne zajęcia akurat.
Zresztą i tak reszte zycia z nią pewno spędze więc ... :D to taki etap już przygotowawczy hehe

Zazdroszczę Wam :p Też bym się chciała tyle widywać ze swoim facetem. Od października planujemy zamieszkać razem, już się nie mogę doczekać :klaszcz:
 

aGuśka=)

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kto wie;)
Ja z moim chłopakiem widuje się tylko w weekendy i to najczęściej tylko w niedziele:(w tygodniu ja mam szkołę,a on zajęcia na uczelni,a w piątekj i sobote on pracuje i dlatego zostaje nam tylko niedziela. ale powiem wam szczerze, że jakoś mi to nie przeszkadza,pewnie że bardzo za nim tęsknie przez cały tydzień, ale zawsze pozostają nam słodkie sms'y i ta niesamowiota atmosfera podekscytowania w niedzielne przedpołudnie;)
 

patrycja1989

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
szubin
ja ze swoim chlopakiem widuje sie roznie.jak jest szkola to 3razy w tygodniu a jak mamy wolne to jak najczesciej. ale nie codziennie ja takze sadze ze jesli sie widzi tak codziennie to potem sa czestsze klotni.a potesknic czasami za swoim/swoja miłoscia to cos dobrego bo potem uczucie sie wzmacnia i spotykamy sie z jescze wieksza przyjemnoscia niz zwykle:) :p
 

Asia89

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
w moim przypadku jest bardzo różnie ale moge powiedzieć że spotykamy się często i przyznam sie że nienawidze teych chwil kiedy musze czekać aż on przyjdzie. chciałabym żeby cały czas był ze mną
 

agusia0406

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2005
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja z moim chłopakiem na czas szkoły czyli od poniedziałku do piatku widujemy się po 3godziny ale za to weekendy spędzamy przeważnie całe razem, prócz nocy (a szkoda) :p :p :) Pozdrawiam.
 

aniolek_600v

czarnulka :*
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
okolice Konina :D
nio u mnie jest tak że widujemy się zazwyczaj w piatki soboty i nie raz w niedziele tak dłużej a takto w pon i wtorek po 1h i w srode czwartek tlko na jednej przerwie w szkole
no w sumie ja bym chciała wiecej sie widwac ale to raczej nie mozliwe w sumie mieszkamy od siebie 3 km ale ja chodze na rano do szkoły a on na popołudniu i dlatego tak jest niestety...
 

sylwia_1990

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Zielonych Płóc Polski :)
Z moim były spotykaliśmy się prawie codziennie bo nie mogliśmy wytrzymać bez siebie godziny. (ynajmniej ja nie mogłam) Ech... wszystcy mówili Gołabeczki na nas :) Piękne czasy... szkoda że tego już nie ma... ale dobrze że już nie jestem z tym chłopakiem mimo że go kocham nadal.. :( ech... ale to już odbieganie od tematu :)
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Ja z moim chlopakiem spotykam sie 3 razy w tygodniu bo co dwa tygodnie ma studia. Pozdro
 
Do góry