iPad premiera w Polsce

ipadpremierapl

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
:) cierpliwości Kochani, już niedługo

Ostatnia z serii prezentowanych przez nas aplikacji, które będą towarzyszyć polskiej premierze iPada :)

"Raiffeisen Bank Polska - Mobilny Bank to pierwszy w Polsce i najbardziej
zaawansowany, nowoczesny serwis bankowości mobilnej
instalowany na urządzeniach mobilnych. Zapewnia
większą wygodę obsługi i wyższe bezpieczeństwo niż
w przypadku dostepów do kont bankowych przez przeglądarkę
internetową telefonu komórkowego."

Pozdrawiamy
Zespół iSpot
 

mahatma

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
pragnę zauważyć, że premiera ipda zbiegła się z premierą bardzo ciekawego tabletu innej firmy.
samsung galaxy tab- nim się zainteresujcie

Golgi, a miałeś przyjemność korzystać z tego tabletu? Wiem, że został niedawno wprowadzony m. in. w Orange, myślisz, że to może być realna konkurencja dla iPada?
 

technomaniack

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Golgi, a miałeś przyjemność korzystać z tego tabletu? Wiem, że został niedawno wprowadzony m. in. w Orange, myślisz, że to może być realna konkurencja dla iPada?

Jak ktos chce miec iPada to nie bedzie sie jakims samsungiem interesowal.

Zreszta od wtorku bedzie mozna go kupic juz z polskim oprogramowaniem w koncu, po sieci smiga juz fota z dzisiejszej dostawy tej wersji do iSpota http://www.mojalbum.com.pl/Zdjecie-46ZWPB8T-D.jpg
 

mahatma

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Jak ktos chce miec iPada to nie bedzie sie jakims samsungiem interesowal.

Spoko, tylko, że wiesz, nie każdy jest aż tak bardzo przywiązany do marki, więc jeżeli ten Samsung ma podobne funkcjonalności, gwarantuje podobną jakość, a jest przy tym np tańszy to może być alternatywa. Dlatego pytałem...
 

ipadpremierapl

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Jak zapewne juz wiecie, iPada w wersji z polskim softem mozna od ubieglego wtorku kupowac tak wiec zapraszamy do naszych sklepow i mamy nadzieje, ze oferta, ktora przygotowalismy spelni Wasze oczekiwania, zachecamy takze do dzielenia sie z nami na forum Waszymi uwagami i spostrzezeniami!

Pozdrawiamy
Zespół iSpot
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
mnie to sie najbardziej podobalo ze zadna siec komorkowa w polsce nie chce sie zajac dystrybucja ipada :p
 

technomaniack

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
mnie to sie najbardziej podobalo ze zadna siec komorkowa w polsce nie chce sie zajac dystrybucja ipada :p

To nie do konca tak, apple postanowilo ze z zadna firma na swiecie nie bedzie podpisywac umowy na wylacznosc na dystrybucje ipada, a do tego do tej pory nie bylo wersji z polskim softem wiec operatorzy nie pchali sie z obawy niewielkiego stosunkowo zainteresowania.
 

ipadpremierapl

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Mamy dla Was małego newsika dotyczącego AutoMapy na iPada :)

AutoMapa w salonach iSpot!

Producenci AutoMapy – kultowego programu do nawigacji GPS, w związku z polską premierą iPada, przygotowali specjalną jej wersję, prezentowaną w Salonach iSpot!

W 16 salonach iSpot na terenie całego kraju, wraz z wprowadzeniem iPada na polski rynek, prezentowana jest najnowsza wersja AutoMapy przeznaczona dla urządzeń działających na platformie iOS.

Po raz pierwszy w Polsce użytkownicy iPhone i iPadow mają możliwość zobaczyć i dotknąć najpopularniejszy polski program do nawigacji przygotowany specjalnie dla ich urządzeń. Na potrzeby nowej platformy opracowany został zupełnie nowy interfejs użytkownika przygotowany i dostowany do logiki i obsługi mobilnych urządzeń Apple. Szczególnie użytkownicy iPadów, korzystający z olbrzymiego wyświetlacza, docenią natywną dla systemu operacyjnego iOS logikę działania obsługi programu i przełączania się pomiędzy jego funkcjami. Co warte podkreślenia, AutoMapa dostosowana jest do najnowszego systemu operacyjnego iOS 4.2.1

iPhone i iPad z AutoMapą to również dostęp do ponad 600 tysięcy Użytecznych Punktów, które doskonale sprawdzą się zarówno w nawigacji samochodowej, jak i pieszej. Użytkowników AutoMapy, podczas podróży po Polsce i Europie poprowadzi oczywiście Krzysztof Hołowczyc.

„AutoMapa poddawana jest obecnie procesowi certyfikacji przez Apple, jednak już dziś można zobaczyć ją w akcji na kultowych iPadach prezentowanych w salonach iSpot. Na doskonałych, ponad 9-cio calowych ekranach AutoMapa wygląda i działa po prostu zjawiskowo” – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy.

AutoMapę można przetestować / obejrzeć na demonstracyjnych iPadach we wszystkich salonach iSpot na terenie całej Polski.

Pozdrawiamy
Zespół iSpot
 

mahatma

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
mnie to sie najbardziej podobalo ze zadna siec komorkowa w polsce nie chce sie zajac dystrybucja ipada :p

No z dystrybucją to faktycznie bywa różnie, z drugiej strony Orange np. wprowadził do oferty plany taryfowe dedykowane właśnie dla iPada. Nie wiem, czy może to oznaczać plany wprowadzenia do oferty. w końcu mają tam już kilka innych tabletów.
 

pozi

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
pragnę zauważyć, że premiera ipda zbiegła się z premierą bardzo ciekawego tabletu innej firmy.
samsung galaxy tab- nim się zainteresujcie

Szukając informacji na temat iPada trafiłam na informację:

http://naczytniki.pl/index.php/klienci-zwracaja-tablety-galaxy-tab/

Nie wygląda to zachęcająco:)
 

fiaga

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
179
Punkty reakcji
1
Nigdy nie przepadałam za Samsungiem. I nie wynika to z mojego uprzedzenia, sprzęt jaki od nich miałam zawsze zadziwiająco szybko się psuł. No i to chyba potwierdzają te statystyki z serwisu,do którego link wysłał pozi. Poza tym to jednak apple jest innowatorem i inne marki zawsze będą o krok dalej. Takie działania jak te Samsunga powodują tylko mobilizację dla Apple'a do tworzenia ulepszeń więc tego typu konkurencja chyba wyjdzie wszystkim na dobre.
 
Do góry