Izotoniki i energy drinki

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Ja tego świństwa nie biorę. Chemia, chemia i chemia.Lepiej zacząć dobrze i zdrowo się odżywiać. Śniadanie wielkie, obiad królewski, kolacja lekka. Dużo warzyw i owoców, zero fast foodów, coli i kawy.
po czym w wieku 19 lat wpaść pod ciężarówkę z kapustą.
Oczywiście nie ma co tuczyć się "na amerykanina" ale taka filozofia mnie osobiście śmieszy. Odbierasz sobie naprawdę mnóstwo przyjemności a w praktyce nie jesteś specjalnie zdrowszy od innych którzy sobie takich sztywnych restrykcji nie stawiają.

Ale cóż Twoje życie- jeśli chcesz je zmarnować zamiast cieszyć się nim Twoja sprawa ;P
 

bazyl92

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Pije ktoś takie Power ride lub Tigery ?? :p Naprawdę to daje takiego kopa? Bo ja dzisiaj wypiłem Tigera to przez chwilę czułem moc i głupiałem ale zaraz przestało. Oprócz tego widziałem takie plamki, obraz się rozmazywał, robiłem duże oczy i pociłem się. Czy to jest ta "moc"? Power ride muszę przyznać, że lepiej działał na mnie niż Tiger. Dodawał mi więcej sił. A jak jest u was? Lubicie zarwać noc przy popijaniu napojami energetyzującymi? Wypowiadajcie się!
Piję na ogół jednego w nocy gydż pracuję na nocki jako ochroniarz i żeby nie paść popiję sobie pomiędzy kawami. Ale nie działa to na mnie na pewno tak jak na Ciebie ;O choćbym nie wiem ile wypił nie mam takich jazd. :D Izotonikow nie pijam nawet po silowni czy bieganiu wole Żywca truskawkowego ;)
Pzdr

po czym w wieku 19 lat wpaść pod ciężarówkę z kapustą.
Oczywiście nie ma co tuczyć się "na amerykanina" ale taka filozofia mnie osobiście śmieszy. Odbierasz sobie naprawdę mnóstwo przyjemności a w praktyce nie jesteś specjalnie zdrowszy od innych którzy sobie takich sztywnych restrykcji nie stawiają.

Ale cóż Twoje życie- jeśli chcesz je zmarnować zamiast cieszyć się nim Twoja sprawa ;P
Popieram ;) życie jest za krótkie żeby sobie odmawiać rzeczy które lubimy.
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Natura ma nam do zaoferowania wiele stymulantów roślinnych, od lekkich do bardzo silnych. Na mnie dobrze działa yerba mate i mocna herbata.

Hmmm... No tak, niby naturalne... Kawa też wobec tego jest zdrowa. A mimo wszystko nie mam nic przeciwko syntetykom :) Wolę syntetyczne witaminy i kofeinę w formie Plusssza, niż 5 kaw. Każdy bierze to, co lubi :)

Ja piję 2-3 tigery dziennie, nie w celu uzyskania jakiego powera, mam po prostu tak niskie ciśnienie, że potrzebuję tego do normalnego funkcjonowania. Nie zawsze ma się czas na zrobienie kawy.

Ziel4rz, a czy Ty nie powinieneś do lekarza iść, hmmm? Tigery prędzej Ci wątrobę i żołądek wykończą, niż pomogą z ciśnieniem...
 

Ziel4rz

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Skierniewice
@fumka
Nie mają pomóc ;] To tak jakby właśnie leczenie objawowe, nie słyszałem żeby ktokolwiek radził sobie z tym jakoś inaczej niż kofeiną itp. substancjami. Przez jakiś czas 3-4 razy w tygodniu zaczynałem dzień od tussipectu popitego mocną kawą, z dwojga złego teraz czuję się lepiej.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Ja piję od jakiegoś czasu często, nawet 4 dziennie. Obecnie jestem po spożyciu power drinka, a raczej podczas konsumpcji izotonika (Powerade).
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Słyszałem, że picie takiej ilości nie jest najzdrowsze :p Chociaż jak większość artykułów spożywczych w dużych ilościach.
Dla mnie 2 napoje z Plusssz Active całkowicie wystarczą na cały dzień nauki. A poza tym wypiję sobie czasami dla smaku lub przy okazji treningu jakiegoś :)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Ja wczoraj przedawkowałem. Zrobiłem sobie napój zamiast z 5 tablektek w pluszu / 1L to z 10 tabletek (Wypiłem ok. 0,7L). Później wiadomo jak to po przedawkowaniu kofeiny, coś w rodzaju mrowienia/dreszczu, trudność w usiedzeniu w miejscu i no problem z zaśnięciem... Może dla niektórych fajnie to wygląda, ale na prawdę nie polecam takiego przedawkowania nikomu :)
 

szybki_rumcajs

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
172
Punkty reakcji
0
Szczerze to ja moge wypić i nawet 2L tigera i nie czuję absolutnie żadnego pobudzenia ani dodatkowej chęci do działania :p tak na prawdę to mogę nawet po tym spokojnie pójść spać tyle że mam potem dziwne sny :D ale chyba jestem uzależniony od tych napoi bo pijam je codziennie :p ale to głównie ze względu na smak który bardzo mi przypasował. A jak już jesteśmy w temacie napoi pobudzających to swego czasu bardzo dużo experymentowałem i robiłem swoje różne magiczne wywary :p koniec końców najłatwiejszym i najlepszy napojem tego typu jest zagotowana cola z kawą :p smakuje dobrze , żygać się nie chce a co najważniejsze rozbudza 10 razy lepiej niż tigery , no ale to też od organizmu dużo zależy.
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Wloocibor - no nie najrozsądniejsze :( takiej ilości Plusssza nie powinno się jednorazowo przyjmować... a dla kogoś ze słabym sercem to już w ogóle może być bardzo niebezpieczne... z resztą dj_sj nie jest lepszy z tymi energetykami :p

co do eksperymentowania, to ja sobie kiedyś do zimnej coli wsypałam troszkę rozpuszczalnej kawy - nawet fajnie smakowało i faktycznie lepiej się poczułam... ale raczej nie uskuteczniam na co dzień takich wymysłów ;)
 

iLyN

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
124
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Bydgoszcz
na mnie nie działają, nawet w większych ilościach. Czasem tylko spać nie mogę.

ale i tak bardzo lubię je pić, zdecydowanie bardziej niż mleko.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
co do eksperymentowania, to ja sobie kiedyś do zimnej coli wsypałam troszkę rozpuszczalnej kawy - nawet fajnie smakowało i faktycznie lepiej się poczułam... ale raczej nie uskuteczniam na co dzień takich wymysłów ;)

Właśnie jestem w trakcie mieszania coli z Plusssz Active...Ten temat mnie natchnął :p Tylko trochę się martwię o połączenie smaków coli, limonki i grejpfrutu :p

na mnie nie działają, nawet w większych ilościach. Czasem tylko spać nie mogę.
ale i tak bardzo lubię je pić, zdecydowanie bardziej niż mleko.

Jak spać nie możesz to chyba działa ;)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
chyba musi działać... ale wątpię, żeby było lepszym wyborem niż mleko :p
Luphis- daj znać jak smakowało :D w sumie Pepsi Twist jest pyszna, a ogólnie colę z cytrynką uwielbiam, więc może cola z Plussszem też nie będzie zła :D
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
No to po eksperymencie...hmmm..trochę się pieniło mocno, a smakowało...oryginalnie. Nie było takie złe:p Ale już nie będę więcej mieszał Active i gazowanych napojów:p
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
hihi :D jak to się mówi "do odważnych..." ;)
no ale faktycznie taka mieszanka może być piorunująca ;)
 
Do góry