Islamizacja Europy - pójdzie z górki, prawda?

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
to w więzieniach dopiero z bandytów stają się radykałami - empirycznie weryfikowalne "ścieżki kariery"
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
w więzieniach z drobnych przestępców stają się fachowcami w branży

to tak jak u nas w kraju, w ramach polityki wsadzania wszystkich do więzień drobni przestępcy zdobywają kwalifikacje
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
tak jak na całym świecie - wsadzanie do więzień drobnych przestępców to uniwersytet za darmo dla nich
 

Pan Trader

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja słyszałem od kilku starszych osób, że jakieś 30-40 lat temu Niemcy chcieli Polaków do pracy, ale ówczesne rządy polskie nie zgodziły się na to, więc Niemcy chętnie przyjęli Turków, a za nimi ruszyła cała resztą muzułmańskich ludzi chętnych do pracy. Muzułmani przyjęli się w Niemczech to ruszyli w inne kraje, nie mówię o Francji bo tam ciągnęły ludzie z krajów kolonialnych.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
30-40 lat temu był PRL, każdy kto żył w tym czasie to wie że wyjazd z tego więzienia nie był zbyt prosty, to nie dzisiejsze czasy że można ubrać się i wyjechać
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Ta, wyjazd w kolejke pod ambasadę stać 4,5 dni by dostac wizę ale tylko wtedy gdy miało się twz. Zaproszenie. Pamietam ten śliczny PRL-ik do dziś.
Mówią wyżej, Niemcy nas chcieli? Buhahaha!
90% ludzi którzy za komuchy pierwszy raz wyjechali na zachód robiło zajefajny ubaw takim niemcom. Połowy sprzętu co Niemcy wtedy mieli Polak nawet włączyć nie umiał.
Taka była niestety prawdziwa prawda ale sprzęt to nie wszystko. Kraje różniły się wtedy bardzo mocno sposobem wykonania usługi oraz rzetelnością pracownika.
Wielu Polaków wtedy pierwszy raz w życiu dowiedziało się że w pracy to się... pracuje i że telewizor może być zdalnie sterowany.
Nasz PRL to całkiem inna bajka wtedy była jak cały ten zachód. Wiele, wiele, wiele lat leczyliśmy nasz piekny naród z takiego schematu działania: upatrzeć, zayepać, sprzedać, przepić.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Przyjmowanie Turków do RFN zaczęło się w 1949, na wyjazd Polaków do Niemiec nie zgodziły się władze Polski ze względów na odbudowę kraju po Wojnie.
​Niemcy wdrażały Plan Marshalla więc do budowy przemysłu potrzebowali rąk do pracy. Rząd Turcji się zgodził jako jedyny. Niemcy miały na pieńku po wojnie z każdym chyba krajem na świecie.
Natomiast ani tamtej imigracji, ani żadnej innej nie należy porównywać do tego co jest obecnie.
​Dziś mamy do czynienia z lewicową ideologią, która bada granice do której uda się przesunąć społeczeństwa europejskie.
​To są ludzie, których próżno szukać w gazetach czy książkach. Nie ma ich też w mediach, są anominowi i rządzą z tylnego krzesła całym światem.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
A czego może bać się taka Merkel? Odetną gaz? Bombkę wpuszczą? Czapa??!
Polityka "multikulti" no ale jakim cudem nie przewidziano tego że to doprowadzi do zagłady EU jeśli nikt tego nie powstrzyma?
Jaka siła kieruje Merkelową? Kto może być na tym tylnym stołku? Osoba fizyczna czy senna zmora Merkelowej?

Wyobraźcie sobie takiego jak ja na stołku Prezydenta Polski. Jest cacy jeden rok, drugi rok, trzeci a pod koniec kadencji wrzucam do Polski pół Pakistanu.
Wyobraźcie sobie to i powiedzcie mi: CO MI ODBIŁO??
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
_____________________ napisał:
Polityka "multikulti" no ale jakim cudem nie przewidziano tego że to doprowadzi do zagłady EU jeśli nikt tego nie powstrzyma?
​Ideologia lewicowa tego nie przewiduje.
​Przecież wiemy ile zła powoduje komuna i marksizm a zwolenników tego nurtu nie brakuje.
Oni się nie martwią skutkami, liczy się ich chora ideologia.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
A tyle się mówi o kształceniu społeczeństwa i patrz, jak dotąd nie ma w mediach programów które dokształciły by nasz ród bo tak naprawdę ilu tych "ideologów" wie za czym "krzyczy"?
Moja siora głosowała na Kwasa bo jej się podobał. Moja żona głosowała na Korwina bo bo bo booo boo fa fa fa fajnie o o o o on mómómówi.... :) I teraz ilu jest takich którzy naprawdę wiedzą za czym głosują?
Mam aż trzy sąsiadki które nie głosowały na Kaczkę bo Kaczka... ... sepleni.
Identycznie jak zestaw moherów w kościele w którym zapodano nowego księdza a ten z ambony krzyczy" woda święcona ma być za darmo!!"
I teraz zestaw rozgląda się po ludziach i kwiczy: "ale ten ksiądz przynajmniej coś robi, aaa , Ty, słuchaj, to woda była płatna????"
 
Do góry