Iwona Pavlović

Decia__x33

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
298
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Radzionków
No dobra spotkałam Iwonę Pavlović w zeszłym roku. Podeszłam do niej z notatnikiem i i długopisem i sie pytam czy moge prosić autograf. Zastanawiałam się jak zareaguje. Okazała się szalenie miła :D W autografie narysowała serduszko i powiedziała że zrobimy sobie razem zdjęcie.
Jak znajdę gdzieś to wcisnę do komentarza na forum autograf i wspólną fotke ;]
 

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
my lovely land ;]
Oooo super .!

Tylko ciekawe czemu ta Iwonka byla taka mila???

Jakos w 'Tancu z gwiazdami' jest mega ostra, ale pozory myla :p

ok, czekamy na fotki :) :D
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
bardzo seksowna kobieta i ma duuuuzo klasy i wdzięku :p Bierzcie z niej przyklad ! :sexy:
 

Decia__x33

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
298
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Radzionków
ee. fotki mam . ale robione 2 lat temu byłam jeszcze dzieciakiem(w sumie dalej jestem ale innym) a poza tym nie wiem gdzie je mam ^^
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
decia a co cie tak zaskoczylo? przeciez w telewizji czy w kinie kazdy odgrywa jakas przypisana mu role a powyjsciu ze studia sa normalnymi (lub w miare normalnymi) ludzmi
 
N

Nestia21

Guest
Jest bardzo sympatyczna. Napisałam do niej prośbę o autograf i przyszedł po kilku dniach. Z dedykacją i również z serduszkiem :p
 

szalwia

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
to były jej dobre dni xD


znamy ją tylko z telewizji, tam akurat jej rola jest wykreowana, stwarza tylko wrażenie złej. :)
 

Sensei Tamtai

Need For Speed LoVer, MięsoLoVer
Dołączył
28 Styczeń 2008
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Kujawsko-Pomorskie.
Miła, miła, nie spodziewałbym się :p
Ale nie sądzę żebyś ją spotkała.Gdzie, i ona jest chyba z Ukrainy więc jak sie porozumiałaś?
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miła, miła, nie spodziewałbym się :p
Ale nie sądzę żebyś ją spotkała.Gdzie, i ona jest chyba z Ukrainy więc jak sie porozumiałaś?
Heh nie spodziewałbyś się?nawet nie masz pojęcia z tego co widze o kim mowa hehe :]
Akurat z porozumieniem się to podejrzewam, że problemu nie bylo, bo mówi doskonale po polsku...no bo Polką jest, a nie żadną Ukrainką! W Olsztynie się urodziła :p
 

violet110

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
fajnie masz hehe;D ale ona nie wygląda na aż tak wredna.. Mi wydaje sie wlasnie sympatyczna, a ze jest czasami nie mila... no coz... taka praca :D
 
Do góry