Ja tez sie z wami zegnam....

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Moi kochani od jutra niebedzie mnie 3 tygodnie, chialam wam zyczyc wszystkim suuuper wakacji i pieknej pogody :D milego siedzenia na forum i ciekawych postow :hyhy:
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
:)+-->CYTAT(Andzia...:))
bedziemy tesknic[/quote]
Tak własnie będziemy tęsknić ;) Wracaj szybko do nas i Tobie też życzymy udanych wkacji :] abyś się świetnie bawiła :D Pozdrowionka :)
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
nika, Ja również bede tesknić ..... ;( nawet nie wiesz jak!! Prawdopodobnie dopiero pod koniec sierpnia dopiero sobie poklikamy... A wiec pamietaj: BĄDŹ GRZECZNA ;)) . My tutaj na Ciebie bedziemy wiernie czekać :p Ja równiez Ci życze cieplutkich, fajniutkich wakacji ;)) Sie tam naurlopuj i WRACAJ do nas!!!

Pozdrawiam

PS: ale sobie nie mysl ze TAK SZYBKO sie mnie pozbedziesz.... :hyhy: :hyhy: :rotfl:
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
milusia32, slonko ja tobie rowniez milego wypoczynku, pieknej pogody no i aby ci sie wszystko ulozylo.Jak bede w polsce posle ci smska :D
 

wuka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
143
Punkty reakcji
0
udanego urlopu na Mazurach Nika oby sie udały tak jak mówiłaś poprzednie impreski. Nieszalej za duzo żeby nie musiał Cie teś transportować ;)
Baw sie dobrze i szybko wracaj do nas.

Pozdrawiam :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Baw się świetnie nika, ;)
I wracaj szybko!
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
nika, żeby te 3 tygodnie były najlepszymi tygodniami w twoim życiu ;)
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
kurcze taki wyjazd to dobra rzecz, tylko najczęściej ten czas szybko mija :p nika napewo wypoczęłas jak nigdy :D
 
Do góry