Jak "chcielibyście" umrzeć ?

Mariposa.

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Miasto
Andaluzja... ;)
"Jeśli kiedyś wybrać będę mógł jak to zrobić
To przecież dobrze, dobrze o tym wiem
Chciałbym umrzeć z miłości."
- Myslovitz.

Dla mnie najmilej byłoby umrzeć na morzu. Po prostu wypłynąć na jakiejś tratwie i zasnąć wśród szumu fal

Przy okazji, witam wszystkich, od dziś zamierzam Was męczyć swoją obecnością na forum :)
 

lather

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
zawsze zastanawialam sie jak moze wygladac moja smierc, jednak nigdy nie doszlam do konkretnego wniosku...
we die young
 

Szamal

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wielkopolska
Ja bym chciał odejść z tego świata ratując komuś życie, a jeśli już nie tak, to szybko w wypadku albo coś... napewno nie chciałbym umrzeć w chorobie albo ze starości, ale za młodu też nie.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Czasmi jak jade autem mam ochote sie rozpedzic do 150km/h i rozbic sie na drzewie. Szybka, pewna smierc.

Ale tak szczerze mowiac, to chcialbym umrzec, wiedzac, ze moje zycie wykorzystalem w 100%.
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
Hm niesamowite że Rozmawiacie o śmierci !!! :eek:h:
Widać że jeszcze nie Napatrzyliście się na nią .


Gdybym miała wybór to zawał . hm serce by wreszcie "odpoczęło
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
ja byłbym bardziej za czymś ekstremalnym , przedtem chciałem na wojnie a teraz np skoczyć tak ze spadochronu który się nie otworzy , przynajmniej jakieś wrażenie miałbym przed śmiercią , obecnie się śmierci nie boję i tak wiem że kiedyś umrę ,bardziej od śmierci obawiam się starości .
 

Sensibilia

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Po pierwsze: Umrzec, zanim zrobią to moi bliscy i rodzina.
Po drugie: Najlepiej w czyjejs obronie, taką bardzo bohaterską śmiercią... tak byc zapamiętaną.. :lol: może bolec, nie takie rzeczy się przechodziło.


I chcę byc pamiętana przez pokolenia jako naprawdę wielki człowiek... tak jak pamiętamy Jana Pawła II...
 

agaluga

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
USA.
Najlepiej byłoby tak, gdybym usnęła i już się nie obudziła.
 

HaHaHeK

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
wziąć na chleb ?
Ja bym chciał odejść z tego świata ratując komuś życie, a jeśli już nie tak, to szybko w wypadku albo coś... napewno nie chciałbym umrzeć w chorobie albo ze starości, ale za młodu też nie.
Ja też...
...a jeśli nie to chcialbym napisac ostatni list do bliskich, testament i wogóle, zasnac i sie nie obudzic ...
 
Do góry