Ja Niemoge, Co Mam Powiedzieć, Pomocy

Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
No jestem teraz w 1 klasie gimnazjum. Szkoła jak wiadomo, ma tez 3 klasy, no i wlasnie w tym problem. Chłopak z 3 klasy powiedział ze sie we mnie zakochał, ale że tez wie że niema u mnie szans, ma racje, bo nic do niego nieczuje. Niechcąc mu zrobic przykrości, nic niepowiedziałam.
Co mam zrobić, przeciez niezmuszę sie do uczucia, ani niebede siebie ani jego oszukiwac
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
2 opcje:
  • 1. Pokaż, jaka Ty jesteś głupia i niemądra, pozatym gówniara - straci do Ciebie uczucie

    2. Powiedz mu, że nie pasuje Ci on i nie chcesz, aby cokolwiek was łączyło, lub najwyżej przyjaźń, która czasem jest o wiele lepsza od miłości, o wiele...
Ehh... ale nie zawsze jest się gotowym na takie słowa, więc łatwiejsza jest pierwsza opcja. Jeżeli chcesz zastosować "myk" z przyjaźnią, to zapoznaj się znim (jeżeli jest tego wart) i bądź niedostępna.
 

kilian

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
pierwsza opcja nie wypali znam takie przypadki i wiem że raczej zawsze to wszystko dziwnie wchodzi. Ja bym propnował jednak szczerość ale delikatnie oznajmioną. Wiesz szczerość w tym wypadku jest jaknajbardziej na miejscu bo go nie okłamiesz, z siebie nie zrobisz idiotki i pewnie oszczędzisz mu cierpienia. Na początku zawsze boli ale jednak czas leczy rany...
 

daw

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
hm... wiesz, ja nie wiem, ale pomysl z zaprzyjaznieniem nie jest dobry, poniewaz on moze liczyc, ze z tej przyjazni cos wyjdzie, a takie spotkania przyjacielskie czy cos to moga tylko rozrywac szwy w sercu i dawac zludna nadzieje...
pierwsza opcja jest lepsza, chociaz powinnas mu powiedziec, ze nie jest w Twoim typie czy cos, zeby sie nie zastanawial dlaczego go olewasz.
w zasadzie to co teraz napisze to raczej rada dla niego,a nie dla Ciebie, chyba, ze mu to powiesz,ale to nie Ty powinnas mu to mowic, a mianowicie zeby sie pozbyc tego uczucia powinien zerwac z Toba wszelki kontakt, a jesli sie kolegujecie i nie chcecie tego to powinien zerwac wszelki kontakt na jakis dluzszy czas, zalezy ile mu potrzeba zeby sie pozbyc tego uczucia,nabrac dystansu do sprawy i poznac kogos innego ;)
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
A po co zrywać kontakt, lepiej się zaprzyjaźnić. Przecież o związku 2 strony decydują.
 
Do góry