J. Angielskiiii xD

anetrr_xd

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
z tamtąd gdzie lepsze będzie jutro... !!
Hejka :) !! właśnie się zastanawiałam, że przydałoby się pouczyć angielskiego na wakacjach, bo nie umiem go zabardzo, chcę się dobrze go nauczyć :]. czy to jest ośiągalnie gdybym na wakacjach się go uczyła < intensywnie :p >.
a jak tak to jak się go uczyć, chodzi mi z czego korzystać i w ogóle żebym sobie mogła go posłuchać < stronki może macie ?? >.
W ogóle obojętnie jakie metody, ale żebym się go bdb nauczyła w ciągu wakacji :) żebym np. umiała mówić po angielsku dość dobrze nie mówie że bdb :].
dzięki z góry :*
pozdrowionka :)
:papa:
 

ja:D

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
Miasto
Ośw-&gt;Małopolska;P(dla niewtajemniczonych:P)
proponuje korepetycje ;P mi pomogły i to duzo..w sumie te korepetycje to na zasadzie douczenia i uczenia sie czegos wiecej niz w szkole... fajna sprawa Jesli bedzie dobry korepetytor to lekcje ci sie spodobaja..a uczacy juz maja rózne sposoby zeby ci wszystko weszło do głowy;) pozdrawiam;*
 

anetrr_xd

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
z tamtąd gdzie lepsze będzie jutro... !!
proponuje korepetycje ;P mi pomogły i to duzo..w sumie te korepetycje to na zasadzie douczenia i uczenia sie czegos wiecej niz w szkole... fajna sprawa Jesli bedzie dobry korepetytor to lekcje ci sie spodobaja..a uczacy juz maja rózne sposoby zeby ci wszystko weszło do głowy;) pozdrawiam;*

To ja bd. chodzić na korepetycje, ale to dopiero w roku szkolnym, a mi chodzi na wakacjach :) :p
:*
:papa:
 

Rusałka08

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
101
Punkty reakcji
1
Polecam wakacyjne kursy ze szkół językowych (np. empik ma to w ofercie chyba). Są bardzo intensywne i naprawdę można sobie fajnie język podszkolić.
No chyba, że chcesz sama.. nie wiem ile masz lat i na jakim jesteś poziomie, ale ja np. jestem b. zadowolona z książki Oxfordu repetytorium do matury, najnowsze wydanie, niebieskie z płytami. Właśnie na płytach masz nagrane wszystkie listeningi, możesz sobie robić ćwiczonka i potem z tyłu są odpowiedzi, jest płyta też z testami. Do tego jeśli chodzi o gramatykę to polecam taką zieloną książkę Janusza Siudy , dość dobra. Aczkolwiek ja mam bzika na punkcie angielskiej gramatyki (uwielbiam) i jak dla mnie to ta książka jest taka właśnie "dość" dobra. Mogłaby być dużo lepsza, a jest taka sobie.. skrótowa.
 

soniia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2007
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
http://www.e-ang.pl/ fajna stronka do nauki angielskiego
prawie jak w szkole :p dużo lekcji (gramatyka, nauka slowek, słuchanie..) testy, nawet dzienniczek masz :)
jest tam tez forum, na ktorym mozna pocwiczyc angielski

polecam
 
R

rokiczaaa1

Guest
Pons ma fajne książeczki do nauki gramatyki angielskiego i innych języków.
Poręczne i nie drogie.
Do poczytania na plaży na przykład...
Są też do tego ćwiczonka

To może głupie, ale można słownik poczytać :) (nudne i nie polecam)
o, koniecznie muszę zajrzeć na stronkę powyżej
 

Kaka Demona

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
109
Punkty reakcji
1
Pograj se z Amerykanami, britfagami czy kimkolwiek innym mówiącym po angielsku w jakąś grę online. Nauczysz się potocznego angielskiego znacznie efektywniej niż przy jakichś książkach.
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Pograj se z Amerykanami, britfagami czy kimkolwiek innym mówiącym po angielsku w jakąś grę online. Nauczysz się potocznego angielskiego znacznie efektywniej niż przy jakichś książkach.

Dokładnie ! Albo pogadaj z kimś w tym języku, np. na skype :D
 

celerity

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
185
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
English Grammar in Use Third edition z kluczem odpowiedzi, jak sumiennie bedzie przerabiac unity to uwierz mi ze twoja gramatyka bedzie na przyzwoitym poziomie
 
Do góry