Jak chudnąć

latino00

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Każdy ci powie, że sport to zdrowie...http://www.zletrafiles.pl/galeria,7.html,14 Lekarz doda, że dobra dieta też, a psycholog, że odpoczynek (dla zestresowanych)...Ale jak w tej całej gonitwie życia znaleźć czas na stracenie paru kilo? No bo przecież BMI powinno być na poziomie normalnym, żeby samopoczucie również na takim było. Moja rada to jeść normalnie, ale częściej i w małych ilościach. Zrezygnować z jedzenia w popularnych fastfood-ach i zamawiania gotowego jedzenia. Przygotowanie sobie posiłku niskokalorycznego naprawdę nie zajmuje dużo czasu i jest łatwe nawet dla tych, którzy nie umieją ugotować nawet wody (czyli takich jak ja). Weźmy na przykład spagetti. Sos robimy z koncentartu pomidorowego (bo tak łatwiej) dodajemy zioła i przyprawy wedle uznania, pieczarki, itd. To zależy od gustu. A makaron to chyba łatwo ugotować? Najlepszy byłby gryczany, ze względu na dużą zawafrtość blonnika.
Po posiłkach mały spacer szczególnie wieczorem, ale za każdym razem proponuje, aby zwiększać długość trasy, a z czasem nawet tempo marszu.
Trochę czasu minie, zanim się schudnie, ale dzięki temu organizm sam przyzwyczaji się do zmian, i zacznie kontrolować przemiane materii dostosowując się do trybu życia.
I to cała filozofia.
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Wątpię żeby tak można było schudnąć. A gdzie tu ćwiczenia? Trzeba ćwiczyć wszystkie partie ciała. Z resztą makaron tuczy ;P
 

Ziombow

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
256
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poland
A to najpierw od góry się chudnie nie?? Na pierwszy ogień idą piersi, potem brzuch, tyłek i nogi czyż nie??
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
A to najpierw od góry się chudnie nie?? Na pierwszy ogień idą piersi, potem brzuch, tyłek i nogi czyż nie??
na początek jeszcze mózg bym dodała.

Spaghetti niskokaloryczne? hm ;) Odżywiać się zdrowo, warzywa, owoce, dużo wody. I ćwiczyć, chociażby jeszcze do tego spaceru dodać jakieś ćwiczenia wieczorem, cokolwiek. (;
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Raczej czerpiąc z opisu autora na temat chudnięcia dużo nie zyskamy. Zostały pominięte ważne kwestie na temat ćwiczeń, bo same spacery chyba dużo nie dadzą. Tak samo dobór potraf. Jeżeli chodzi o dobór diety, to radzę iść do dietetyka, bo nie wiadomo kto jeszcze jakich witam potrzebuje, aby odpowiednio funkcjonować. A należy pamiętać, że po zmianie posiłków nie wiemy jakie witaminy są u nas, ponieważ niektóre składniki potraf zawierają ich więcej, a niektóre mniej.
 
N

nianiaSweet

Guest
Żeby schudnąć potrzeba dużo pracy i ćwiczeń, przede wszystkim dużo ruchu. Ćwiczenia na niektóre partie ciała można znależć tutaj http://www.schudnijmy.pl/cwiczenia to zależy od tego z czym mamy największy problem, pozatym poleałabym ograniczanie w jedzeniu lub jakąś dietę do tego jakieś suplementy diety, ale pamiętajcie o tym , że niektóre z nich pomagają tylko wtedy gdzy jesteśmy czynni fizycznie!
 

Sysa

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
zgadzam się z nianiaSweet, generalnie ruch ruch i jeszcze raz ruch plus zdrowa i zbilansowana dietka, a strona całkiem ok, chociaż jeszcze muszę ją przegrzebać....
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
A ja czytałam na onecie, że Francuzi jedzą wszystko ale z umiarem, dlatego są tacy szczupli.
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Mało tego Francuzi piją wino, myslę, że to dobry nawyk, bo i serca mają zdrowe. ;) A makaron jest tuczący jeżeli jemy go z tłustym sosem, bardzo lubię makaron! :p
 

MałgorzataS

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Lepsze są buty reeboka easy tone i ćwiczenia. Jeżeli nie mam czasu na sport chodzę cały czas w tych butach i widzę korzyści. Nie chwaląc się mam zgrabny tyłek i nogi :)
 

moniaPD

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
Dieta MŻiĆ (Mniej Żreć i Ćwiczyć)- 100% skuteczna :/
 
K

kinga_sc

Guest
Caleb sorry, ale wątpię by autor był nim nadal zainteresowany. A poza tym osoba w/w odkopała więcej tematów i to nie tylko takich sprzed miesiąca.
 

moniaPD

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wybaczcie. Rozpędziłam się. Obiecuję poprawę !! Słowo zucha :)
 

stefanb

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
1
Wątpię żeby tak można było schudnąć. A gdzie tu ćwiczenia? Trzeba ćwiczyć wszystkie partie ciała. Z resztą makaron tuczy ;P

zależy z jakiego pułapu się startuje i do czego dąży.
Zwróć uwagę ile jest szczupłych niećwiczących dziewczyn.
 

pawel404

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
505
Punkty reakcji
11
Wiek
15
Miasto
East Anglia
Mozna jesc co sie chce, ile sie chce a i tak byscie byli szczupli jakbyscie codziennie cwiczyli przynajmniej 1h, np. piłka nożna.
 
Do góry