Ipod Phi Laptopy I Komy Za Free!

lopas

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
chcesz mieć laptopa lub komputer za darmo??

Pytasz się jak?? Odpowiedź to agresywny matketing- metoda znana na zachodzie u nas na razie raczkująca.

Wystarczy kilka kliknięć i kilka osób, które Ci w tym pomogą.

Zasada jest banalnie prosta. Firmy zarabiają kolosalne pieniądze na zbieraniu danych, a więc stać je na takie

podarunki.


1. Wejdź na stronę:

http://alienwaregiveaway.co.uk/index.php?referral=38327


2. Wybierz komputer który Cię interesuje.

3. W prawym górnym rogu wpisz swój adres email i naciśniej sign-up(niektóre Polskie emaile nie są akceptowane

np: wp, onet, jeśli twój nie działa możesz wejść tu i założyć konto - działa(http://gmail.com))

4. Wypełnij dokładnie formularz(podaj prawdziwe dane z polskimi znakami, bo na podany adres wyślą paczkę

paczka) – na podany email zostanie wysłany link aktywacyjny.

5. Wejdź na skrzynkę pocztową, otwórz wiadomość i kliknij w link aktywacyjny(otworzy się nowa strona).

6. Kliknij HERE.

7. Kliknij zakładkę complete an offer i wybierz banner DATE.COM(sponsor naszego iPoda). Rejestrując się podaj

kilka informacji o sobie, wpisz to po angielsku, i nie wypisuj żadnych wylgaryzmów!! Wypełnij wszysko, tak by

twe konto miało status 100%. Twoje konto zostanie zaliczone do 5 dni roboczych.

8. Zbierz tyle osób ile potrzebujesz punktów na swojego komputera(w zależności, od tego, który wybrałeś jest

to od 25 do 35)

9. Prześlij im linka, który znajduje się na stronie http://alienwaregiveaway.co.uk
w zakładce Refer Friends

Osoby do których go przeslecie muszą dokonać pełnej rejestracji, aby się liczyły, zgodnie z instrukcją, którą

podałem. Z jednego komputera można się zarejestrować tylko raz!!!

I to tyle.

• Niczym nie ryzykujesz

• Nic nie tracisz

• Nic nie płacisz

A masz szanse otrzymać super kompa.

http://alienwaregiveaway.co.uk/index.php?referral=38327


Sprawdź a sam się przekonasz

Już nie jeden otrzymał przesyłkę.
 

lopas

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
chciałbym dodać, ze temat powinien brzmieć Ipod Phi Laptopy i Kompy Za Free za utrudnienia przepraszam

P.S.

rozdaję zaproszenia do gmaila jak ktoś chce
 

Bocio

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
Szczecin
Mógłbyś wyjaśnić wszystkim na czym polega tak dokładnie rozsyłanie linków? To na serio zniechęca do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu :D W ogóle opisz wszystko dokładniej, a na pewno znajdą się chętni.
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Słyszałam już o takim czymś[dokładnie o tym o czym mówisz]. Na zachodzie jest to bardzo popularne....
Mój brat się tym zainteresował ale boi się ze jest jakis haczyk i nie wysyła dalej....Nigdy nic nie wiadomo
 

maxpio

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2006
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ja mogę to wiedzieć ?
:stop: TO JEST JEDNA WIELKA ŚCIEMA!!!! :stop:
żeby nikt się nie dał w to wrobić...... :/
w warunkach jest napisane ze musisz podpisac czlonkostwo na okres jednego roku i placić co m-c jakas kase ale ile nie pisza czyli sami sobie beda ustawiali jedna wielka zciecma nic nie ma za darmo

UWAGA!!!!!!
 

Vomiro

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
269
Punkty reakcji
0
Miasto
bierze się towarzyszący pierdnięciu odgłos? =o
:stop: TO JEST JEDNA WIELKA ŚCIEMA!!!! :stop:
żeby nikt się nie dał w to wrobić...... :/
w warunkach jest napisane ze musisz podpisac czlonkostwo na okres jednego roku i placić co m-c jakas kase ale ile nie pisza czyli sami sobie beda ustawiali jedna wielka zciecma nic nie ma za darmo

UWAGA!!!!!!


:stop: POPIERAM! :stop:
Ludzie Zerknijcie na warunki... Jest Wyraznie napisane, ze musisz podpisac czlonkostwo na okres jednego roku + cos tam .. I Placisz przez rok miesiecznie okreslona illosc kasy, az starczy na rzecz, ktora wybrales, Czyli Tak Jak Bys Kupil To Samemu Za Swoja Kase... nie Za FREE!

:stop: Nie Polecam :stop:
 

rumun1026

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Nie dawajcie sie nabrac na takie tematy np IPOD za free to jedna wielka sciema
 

madman

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
slask
chciałbym dodać, ze temat powinien brzmieć Ipod Phi Laptopy i Kompy Za Free za utrudnienia przepraszam

P.S.

rozdaję zaproszenia do gmaila jak ktoś chce

zapomniałeś dodać - i za to że będziesz kolejną osobą na moim koncie do mojego darmowego kompa
 
Do góry