Ja już dłużej nie mogę!

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Jestem sam. Weszłaś tu? To okazja twojego życia! Możesz dorwać przystojego mężczyznę o dość długich włosach, wysokiego i z poczuciem własnego stanu psychicznego. Charakteryzuje go chęć poznawania nietuzinkowych ludzi, których światem nie rządzą prawa głoszone przez inne, wyższe rangą jednostki, lecz wierzących w moc swojej woli i umysłu. Pedant, lekko dziwny, aczkolwiek uroczy, czuły i miły. Na pewno jest w stanie zaspokoić każde twoje zachcianki. Lubi długie, nocne spacery po cmentarzach, rzadziej parkach i lasach. Interesuje się muzyką, często jego gust i zachowanie sprawiają wrażenie, że nie jest on powiązany z aktualnym prawem świata, ale tobie musi się to spodobać. Lubi ryzyko i przygodę, na pewno większość twoich szalonych propozycji będzie przez niego pozytywnie rozpatrzona.

Jeżeli zaspokajam twoje duchowe pragnienia o mężczyźnie swego życia, powinnaś:

a) (opcjonalnie) posiadać długie blond włosy,
b) lubić długie spacery w ww. miejscach,
c) nie trwać w aktualnych trędach mody, a być w innym, unikalnym, świecie kulturowym. Krótko - lekko odchodzić normalnością od większości społeczeństwa,
d) uwielbiać muzykę rockową (prawdziwą rockową, ty sama dobrze wiesz jaką!), tudzież (opcjonalnie) metalową, bądź bluesową. Inne nurty muzyczne nie powinny cię interesować,
e) być osobą otwartą z dużym zasobem interesujących tematów, nieograniczoną do zwykłego przytakiwania "słowami" typu:
- Ehe
- Aha
- Luz
- Ok
itd.
To przede wszystkim.

Twoje miejsce zamieszkania nie robi mi różnicy. Jeżeli uznam, że jesteś osobą nadającą się do umiejętnych kontaktów ze mną, pofatyguję się, by cię poznać.


Wszelkie pytania, prośby i uwagi proszę kierować drogą prywatnej wiadomości, bądź pisać w tymże temacie.
Ewentualnie, możesz wysłać mi prywatnie swój nr GG - na pewno się odezwę.

Wiek nie gra roli.

PS: Proszę nie traktować tego jako żart, bo moje czułe i niezaspokojone serce może poczuć się dotknięte.
 

quietone

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gorzów Wlkp.
Wszystko pięknie <nawet mam blond włosy, chociaż średniej długości ;)>, ale nocne spacery po cmentarzach, to nie dla mnie ;)
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Szkoda. Cóź, chyba będę długo jeszcze szukał. :D
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Ależ nie tracę, bo przecież tylko ona trzyma mnie przy życiu. :D
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
Blond włosy to ja posiadam. Ciekawa jestem, czy miałabym na tyle odwagi, aby iść na spacer po cmentarzu.
No i cóż. W muzyce zaczepiam jeszcze o klasykę i reggae. Oj.
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Odważyć w końcu się trzeba, bo to bardzo urocze miejsce, szczególnie nocą.

Muzyka klasyczna problemu nie robi, ale reggae... *cmok, cmok*. Sam nie wiem. :D
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Chłopie!!! skąd ty sie urwałeś :mruga:
Oj, czy nikt tobie nie mówił, iż każdy lubi co innego?
Powiedzmy.
Ty nocą śpisz, on chodzi po cmentarzach.
Ty lubisz ~M jak miłość~, a ja ~Modę na sukces~.
Jasne?
A tak swoją drogą, spacery po cmentarzach nie są aż takie złe.
;)
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Batts napisał:
Chłopie!!! skąd ty sie urwałeś
Zagadka! Pytaj tych, którzy urywali. Ja byłem wtedy w fazie zarodka.
kamelia96 napisał:
ja tez takie lubie:)
ale niestety,nie mam blond wlosow i slucham reggae :p

odpadlam?? :D
Zależy, czy twoja muzyka ogranicza się wyłącznie do stylu reggae. :D
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
zaintrygowałeś mnie. bardzo.
z tym, że jako młode dziewcze jestem dość zagubionaa. chyba czułabym się onieśmielona w rozmowie z Tobą.
może kiedyś, w przypływie odwagi, odezwę się. ;)
 

Gamgee

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
nastąpił tutaj klasyczny przykład profanacji psychodelicznych ambicji niektórych cech twojej osobowości, sydzie.

i profanacji syda.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
hehehe ja niestety nie spełniam niektórych kryteriów :p także nie łapie sie na liste chętnych
 

Madame Ewa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
579
Punkty reakcji
0
Cóż.. nie mam blond włosów. Raczej ciemny blond/brąz. Ale jeśli jesteś zainteresowany moją osobą to podam na PW gg ;)
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
heh ja to odpadłam w przedbiegach xP blondynką nie jestem xP raczej szatynką xP

cóż... no i jeszcze moje horyzonty muzyczne są szersze o reggae...

a szkoda bo mnie zaintrygowałeś xP
 

sema

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
162
Punkty reakcji
2
Wiek
41
Miasto
kuj-pom
Cóż, wymagania masz nieprzeciętne...
hmm... dlugich blond włosów nie mam, raczej krótsze...lubię muzykę rockową...ale metal...nie...co do cmentarza to nie wiem skąd masz takie dzikie pomysły...fascynują Cię nagrobki czy jak? Sprawiasz wrażenie osoby z mroczną osobowością...
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Mroczna osobowość? może lepiej... intrygująca.

Włosy? jakieś takie za łopatki, ale ciemne.
Wieczorne spacery po cmentarzu? Ostatnio ludzie zaczęli zwracać mi na to uwagę. Ktoś nawet stwierdził, że przez to próbuję być 'mhroczna' i 'zua'. Hm. Nikt mnie nie zna. Natomiast powiem, iż nie próbuję się podpisywać pod żadną subkulturą, a chodzenie po cmentarzu sprawia mi przyjemność, mimo iż został zaszufladkowany jako miejsce zadumy, żałoby i smutku. ja tam czuję... swojakie ciepło. Dostrzegam tam piękno. 'w smutku szczęścię odnajdę' - napisane na czyimś grobie. Fascynuje mnie śmierć. Jej potęga. Ale nie będę rozwijać, bo rozprawkę tu napiszę :p
Muzyka... głównie rock, blues i reggae.
Nie posiłkuję się monosylabami [mhm; aha; ehe; yhy, etc] :D

Moją największą wadą jest milczenie. Wolę słuchać, ewentualnie dodawać coś od siebie. Prawie w myśl zasady 'Słowo jest srebrem, milczenie - złotem.' :]

tyle ;)
 
Do góry